lacabug (102) 95.54% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 107 | 125 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 3 | 3 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 115 | 134 adásvétel |
| Az eladóként kapott 39 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
DreamIDeal (32) (Eladó)
Pozitív
2013.01.07. 10:31:15
1687120754
Minden rendben volt! :) Köszönjük a vásárlást! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magyarabb (198) (Eladó)
Pozitív
2012.11.23. 07:01:52
1668125984
Minden rendben zajlott. Korrekt Partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom nem állt szándékomban átverni senkit.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
elégedett vagyok vele normális a szálitást ugy csinálja hogy kénylemes legyne neki és nekem egyaránt roszat nem mondhatok róla.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
divamacska (275) (Vevő)
Negatív
2012.06.26. 21:13:58
1593119921
"Állapot: hibás 3 évig használtam.tavaly szezon végén le lett téve.hibátlanul működött. ma jött volna vevő 28 ezerért.de nem indult el.néha elindul pöfög leáll.van mikor rángatni kell sokat mire beindul,de pöfög picit és leáll.szerelő szerint membrán csere kellene.vagy kipucolni.esetleg szimeringet cserélni.de én 10 fillért nem költök rá. kompresszió 8,5.szóval nagyon újszerü."-így hirdette. Érte mentem, kifizettem a fűkaszát. Márkaszerviz: kompresszió 0, nem javítható. Jól átvert engem is. Kár.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petike778 (105) (Eladó)
Pozitív
2012.06.22. 20:01:19
1585941329
Minden rendben volt. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden,csak így tovább!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.Maximálisan elégedett vagyok !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SeniorTeam (110) (Eladó)
Pozitív
2012.05.28. 06:36:37
1582848752
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Gyors korrekt megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Meggondoltam magam mert megnéztem a visszajelzéseket és az eladó eddig eladott és hirdetett termékeit. Arra jutottam ,hogy a sajátjaként árult termék apró hibával,"nem tudom hogy mi a baja csak vigyék mert látni se akarom" (visszajelzések között érdemes körbenézni) szöveg egy kereskedő szájából kicsit furcsán hangzik.(és már egy párszor el is sütötte- előzmények)Így hát meggondoltam magam és közöltem vele másnap reggel. Nagyon alpári stílusban válaszolt az ember. Nem ajánlom senkinek!!!
Másik fél: azért mert hasonló terméket is árulok,attól még lehet olyan is ami saját használatra volt.és pont az ilyen emberek miatt irom mindig oda,h ez saját volt,vagy valahonnan van.a hibásat hibásnak,a jót jónak hirdetem.de mindig vannak ilyen emberek akik meggondolják magukat,vagy utólag reklamálnak.komolytalan nagyon!!és ezek miatt van az a pár negatív értékelésem is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt,megbízható eladó. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors vevő. Ajánlom mindenki figyelmébe!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, minden a megbeszéltek szerint zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jagermeister93_a (4) (Vevő)
Pozitív
2012.04.01. 12:29:42
1477531460
Az üzlet rendben lezajlott remek partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sidious001 (432) (Eladó)
Pozitív
2012.02.28. 01:11:25
1548498089
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, másnak is ajánlom!!! ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az egyetlen olyan gép volt,amit lehetett valamire használni.Persze jópár óra munka után.
Ha a másik 2 hulladék amit tőle vettem,fele ilyen jó lenne,akkor nem adtam volna 2 negatívot azokra.
Öregem,a vatera nem úgy működik,hogy minden s.zart eladok,aztán nincs következménye.Örülj neki,hogy lenyeltem a békát,és nem mentem feljebb az ügyben!!!
