reborn123_a (91) 84.73% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 111 | 111 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 36 | 36 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 20 | 20 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 167 | 167 adásvétel |
| Az eladóként kapott 167 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A hölgy visszautalta a vételárat postaköltséggel.Nem tudom miért de biztos meg volt rá az oka.Panasz szerintem nagyon nem lehet rá.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a termék nem érkezett meg. A utalt összeget az eladó visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendes eladó!Jelezte felém hogy sokat csúszna a termék beérkezése, és így nem jött létre a tranzakció.Viszont korrekt volt mert mindig el lehetett érni és mindenre választ kaptam! Ennek ellenére én pozitívat adok!:)++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a megrendelt termék nem érkezett meg hetekig, majd az eladó megkeresett hogy rossz címre küldte, a visszaérkezett áru viszont hibás volt (törött) ezért nem tudja postázni részemre. Pozitívum hogy felajánlotta a pénz azonnali visszafizetését vagy egy héten belül megküldi a kért alkatrészt, én inkább az árut kértem bízván a szerencsében, de sajna újabb két hét után sem jött semmi ezért végül visszakértem a befizetett összeget amit néhány napon belül meg is kaptam! Most ez nem sikerült!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Stefan131_a (4) (Vevő)
Semleges
2012.02.27. 17:04:14
1536501224
Az adásvétel nem jött létre,de nem az eladó hibájából.Korrekt volt, a vételárat visszautalta.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék nem érkezett meg, az eladó visszaküldte a vételárat és a postaköltséget. Korrekt, megbízható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos az áru beszerzése akadályokba ütközött, emiatt nem jött létre az adásvétel. Ennek ellenére ajánlom mindenkinek az eladót, mert azonnal jelezte ezt, és visszautalta a pénzt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Mindenkinek ajánlom ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos nem jött létre az üzlet!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Maximálisan meg voltam elégedve mindennel. Korrekt, gyors partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Már kétszer csinálom ezt a hülye értékelést
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2158860.MobilePro (621) (Vevő)
Pozitív
2012.02.24. 22:22:02
1546167080
korrekt, pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1947929.vivcsi83 (4) (Vevő)
Negatív
2012.02.24. 20:27:00
1536582812
a pénzt elküldtem a mai napig nem kaptam semmit sajnos vigyázzatok vele
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mazulazoltan (77) (Vevő)
Pozitív
2012.02.24. 18:41:12
1531403510
Korrekt vaterás, visszautalta az összeget is, mert nem jött meg rendelésre az áru! Mindenkinek ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos 14 nap után sem kaptam választ az e-mailem-re, és a vásárolt termék sem érkezett meg a kért címre.A telefonszámon, amit megkaptam a vaterá-tól elérhetetlen!Köszönöm már nem is várom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott!Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizhatatlan, email-ra telefonra nem reagál, árút nem küldi, pénzt nem küldi vissza!!! Csak negativ!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vételárat már két hete elutaltam a megadott számla számra,de még nem kaptam meg a terméket!!Az utalásról megvan a bizonylat,(ezen kívül név ,tel.szám,számlaszám!!)ami alapján bármikor megtehetem a SZÜKSÉGES lépéseket!!Nem jelez semmit,nem mond semmit a küldéssel kapcsolatban,pedig van nála telefonszám is.Soha nem értettem az ilyen embereket!Az utalást előre kéri,de a terméket nem küldi!!!MIT LEHET MONDANI AZ ILYEN EMBERRŐL????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.én még ennyit vaterás árucikkre nem vártam, de már nem is fogok. december 27-es óta nem érkezett meg a termék, bőven túl vagyunk mindenféle határidőkön. kommunikáció szinte a 0-val egyenlő. egyáltalán nem ajánlom senkinek. így nem lehet üzletet kötni / vaterázni. sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnálom,hogy így alakult.De az eladó korrekt volt és visszautalta az összeget.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
974999.boldotomo92 (72) (Vevő)
Pozitív
2012.02.21. 17:52:05
1536582842
++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.transamhun (586) (Vevő)
Negatív
2012.02.21. 01:05:40
1530918236
