andituri (89) 83.46% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 111 | 454 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 9 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 22 | 98 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 142 | 568 adásvétel |
| Az eladóként kapott 149 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon csalódott vagyok, hogy semmilyen előzetes bejelentés nélkül leléptél...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom, de már legalább két hónapja kifizettem a megnyert cuccokat, de a legfelháborítóbb az, hogy semmilyen formában nem válaszolsz a keresésedre...Megbíztam benned maximálisan, sajnos rossz húzás volt...Mégis a legjobbakat kívánom Neked...és ha nem hagyna a lelkiismereted nyugodni, akkor légy szíves küldd vissza az átutalt pénzt...Köszönöm...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon sajnálom, de már nem tudok többet várni a csomagra...de legalább reagálnál valahogyan a levelekre, hívásokra!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kifizettem a terméket,de a mai napig nem kaptam meg!Nem tudom vele felvenni a kapcsolatot,e-mailre nem válaszol a telefont nem veszi fel!!!Ez egy csaló remélem megkapja méltó büntetését!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Átutaltam a vételárat és az ajánlott postaköltséget.Onnantól eltűnt az eladó.Nem reagál e-mailekre,és a telefon sem kapcsolható. Azóta inaktív lett,remélem többet nem regisztrál,és messzire elkerüli a Vaterát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gomba78_t (2359) (Vevő)
Negatív
2012.05.14. 15:13:41
1556818955
Ne haragudj Andi, de mivel sem e-mailre, sem telefonhívásra, sem sms-re nem reagálsz. Amikor oda mentem hozzátok, csöngetésre sem jött ki senki. Nem értem. Ha szólsz, hogy baj van, megértem. de így nem tudom meddig várjak a csomimra.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gomba78_t (2359) (Vevő)
Negatív
2012.05.14. 15:12:06
1549315841
Bocsi Andi.........de semmire nem reagálsz, így nem tudok mit tenni. Ha pedig valami baj van, tudod, hogy megértő vagyok....))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gomba78_t (2359) (Vevő)
Negatív
2012.05.14. 15:11:14
1545475961
Ne haragudj Andi, de mivel semmire nem reagálsz, már végképp nem tudom mi lehet az oka, hogy nem kaptam meg még mindig a csomimat.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.gomba78_t (2359) (Vevő)
Negatív
2012.05.14. 15:10:14
1545477947
Ne haragudj Andi, de nem tudok tovább várni. Voltam nálad a múlt héten, senki nem jött ki, hívtalak, sms-t írtam, e-mailt írtam, de semmire nem jött válasz tőled. Mindig szoktál reagálni, most nem tudom mi lehet az oka. Talán valami baj van veletek, nem tudom. Ha tudom, hogy mi az oka, természetesen megértem, de így....))
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon sajnálom de az eladó elérhetetlen a felsőt a mai napig nem postázta :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomagot csak nagyon későm küldte el és nem is jelezte, egyébként a leírásnak megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomagot csak nagyon későm küldte el és nem is jelezte, egyébként a leírásnak megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomagot csak nagyon későm küldte el és nem is jelezte, egyébként a leírásnak megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomagot csak nagyon későm küldte el és nem is jelezte, egyébként a leírásnak megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csomagot csak nagyon későm küldte el és nem is jelezte, egyébként a leírásnak megfelelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem kaptam meg a licitált árut és az eladó nem is keresett meg azóta, hiába vártam választ! :-(( nagyon rossz tapasztalat, senkinek nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnálom, nem vettem fel a kapcsolatot az eladóval...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az adásvétel megtörtént, csak sajnos kb. 3 hetet kellett várnom a felsőre.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Fix áron megvásároltam a terméket az eladótól több másik termékkel együtt, de ez nem érkezett meg. Jeleztem az eladó felé, hogy kimaradhatott a csomagból, nézzen utána, de az e-mailre nem válaszolt pedig bőven hagytam időt, hogy korrigáljon. Ezt csak negatívan tudom értékelni. Kérem az eladót, hogy vegye fel velem a kapcsolatot, és vagy a terméket, vagy az árát kérem vissza. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csimpilimpi67 (445) (Vevő)