Másik fél: erre ismét csak azt tudom mondani,h ha valamit HIBÁSNAK árulok,és odaírom,h nem tudom mi baja,akkor azt azért írom oda,ne ez legyen,h becsaptam vkit.nekem nem állt szándékomba senkit átverni!!rengeteg érdeklődő van ezekre a gépekre,és pont ezért mert olcsó.és vaterán kívül is rengeteget eladok.és érdekes,h senki nem reklamált,csak te,meg az a másik majom.te sem hiheted,h 1 hibátlan gépet megveszel negyed árban???direkt kiemeltem,h hibás.de majd legközelebb piros nagy betűkkel kiírom,h hibás,talán akkor fel lehet fogni.ha működőképesnek hirtettem volna,és esetleg tényleg nem olyan,szó nélkül visszavettem volna!!amúgy mikor megvetted,láttad te is,h hibás,és semmit nem tudok a gépekről.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó állítása szerint semmit nem tudott a motorról.Amikor megkaptam,egyértelműen látszott(csavarok hiánya a burkolatból)hogy bizony Ő ezt megnézte.A motor csak papírnehezéknek jó,másnak nem.8000Ft-om bánta.Amikor megvettem,egyértelműen mondta,hogy garancia visszavásárlás nincs.Így aztán könnyű vaterázni,eladja a szemetet,visszavétel meg nincs!!!Soha többet tőle!!!!
Másik fél: azért azt nem árt tisztázni,h ha valamit hibásként árulok akkor az hibás is!!8 ezerért vettél tőlem 1 hibás gépet,ami működőképesen 45 ezret ér.ezek a gépek az osztrákoktól vannak,be lettek hozva,időm nem volt hozzányúlni,átnézni.pont ezért hirdettem hibásnak,h ne legyenek ebből viták.persze ha 8 ezerért megveszel 1 gépet ami 45 ezret ér üzemképesen,és mondjuk csak gyertyát cserélsz és jó is.akkor nem háborognál.rengeteg gépet vettem már,hibásnak,és soha nem reklamáltam ha költeni kellett rá.mert ugye én senkit nem csaptam be.akkor lenne igazad,ha működőképesnek árulom,és nem megy.de így tök jogtalanul támadsz,és csinálod itt a negatívokat nekem!mind1 köszi
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10 000Ft-ért vásároltam tőle egy használhatatlan hulladékot.Állítása szerint csak egy pici karburátorbaja van,de még a lendkerék is lötyög rajta.A fej teljesen beállt a csapágy miatt,a vezetékek elvágva.Ez működőképes?????Itt a vaterán így még soha nem vágtak át.A teljesen használhatatlan gépet nem vette vissza,senkinek nem ajánlom az eladót.
Emellett még 2 gépet vásároltam tőle,27 000Ft értékben szemetet vásároltam tőle,mind használhatatlan.Mondhatom azt,hogy csaló,átvert,meglopott,hazudott...
Másik fél: menny a büdös picsába a hülye popely haveroddal 1ütt! baszki úgy hirdettem meg a kibaszott gépeket,h hibásak,semmit nem tudok róluk!!!!ezen,h HIBÁS nem tudom mi a faszt nem lehet értelmezni.engem te sem kerestél meg!ezeket el tudom bármikor adni,vissza vettem volna tőled is.ha valamit átnézek,arra adok garit is.de mivel ezt hibásnak hirdetem,oda is írtam,h nem néztem át!akkor miért is kell reklamálni??az nem volt baj,mikor olcsón megvetted?simán 3x ennyit ér.nem is tudom miről beszélünk.a sok paraszt hugyé szaré venne mindent,de ha véletlen picit költeni kell rá,már a másik a szemét.ÉN SENKIT NEM BASZOK ÁT!csak az ilyen faszok próbálják másokkal is elhitetni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az értékelést miért is nekem kéne előbb megtennem mint önnek. A vatera szabályzatában benne van a tranzakciós terméket kell értékelni nem azt hogy ki mikor értékel. A termék rendben megérkezett csak sajnos az eladó úgy adta hogy beindul de ez sajnos nem felel meg a valóságnak. Nem lehetett be indítani asról nem is beszélve egy vödör olajsár van rajta. Vettem egy darab vasat 9000.ért. Becsapva érzem magam így Negatívan kell értékelnem.