Ígérete ellenére nem tudta raktárról szállítani, szállítási határidőt kérésem ellenére sem adott.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Több mint 1 hónapot vártam a termékre sajnos nem érkezett meg!Többször vettem fel a kapcsolatot az eladóval!Kértem a pénz visszafizetését amit kétszeri email írása után megis kaptam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kapcsolattartó,gyors,korrekt eladó,bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hagyjuk. Negatívat nem adok senkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék teljesen megfelelt a leírásnak.Az eladót ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a maximálisan megadott 25 munkanapot (több mint egy hónap) is megvártam, de a termék, 35 munkanap múlva érkezett meg. Elégedett vagyok, mert sikerült hozzájutnom a termékhez, de soha nem fogok többet innen vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!Korrekt eladó, ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.látom inaktív lett így gondolom nem kell tovább várnom hogy jelentkezzen ! Vettem másikat !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A tranzakció megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gazdibacsi (14) (Vevő)
Semleges
2012.02.16. 20:57:41
1534063349
Nem tudtam felvenni a kapcsolatot az eladóval rendesen.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit nehezen jött össze, de alapvetően meg vagyok elégedve. Jó vaterás, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Két hónapja átutalta a pénzt a termékre.Az eladó megírta, hogy 20-25 nap is lehet mire ideér, de már 55 is eltelt.Két hete szerdán azt írta, hogy feladta a csomagot. Azóta is jön! Megkértem, hogy küldje el nekem a feladóvevényt, esze ágában sem volt. A postán nem tudnak semmit.Azóta már írtam neki könyörgő levelet, naponta többször próbálom hívni különböző telefonszámokról.Nem lehet vele kapcsolatba kerülni. Még így soha nem jártam sem a teszveszen, sem a vaterán. Se pénz, se a megrendelt termék
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladóval minden OK elértem és válaszolt minden kérdésemre a megadott elérhetőségén. 1 hét alatt kézhez kaptam a vásárolt terméket. +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció végülis sikeresen létrejött, de kommunkikáció egyáltalán nincs, telefonon nem lehet elérni, e-mailre nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1 hónapja átutaltam a tok árát, de még mindig nem érkezett meg a termék! 5 napja azt ígérte, hogy visszautalja a pénzt, de azóta sem jött meg. Senkinek nem ajánlom, amint látom, ez már többször is előfordult nála, amiről nem a posta tehet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt és villámgyors partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A terméket nem küldte pedig kifizettem!NEGATÍÍVVVV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.A termék tökéletes, a csomagolás is az, csak nagyon lassan érkezett. Előtte rákérdeztünk a raktárkészletre, raktáron volt elvileg, mégis 3 hétbe telt. Ezen kívül rendben volt.Azért pozitív csak és nem semleges, mert a termék nagyon OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékre nézve enyhe kifejezés az hogy után gyártott,szerencsére ritkán kell használni.A felrakott fotóval nem egyezett a kinézete.Én oda írtam volna hogy régi típusokhoz.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.carlibebi76 (51) (Vevő)
Negatív
2012.02.09. 08:04:16
1536582830
A mai napig nem kaptam meg a terméket,pedig az van feltüntetve az oldalon, hogy raktáron van. Email-t küldtem, amire választ sem kaptam. 2,5 hete utaltam át a pénzt :-(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Gyors, pontos. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakcio sikeresen lezarult.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel nem jött létre, részemről akadt egy váratlan probléma, így nem tudtam elutalni az összeget. Az eladó megértő volt, kommunikatív, megbízható partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ígéretek vannak, de a mai napig nem kaptam meg a terméket amit 2011. december 29-én kifizettem.
Másik fél: A vevőt értesitettem arról, hogy a termék késik, bármikor kérheti a visszautalást, nem értem miért kell negativan értékelni..előbb irt volna egy levelet..
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bár egy bélelt borítékot megkívánt volna, de látszólag épségben ideért, gyorsan. Még nem volt alkalmam kipróbálni, de bízom benne, hogy jól működik. Az eladónak adok egy pozitív ajánlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.:)sajnos nem jött össze de korrekt az eladó
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.