Beantech (57) 91.3% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
VipTechnika (5528) (Eladó)
Pozitív
2009.10.20. 11:32:17
154242675
Minden rendben köszönjük, hogy minket választott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Érettségire hivatkozva nem tudtunk találkozni, aztán az ígért utalás is elmaradt. :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Majd két hónap sem volt elég, hogy utaljon. Sajnálom. A terméket újra meghírdetem.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
986113.Henrik202 (234) (Eladó)
Pozitív
2009.07.12. 22:13:59
149893793
Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajna nem ért ide a vételár ezidáig.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható pontos vevő.Mindenkinek ajánlom.Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött össze.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: nem jött össze.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors partner, ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, minden rendben ment! Köszi.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
menyhardlaszlo (4974) (Eladó)
Semleges
2009.02.02. 12:34:02
112135352
sajnos, nem adhatok pozitívat, de lekommunikálta a dolgot. ok.
Másik fél: Nagyon korrekt, megértő eladó volt, mert megakartam venni a könyvet, de időközben megkaptam az egész kötetet, szülinapra :)
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Janár 7.-én állítottam ki a számlát és még aznap postáztam a címedre. Ha kell megmutatom beszkennelem a számla második példányát hogy lásd nem a levegőbe beszélek. Valószínüleg a postán akadhatott el a dolog, vagy kivették a postaládádból.
Másik fél: Leütöttem, az árut, írtam neki több e-mailt is hogy milyen számlaszámra küldjem az összeget. De nem írt vissza...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
642429.vargareg_v (475) (Eladó)
Pozitív
2009.01.23. 21:09:59
106986522
Gyors, pontos, korrekt partner, másoknak is ajánlom! Nézz be hozzám máskor is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, rugalmas - ezúton is köszönöm a vásárlást! Minden rendben lezajlott, utalt, és postán küldtem el a terméket. Ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kutyafuttaban (19) (Eladó)
Pozitív
2008.12.25. 08:51:24
74630762
Minden rendben, köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem kereste az árut....
Másik fél: Az árut nem én ütöttem, le hanem egy barátom, mondván, hogy neki kell és majd ír az eladónak..hát köszönöm neki.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nilseuropa (29) (Eladó)
Semleges
2008.12.04. 11:45:39
104069567
Remek vaterás mindenkinek ajánlom.
Másik fél: Korrekt, gyors, eladó , csak ajánlani tudom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt, korrekt, megbízható vásárló. Mindenkinek ajánlom :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Ajánlom a Partnert mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
679917.zsoka72 (665) (Eladó)
Negatív
2008.11.04. 08:51:12
99378367
Részemről azért negatív mivel semmi vissza jelzést sem kaptam! Csak ma az értékelésből értesültem, hogy eláll a vásárlási szándékától!
Részemről nem ajánlom senkinek! szerintem nem megbízható!
Másik fél: Igazad van, de azért ezt a nem megbizható dolgot "enyhe" túlzásnak érzem, egyébként irtam e-mailt elkdültem még a cimem is meg hogy utalok holnap és jöhet az áru, csak utána kaptam ajándékba egy ugyanilyen karkötőt és való igaz teljesen kiment a fejemböl utána stornozni a vásárlást.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevővel semmi probléma nem volt. Korrekten viselkedett. Az én hibámból nem jött létre az adás-vétel.
Másik fél: Az eladó korrekt volt egy véletlen félreértésből eladta a telefont közbe.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt volt, de nem ilyen számológépet akart. Ezzel semmi probléma!
Másik fél: Korrekt volt az eladó de nem ilyen számológépet szerettem volna.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben,ajánlom másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható Partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, pontos, megbízható partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és megbízható partner! Ajánlom mindkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
300020.janikaa20_v (26) (Eladó)
Negatív
2007.11.04. 13:40:48
39009684
Nem jelentkezett a termékért! Nagyon nem ajánlom!
Másik fél: Szia a terméket, én nyomtam le igaz, de csak azért mert a barátomnak nincs regisztrálciója a vaterán, a te e-mailcimedet odaadtam neki, mondtam neki hogy beszéljétek meg az üzlet lebonyolitását, elnézést kérek ezen úton, nem tudtam hogy az ismerősőm nem vette fel utána a kapcsolatot veled...=(én magamnak csak akkor licitálok, meg nyomok le villámárat ha komolyan meg is akarom venni..=(itt egy szivességröl volt szó részemröl,nem tudtam hogy ez lesz,én se jártam jól ezzel a negativval:S
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
337056.vorob (967) (Eladó)
Pozitív
2007.10.29. 16:38:58
39933693
Korrekt, gyors, szimpatikus partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jól volt minden :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
520536.mobildoki (317) (Eladó)
Pozitív
2007.08.29. 19:22:51
32710584
nem lett üzlet,ettől függetlenül AJÁNLOM...majd máskor..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
110293.FMarci (60) (Eladó)
Pozitív
2007.05.17. 00:01:17
25593173
Korrekt, gyors partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel nem történt meg de vevő korekt volt!
Másik fél: az üzlet tölünk független dolgoktol sajnos nem jött létre, de az eladó korrekt volt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt korrekt partner ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt gyors partner .Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
