238381.RALLYE (186) 98.95% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
krisztina37 (673) (Eladó)
Pozitív
2010.04.19. 15:47:48
164584407
Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, minden rendben zajlott. Ajánlom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, remélem még találkozunk. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minitini_a (1030) (Eladó)
Pozitív
2010.03.05. 10:10:24
162981086
Megbízható vaterás! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagykatica (241) (Eladó)
Pozitív
2010.02.25. 08:39:12
161443086
Gyors, szimpatikus vásárló, mindenkinek jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katicaruha (1141) (Eladó)
Pozitív
2010.02.12. 09:38:01
160460048
Kedves,korrekt partner. Szívesen ajánlom és köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1258114.dalinian (35) (Eladó)
Pozitív
2010.01.31. 10:59:54
160917777
Gyors. Hatékony. Ajánlom. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Gyors,pontos Vaterás!?Másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható partner, csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!!!!!!!!Sok++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bentley69_a (411) (Eladó)
Pozitív
2010.01.27. 17:56:21
160452944
MINDEN OK,AJÁNLOM!!!!!! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
321848.bzt810 (191) (Eladó)
Pozitív
2010.01.22. 20:30:12
159731552
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves,gyors,pontos,megbízható, szívből ajánlom mindenkinek,maximális +++++++++++++++++++++++++3
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
elisabethkollar (4491) (Eladó)
Pozitív
2010.01.14. 12:33:53
158018046
Maximálisan megbízható, rendkívül korrekt, villámgyorsan fizető, klassz vásárló, akit szívből ajánlok másoknak is.Nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az elején hisztizett,hogy neki azonnal kell a termék,így a beteg gyerekem másra bízva elrohantam a postára.Aztán a gyerekem kinőtt ruháira azt mondta,hogy a kutya alá se való!!Anyák,milyen ember az ilyen?!Szép,de használt ruhák voltak.És hogy ő szinte naponta vagy hetente több 100.000 FT-ért vásárol.Azért,mert gazdag,azt hiszi,mindent megengedhet magának??Szégyellje magát a nagyképű liba.Még buta is az ilyen!!Kerüljétek el messzire!!!
Másik fél: Kedves Filike:) Ebből is kiderült az intelligencia szinted, én csak a ruhákra vonatkozóan írtam ami igaz, neked az adás-vételt kell értékelned! Én fizettem a szarokért neked amit már el is költhettél, akkor mi a bajod? A vatera küldte az értesítőket hogy értékelni kell, én meg nem hazudok a Te lelki világodért ha már szart küldtél sok pénzért! Ill. jelzem a vatera felé az ócsárolásodat ill. a hazudozásaidat! Korrekt eladó vagy ez látszik!!! Sok sikert, és BUÉK.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rallye egy igen nagyképű,hisztis,hazudós és bunkó felhasználó.Az elején hisztizett,hogy neki azonnal kell a termék,így a beteg gyerekem másra bízva elrohantam a postára.Aztán a gyerekem kinőtt ruháira azt mondta,hogy a kutya alá se való!!Anyák,milyen ember az ilyen?!Szép,de használt ruhák voltak.És hogy ő szinte naponta vagy hetente több 100.000 FT-ért vásárol.Azért,mert gazdag,azt hiszi,mindent megengedhet magának??Szégyellje magát a nagyképű liba.Még buta is az ilyen!!Kerüljétek el messzire!!!
Másik fél: Kedves Filike:) Ebből is kiderült az intelligencia szinted, én csak a ruhákra vonatkozóan írtam ami igaz, neked az adás-vételt kell értékelned! Én fizettem a szarokért neked amit már el is költhettél, akkor mi a bajod? A vatera küldte az értesítőket hogy értékelni kell, én meg nem hazudok a Te lelki világodért ha már szart küldtél sok pénzért! Ill. jelzem a vatera felé az ócsárolásodat ill. a hazudozásaidat! Korrekt eladó vagy ez látszik!!! Sok sikert, és BUÉK.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rallye egy igen nagyképű,hisztis,hazudós és bunkó felhasználó.Az elején hisztizett,hogy neki azonnal kell a termék,így a beteg gyerekem másra bízva elrohantam a postára.Aztán a gyerekem kinőtt ruháira azt mondta,hogy a kutya alá se való!!Anyák,milyen ember az ilyen?!Szép,de használt ruhák voltak.És hogy ő szinte naponta vagy hetente több 100.000 FT-ért vásárol.Azért,mert gazdag,azt hiszi,mindent megengedhet magának??Szégyellje magát a nagyképű liba.Még buta is az ilyen!!Kerüljétek el messzire!!!
Másik fél: Kedves Filike:) Ebből is kiderült az intelligencia szinted, én csak a ruhákra vonatkozóan írtam ami igaz, neked az adás-vételt kell értékelned! Én fizettem a szarokért neked amit már el is költhettél, akkor mi a bajod? A vatera küldte az értesítőket hogy értékelni kell, én meg nem hazudok a Te lelki világodért ha már szart küldtél sok pénzért! Ill. jelzem a vatera felé az ócsárolásodat ill. a hazudozásaidat! Korrekt eladó vagy ez látszik!!! Sok sikert, és BUÉK.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rallye egy igen nagyképű,hisztis,hazudós és bunkó felhasználó.Az elején hisztizett,hogy neki azonnal kell a termék,így a beteg gyerekem másra bízva elrohantam a postára.Aztán a gyerekem kinőtt ruháira azt mondta,hogy a kutya alá se való!!Anyák,milyen ember az ilyen?!Szép,de használt ruhák voltak.És hogy ő szinte naponta vagy hetente több 100.000 FT-ért vásárol.Azért,mert gazdag,azt hiszi,mindent megengedhet magának??Szégyellje magát a nagyképű liba.Még buta is az ilyen!!Kerüljétek el messzire!!!
