ikaracs (104) 92.56% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Korrekt Partner, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
FranceAndes (1) (Eladó)
Pozitív
2012.12.22. 12:17:33
1679246051
Minden gyorsan és rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KONYVKATONA (6893) (Eladó)
Pozitív
2012.10.10. 17:49:42
1649697110
Megbízható, pontos és gyors partner! Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
poczap82 (1170) (Eladó)
Pozitív
2012.07.06. 07:52:26
1597942619
Köszönöm a vásárlást! Gyors pontos megbízható vaterás!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Goldrush_a (80) (Eladó)
Pozitív
2012.05.29. 19:10:52
1579544207
Minden rendben ment, ajánlom! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vevő jelezte, hogy Ő végülis e-book olvasóként szerette volna használni, de nem jelenít meg minden formátumot, amit akar használni, ezért nem kell neki. Én mondtam neki, hogy ez egy tablet PC és minden formátumot képes használni. Ekkor végülis előállt a farbával, miszerint a feleségével nem egyeztette azt, hogy erre akarja fordítani megtakarított pénzüket és ebből volt egy kis családi konfliktus, ezért nem kell a tablet. Megértem, de a jövőben lehetőleg vállalja tettei következményét. Jogos a -.
Másik fél: a készülék valójában nem képes gyárilag az ebook olvasásra, és valóban nincs fenn a hirdetésben hogy mely fájlokat képes kezelni, így fenntartom nem kaptam, meg minden információt ill az eladó is téved a készülék tudást illetően. Az hogy utólag mit lehet rá esetleg még telepíteni az más történet.Így a kifogásom valós és nem a második által vélt családi ok a döntő -bármit is gondol az eladó.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Outletbag_a (265) (Eladó)
Pozitív
2012.04.16. 19:54:21
1574930492
Megbízható, gyors vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő úgy licitált, hogy látta, nincs személyes átvétel. miután megnyerte az aukciót, kikényszerítette, szinte követelte a személyes átvételt. Gondoltam ám legyen, elkéredzkedtem a munkahelyemről, a gyermekeimet otthagytam az ügyeletben az oviban, stb. hogy átadhassam neki személyesen! erre ő fogta a vadonatúj időjárás-állomást, össze vissza nyomkodta egy hosszú órán keresztül, kitalálta hogy ez neki nem jó. azzal vádolt hogy be akartam csapni!!! Egy szónak is száz a vége! isten óvjon tőle!!!!!
Másik fél: Az eladó vagy inkább csaló aljas rágalmait visszautasítom, valótlan címet tüntett fel- Budapest helyett vidéken él, azért szerettem volna személyesen átvenni. A postázás leplezte, hogy a hiba ne derüljön ki a helyszínen. Az állítólag vadonatúj készülék, valójában több éves és náluk sem működött elmondás szerint... A készülékhez nem is értett, ezért helyben kellett kitanulnom a leírásból a beállítást, mellesleg nekem is van hasonló készülékem így kikérem magamnak, hogy össze-vissza nyomkodtam volna, többször is végig próbáltatta velem a beállításokat, holott -nyilvánvaló ezek után- tudta, hogy nem működik. Egyébként később felajánlotta volna, hogy vegyem át, ha valóban működne.Vigyázat csaló
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást! Mindenkinek hasonló vevőket kívánok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható partner. Ajánlom!+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható partner. Ajánlom!+
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő korrekt és beszédes volt. Hibát követtem el az értékesítés során ezért nem jött létre az üzlet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem sikerült megegyezni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő eljött megbeszélt időben. A hirdetés szövegében megadott adat félreértésre adott okot és a készülék garanciája kevesebb volt mint amire a vevő gondolt, így az adásvétel nem jött össze. Ettől függetlenül a vevő korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ArabMoney_a (1127) (Eladó)
Pozitív
2011.09.15. 22:06:13
1461277579
Gyors,korrekt,pontos. MAXIMÁLISAN AJÁNLOTT :) Sok +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, ajánlom mindenkinek! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A Vevőt ha nem túl kedvesnek nevezem, akkor finom voltam.
Bár a pénz megérkezett, a vevőt határozottan NEM AJÁNLOM!
Másik fél: Az eladó hónapokkal a tranzakció teljes lezajlása után, -nyilvánvalóan az értékelésemre bosszúból- ír rágalmakat.
