2432446.blakcat23 (40) 71.28% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A vevőnek több, mint egy hónap nem volt sajnos elegendő a vételár és a postaköltség teljesítésére. Sajnos a többszöri email és telefonos megkeresésre is csak hitegetés volt a válasz. Nem kívánok tovább várni! Nem ajánlom senkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.havanna213 (74) (Eladó)
Pozitív
2013.11.18. 17:47:10
1807300427
Minden rendben volt,bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
havanna213 (74) (Eladó)
Pozitív
2013.11.18. 17:47:09
1807298765
Minden rendben volt,bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az adás-vétel nem jött létre, nem reagált a vevő, többszörös felkeresés után sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel nem jött létre mert a felhasználó olyan aukciómra licitált 1 ft ért amit már az első mondatban a termékleírásnál kértem senki ne licitáljon.Ezek csak kiegészítő képek a másik szintén 1ft os aukciómhoz, amihez nem tudtam mellékelni a plussz képeket, ezért kénytlene voltam így intézni--mint sok más ember is--.Persze azt nem tekintette meg , arra nem licitált!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő figyelmetlenül olvasta el az adatlapot. E-mailben korrektül jelezte hogy lemond a termékről.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő figyelmetlenül olvasta el az adatlapot.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Jucccuska (232) (Eladó)
Pozitív
2013.10.11. 07:55:13
1790302319
Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jucccuska (232) (Eladó)
Pozitív
2013.10.11. 07:55:13
1790303516
Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jucccuska (232) (Eladó)
Pozitív
2013.10.11. 07:55:13
1790311154
Minden rendben zajlott! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Davidada (158) (Eladó)
Semleges
2013.10.10. 19:52:22
1795085027
Értékelhetetlen vásárló,nem ajánlom senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Értékelhetetlen vásárló,nem ajánlom senkinek.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kovats721 (305) (Eladó)
Negatív
2013.10.07. 14:06:12
1800151934
Ha nem kell neki miért licitál??? Nem válaszol a megkeresésre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
szabina713 (608) (Eladó)
Pozitív
2013.10.07. 13:58:44
1787288558
Minden ok volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gzsuzsa27 (670) (Eladó)
Pozitív
2013.09.25. 08:48:30
1795738559
Megbízható vevő, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos kedves rugalmas megbízható vásárló mindenkinek ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom de július elejétől csak napoljuk. Szerintem elég korrekt voltam mert több találkozót felkínáltam. Igaz egyet én mondtam le, de telefonáltam. Nem nagyon szoktam negatívot osztogatni.... De az hogy a megbeszélt időpontokra nem jössz el a termékekért és annyi nincs benned , hogy legalább felhívj vagy e-mailt írj!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a megbeszélt találkozóra nem jött el.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom de július elejétől csak napoljuk. Szerintem elég korrekt voltam mert több találkozót felkínáltam. Igaz egyet én mondtam le, de telefonáltam. Nem nagyon szoktam negatívot osztogatni.... De az hogy a megbeszélt időpontokra nem jössz el a termékekért és annyi nincs benned , hogy legalább felhívj vagy e-mailt írj!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a megbeszélt találkozóra nem jött el.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnálom de július elejétől csak napoljuk. Szerintem elég korrekt voltam mert több találkozót felkínáltam. Igaz egyet én mondtam le, de telefonáltam. Nem nagyon szoktam negatívot osztogatni.... De az hogy a megbeszélt időpontokra nem jössz el a termékekért és annyi nincs benned , hogy legalább felhívj vagy e-mailt írj!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő a megbeszélt talűlkozóra nem jött el.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
huszti674 (184) (Eladó)
Pozitív
2013.08.28. 13:38:36
1769078534
Megbízható vásárló +++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors vásárló,szívesen várom vissza!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,gyors vásárló,szívesen várom vissza!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,megbízható partner. ajánlom . csak++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,megbízható partner. ajánlom . csak++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment,megbízható partner. ajánlom . csak++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A több e-mailem közül csak egyre válaszolt, az se volt túl konkrét. Utána még akartam pontosítani többször is, de nem jelentkezett többet. Igazából azt se éreztem, hogy egyáltalán meg akarja venni a termékemet, komolytalan vevőnek tartom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett.Minden rendben volt. Szívesen ajánlom!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
filagen28 (134) (Eladó)
Pozitív
2013.07.24. 15:13:06
1771893449
Rendben volt minden.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Emerke888 (291) (Eladó)
Pozitív
2013.07.24. 13:57:32
1778130899
Minden rendben ment+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Emerke888 (291) (Eladó)
Pozitív
2013.07.24. 13:57:32
1778120132
Minden rendben ment+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos rugalmas megbízható partner csakis ajánlott kategória!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
molnarb81 (611) (Eladó)
Pozitív
2013.07.14. 12:44:36
1770605555
Korrekt, megbízható gyors vásárló! Ajánlom mindenkinek! Csupa +++ Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben ment minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
335548.teve18 (385) (Eladó)
Semleges
2013.06.19. 17:08:01
1754184074
nem jött el a termékért.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Hát,van ilyen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dogiilona (188) (Eladó)
Semleges
2013.05.21. 13:44:21
1678484396
Nem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ajánlom partneremet.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4002650.Monicca71 (143) (Eladó)
Semleges
2013.04.16. 12:04:05
1731863396
Hiába ment az értesítőm, nem reagált!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.csallai2 (1508) (Eladó)
Pozitív
2013.04.11. 17:10:28
1715799143
++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
reginamulik (342) (Eladó)
Semleges
2013.04.10. 07:33:14
1705252400
Sajnálom. Már lassan 2 hónap után sem tudta megoldani hogy eljöjjön a megbeszélt találkozókra! Nagyon szétszórt. Nem elsőre vásárolt tőlem, ezért adtam neki még egy-egy utolsó esélyt az átvételre. Sajnos ennyi volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
reginamulik (342) (Eladó)
Semleges
2013.04.10. 07:32:58
1705241648
Sajnálom. Már lassan 2 hónap után sem tudta megoldani hogy eljöjjön a megbeszélt találkozókra! Nagyon szétszórt. Nem elsőre vásárolt tőlem, ezért adtam neki még egy-egy utolsó esélyt az átvételre. Sajnos ennyi volt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves vevő,mindenkinek ajánlom+++++++++!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
keresztyenne (467) (Eladó)
Semleges
2013.04.07. 14:23:29
1729629578
A vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
keresztyenne (467) (Eladó)
Semleges
2013.04.07. 14:22:41
1729626044
A vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
keresztyenne (467) (Eladó)
Semleges
2013.04.07. 14:22:11
1729684490
A vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
keresztyenne (467) (Eladó)
Semleges
2013.04.07. 14:21:38
1729607753
A vevő elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