Másik fél: Kedves Filike:) Ebből is kiderült az intelligencia szinted, én csak a ruhákra vonatkozóan írtam ami igaz, neked az adás-vételt kell értékelned! Én fizettem a szarokért neked amit már el is költhettél, akkor mi a bajod? A vatera küldte az értesítőket hogy értékelni kell, én meg nem hazudok a Te lelki világodért ha már szart küldtél sok pénzért! Ill. jelzem a vatera felé az ócsárolásodat ill. a hazudozásaidat! Korrekt eladó vagy ez látszik!!! Sok sikert, és BUÉK.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rallye egy igen nagyképű,hisztis,hazudós és bunkó felhasználó.Az elején hisztizett,hogy neki azonnal kell a termék,így a beteg gyerekem másra bízva elrohantam a postára.Aztán a gyerekem kinőtt ruháira azt mondta,hogy a kutya alá se való!!Anyák,milyen ember az ilyen?!Szép,de használt ruhák voltak.És hogy ő szinte naponta vagy hetente több 100.000 FT-ért vásárol.Azért,mert gazdag,azt hiszi,mindent megengedhet magának??Szégyellje magát a nagyképű liba.Még buta is az ilyen!!Kerüljétek el messzire!!!
Másik fél: Kedves Filike:) Ebből is kiderült az intelligencia szinted, én csak a ruhákra vonatkozóan írtam ami igaz, neked az adás-vételt kell értékelned! Én fizettem a szarokért neked amit már el is költhettél, akkor mi a bajod? A vatera küldte az értesítőket hogy értékelni kell, én meg nem hazudok a Te lelki világodért ha már szart küldtél sok pénzért! Ill. jelzem a vatera felé az ócsárolásodat ill. a hazudozásaidat! Korrekt eladó vagy ez látszik!!! Sok sikert, és BUÉK.....
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korekt vaterás ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
777705.Rathma31 (260) (Eladó)
Pozitív
2009.12.23. 08:38:11
159039464
Megbízható, kedves, gyors vásárló! Ma feladtam a csomagot! Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
777705.Rathma31 (260) (Eladó)
Pozitív
2009.12.23. 08:38:11
159308894
Megbízható, kedves, gyors vásárló! Ma feladtam a csomagot! Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
777705.Rathma31 (260) (Eladó)
Pozitív
2009.12.23. 08:38:11
159097545
Megbízható, kedves, gyors vásárló! Ma feladtam a csomagot! Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
777705.Rathma31 (260) (Eladó)
Pozitív
2009.12.23. 08:38:11
158953681
Megbízható, kedves, gyors vásárló! Ma feladtam a csomagot! Kellemes ünnepeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
945308.minimax1_a (279) (Eladó)
Pozitív
2009.12.18. 10:21:29
157992759
Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. Köszönöm a vásárlást. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. Köszönöm a vásárlást. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. Köszönöm a vásárlást. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. Köszönöm a vásárlást. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. Köszönöm a vásárlást. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Nagyon kedves, megbízható vásárló.Mindenkinek szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható Vevő, Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves,korrekt,VILLÁMGYORS vevő! Mindenkinek szívből ajánlom! Ezer köszönet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Sok-sok++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ujangolminosegiruha (1671) (Eladó)
Pozitív
2009.12.07. 12:18:26
157440478
Koszonunk mindent! Kedves,becsuletes,megbízható,gyors partner. Korrekt együttműködés. Bátran ajánlom mindenkinek!!!csakis++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok. Gyors adás-vétel. Jó kapcsolattartó. Köszönöm a vásárlást. ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
801161.tahiti75 (123) (Eladó)
Pozitív
2009.12.02. 20:24:42
157426461
Gyors, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom!!! Az órát ma du. postáztam!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm a vásárlást! Gyors, pontos, jó kapcsolattartó partner. Jó szívvel ajánlom mindenkinek! sok+++++ Visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és nagyon gyorsan zajlott. Jó kapcsolattartó,kedves Vevő.Köszönöm szépen.A csomagot ma feladtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és nagyon gyorsan zajlott. Jó kapcsolattartó,kedves Vevő.Köszönöm szépen.A csomagot ma feladtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és nagyon gyorsan zajlott. Jó kapcsolattartó,kedves Vevő.Köszönöm szépen.A csomagot ma feladtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és nagyon gyorsan zajlott. Jó kapcsolattartó,kedves Vevő.Köszönöm szépen.A csomagot ma feladtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben és nagyon gyorsan zajlott. Jó kapcsolattartó,kedves Vevő.Köszönöm szépen.A csomagot ma feladtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1014807.Bazsi999 (859) (Eladó)
Pozitív
2009.10.26. 22:45:41
154529315
«:::P:::» «:::E:::» «:::R:::» «:::F:::» «:::E:::»«:::K:::»«:::T:::» Kiváló vaterás, remélem még kötünk üzletet!!! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
296854.Babaklub_v (954) (Eladó)
Pozitív
2009.10.19. 10:01:18
153156214
Minden rendben, ajánlom mindenkinek! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
121293.bartmuvek_v (1456) (Eladó)
Pozitív
2009.10.12. 11:41:28
153797598
Pozitív! Megbízható partner. KÖSZÖNÖM a vásárlást! Bátran ajánlom másoknak is! Nagyon sok+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