Kedvességről papol- üzlet során- aki köszönni sem tud és becsületsértő szavakat használ egy jóval idősebb ismeretlenre.(dokumentálva van)
A semleges értélésbe pedig nem ajánlom értélést kever.Ezekután NAGYON NEM AJÁNLOM SENKINEK
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hamorisz13 (263) (Eladó)
Pozitív
2011.07.27. 09:07:07
1457077409
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm! A Fiam nagy örömét leli benne, így én is :) !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos partner. Köszönöm a vásárlást és bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
integralkft (13208) (Eladó)
Pozitív
2011.06.03. 11:21:37
1457684640
Megbízható, gyors, pontos vásárló. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
integralkft (13208) (Eladó)
Pozitív
2011.06.03. 11:21:37
1458141083
Megbízható, gyors, pontos vásárló. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
integralkft (13208) (Eladó)
Pozitív
2011.06.03. 11:21:37
1457533473
Megbízható, gyors, pontos vásárló. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm a vásárlást
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek alapján!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel megtörtént. Üdv
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Panda091_a (40) (Eladó)
Semleges
2011.05.17. 15:49:31
1452892014
Szívességből tettem fel hirdetésre a terméket, azonban a vevő és a tulajdonos eladó között az adásvétel nem jött létre. Mindkét fél szerint a másik volt a hibás! Ilyen jellegű segítséget egyetlen alkalommal vállaltam, többé nem teszem, mások dolgaiért felelősséget vállalni lehetetlen. A körülmények figyelembevételével én sem adhatok negatívat a vevőnek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
grozinger87 (152) (Eladó)
Pozitív
2011.05.03. 17:02:14
1453556504
Minden rendben ment, korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
prellbock (1284) (Eladó)
Pozitív
2011.04.27. 20:22:17
1450554041
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
89453.cliors (882) (Eladó)
Pozitív
2011.02.08. 14:36:57
1436608021
elvileg minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
oroszlan12 (1215) (Eladó)
Pozitív
2010.09.13. 17:08:20
177634101
Megbízható, korrekt vásárló, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben megtörtén az áru átvétele, gyors és korrekt volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MZperXxXxX (343) (Eladó)
Pozitív
2010.05.26. 13:00:33
171693249
Korrekt partner, ajánlom másoknak is! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, gyors, megbízható vásárló. Köszönöm. ++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GYORS, PONTOS, MEGBÍZHATÓ KORREKT VATERÁS PARTNER ++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő! Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút gyors, korrekt Vaterás! Remélem még üzletelhetek vele. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsirafokkft (1488) (Eladó)
Semleges
2009.07.16. 10:54:14
150307239
A vevőnek nem felelt meg a termék, így a vásárlás nem jött létre
Másik fél: nem tűnt valóban újnak így a vételárt sem tartottam reálisnak- nem lett üzlet
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Átvételkor rendkívül agresszív, arrogáns, követelőző magatartást tanúsított. Meggondolatlanul és tájékozatlanul licitált előzőleg, nem kérdezett az áruról egyáltalán, így tájékoztatni sem tudtam, pedig az üzenet küldése ingyenes, így az utazási költséget is megspórolhatta volna. Saját figyelmetlenségét átvételkor minősíthetetlen stílusú indulatos fenyegetőzéssel próbálta leplezni. Vigyázat, hajlamos visszaélni mások jóhiszeműségével, inkorrekt, de agresszív vásárló, nekem 26000 Ft kárt okozott!
Másik fél: A felháborító rágalmazásokért megteszem a szükséges bünetőjogi lépéseket, ez az alak egy hónappal a sikertelen adásvétel után hirtelen-csupán negatív minősítésmre bosszúból- visszaéléseit próbálja a gyalázkodásával leplezni.Semmi sem igaz abból amit összehord, mivel, többször telefonon egyzetettem vele és további közeli képeket is kértema terméke valós állapotáról, de folyamatosan félrevezetett. Azt írta ugyanis, hogy új, nem használt kerékpárt árusít ami -a helyszínen készült közeli képekkel is bizonyíthatóan- rozsdás és erőssen kopott is.Hazugság az is, hogy kárt okoztam volna neki -nem tudni mivel- a roncsát annak adja el akinek tudja- valójában pedig ő okozott többezres kárt az utamra.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott,korrekt,megbízható partner,ajánlom mindenkinek! Hétfőn küldtem a pénzt,a bicikli már csütörtökön itt volt!:) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
loobeltmotor (132) (Eladó)
Pozitív
2008.10.24. 09:13:43
95099577
korrekt megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom! A vevő egy másik modellre gondolt.
Másik fél: gyosr, korrekt volt a hozzállása , segítőkész, ajánlom
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
266154.volvodani_v (131) (Eladó)
Semleges
2007.12.02. 17:49:34
40468573
privát eladóként sajnos garanciát nem áll módomban vállalni, sajnálom!
Másik fél: Az eladó hirdetése félreérthető volt, mivel 3 db-ot írt, így újszerűnek vélhettem, de nem vállat érte semmilyen garanciát.Végül a kipróbálás előtt másnak adta el-jóval olcsóbban!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt és segítőkész volt az eladó. A termék azóta is kiválóan működik. Kriszur
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