Másik fél: azért mert a vevő értékeli előbb a vásárlást.mivel ő vásárolt.és én pont az ilyenek miatt nem adok le előre értékelést.azon,h hibás a termék mit nem lehet érteni??leírtam,h semmit nem tudok róla,3 éve áll,és ezért hibásként árulom.akkor miért kell itt reklamálni??megkereshettél volna előbb engem is ha nem felelt meg a termék.de úgy látszik 1,5 hónap alatt nem sikerült nálam reklamálni.az értékelésből kell megtudnom,h nem felelt meg a termék?amúgy ha nem értesz hozzá,miért nem vitted el szerelőhöz.nem azon a szaros 9 ezren múlik a becsületem,és pont ezért hibásnak hirdettem,pont ezért nem érzem,h becsaptalak volna.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Megbízható, korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsoltiba789 (12) (Vevő)
Pozitív
2011.09.22. 11:20:29
1471512408
Köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, megbízható vevő, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt értékesítő!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KORREKT GYORS MEGBÍZHATÓ PARTNER AJÁNLOM MINDENKINEK!!!!!!!!!!!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos és kedves vásárló csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt gyors s az árú azt nyújtja amiért vettem. Egyszóval nem csalódtam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyorsan,rendben ment,csak ajánlani tudom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szoszkeadry (35) (Eladó)
Pozitív
2011.08.15. 18:15:11
1465626834
Kedves, gyors, korrekt partner! Mindenkinek ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható Vaterás.Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
drotszamar2 (970) (Eladó)
Pozitív
2011.08.12. 11:09:23
1470034552
Minden rendben ment, bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
uzsizsuzsi (290) (Eladó)
Pozitív
2011.08.11. 19:20:52
1465864812
+ Gyors, pontos, megbízható Vásárló. Ajánlom másoknak is! +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1066140.Rozsi74 (176) (Vevő)
Pozitív
2011.08.09. 23:01:03
1469748205
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt Vaterás! Csak ajánlani tudom, mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
esthajnal5 (4011) (Eladó)
Pozitív
2011.08.08. 21:08:16
1468116991
Megbízható, pontos vásárló! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
esthajnal5 (4011) (Eladó)
Pozitív
2011.08.08. 21:08:16
1467169991
Megbízható, pontos vásárló! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gepszerelo1 (41) (Vevő)
Pozitív
2011.08.08. 20:36:29
1467978118
Nagyon korrekt,mebízható partner,mindenkinek ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, precíz vaterás, csakis ajánlani tudom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
alivvass (2743) (Eladó)
Pozitív
2011.08.07. 07:53:33
1468637546
Pontos, megbízható vásárló. Ajánlom másoknak is+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nefelejcs927 (498) (Eladó)
Semleges
2011.08.06. 05:36:07
1467350328
HASZNÁLT terméket kínáltam eladásra, nem ÚJAT!!!
Ha tiszta rozsda lett volna, az azért látszódna a képen is....Ha nem felel meg a termék, illett volna FELÉM IS JELEZNI. Küldje vissza a terméket és visszautalom az árát.
Másik fél: 500Ft volt a 2 termék+200Ft az utalás+100ft a posta.ha visszaküldöm,ismét fizessek a postáért?ha valaki ilyen terméket küld,azzal mit kezdek?fogtam,kidobtam,ennyi.és nem negatívot adtam.pont ezért nem kéne háborogni.nem hiszem,h amíg ideért út közben rozsdásodott be.a kép megtévesztő volt.kikukáztam.itt van valódi kép a termékről.össze kell hasonlítani.
http://kepfeltoltes.hu/110806/DSC05466_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://kepfeltoltes.hu/110806/DSC05465_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors eladó. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben, jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
shaggy78 (1282) (Eladó)
Pozitív
2011.08.02. 17:28:25
1466337608
Kommunikatív,megbízható,gyors partner,mindenkinek szívből ajánlom!+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt,segítőkész!! Ajánlom!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
reciruci (26515) (Eladó)
Pozitív
2011.07.30. 08:54:13
1467646121
Korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