Negatív
2012.04.27. 08:34:17
1560115457
Sajnos én is pórul jártam. Kifizettem a kisfiam másik pulcsiját is, amit kinézett magának. Többször kérdeztem e-mailen, hogy mikor postázza ezt, de nem jött rá válasz. Most az értékelés leadása előtt telefonon szerettem volna neki esélyt adni a tisztázásra, de a szám nem kapcsolható. Ha ezt olvasod Andi, akkor a pulcsi helyett a pénzt küldd vissza légyszíves
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1673306.micus2_a (27) (Vevő)
Semleges
2012.04.26. 12:49:42
1559782676
Az eladót nem lehetett elérni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.1673306.micus2_a (27) (Vevő)
Semleges
2012.04.26. 12:47:06
1551342182
Az adásvétel nem jött létre,mert az eladót nem lehet elérni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.meszikata (1078) (Vevő)
Negatív
2012.04.24. 18:50:14
1558517609
Andi, Andi... most mit mondjak....nem tudom mi történt, de hogy nem kommunikálsz velünk az a legrosszabb. nagyon sajnálom bármi a gond, szívesen segítenék, de elérhetetlen vagy. jelentkezz kérlek szépen!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pecsenyekacsa (774) (Vevő)
Negatív
2012.04.23. 17:21:16
1558524197
Mérhetetlen a csalódottságom... Nagyon kedves, megbízható eladót ismertem meg, és egyik napról a másikra eltűnik, nem jelentkezik. :( Nem tudom mi az ok, de én még mindig reménykedem... Remélem, ha te nem tudsz, egy hozzádtartozó nem hagyja, hogy rosszat gondoljanak rólad, és mindenkinek segít, akivel üzleteltél. Én azért minden szépet és jót kívánok, és remélem, még találkozhatom veled, másképp, máshogy. :( ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pecsenyekacsa (774) (Vevő)
Negatív
2012.04.23. 17:20:08
1558537550
Mérhetetlen a csalódottságom... Nagyon kedves, megbízható eladót ismertem meg, és egyik napról a másikra eltűnik, nem jelentkezik. :( Nem tudom mi az ok, de én még mindig reménykedem... Remélem, ha te nem tudsz, egy hozzádtartozó nem hagyja, hogy rosszat gondoljanak rólad, és mindenkinek segít, akivel üzleteltél. Én azért minden szépet és jót kívánok, és remélem, még találkozhatom veled, másképp, máshogy. :( ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pecsenyekacsa (774) (Vevő)
Negatív
2012.04.23. 17:19:27
1558503644
Mérhetetlen a csalódottságom... Nagyon kedves, megbízható eladót ismertem meg, és egyik napról a másikra eltűnik, nem jelentkezik. :( Nem tudom mi az ok, de én még mindig reménykedem... Remélem, ha te nem tudsz, egy hozzádtartozó nem hagyja, hogy rosszat gondoljanak rólad, és mindenkinek segít, akivel üzleteltél. Én azért minden szépet és jót kívánok, és remélem, még találkozhatom veled, másképp, máshogy. :( ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pecsenyekacsa (774) (Vevő)
Negatív
2012.04.23. 17:18:34
1558200299
Mérhetetlen a csalódottságom... Nagyon kedves, megbízható eladót ismertem meg, és egyik napról a másikra eltűnik, nem jelentkezik. :( Nem tudom mi az ok, de én még mindig reménykedem... Remélem, ha te nem tudsz, egy hozzádtartozó nem hagyja, hogy rosszat gondoljanak rólad, és mindenkinek segít, akivel üzleteltél. Én azért minden szépet és jót kívánok, és remélem, még találkozhatom veled, másképp, máshogy. :( ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pecsenyekacsa (774) (Vevő)
Negatív
2012.04.23. 17:17:04
1558197797
Mérhetetlen a csalódottságom... Nagyon kedves, megbízható eladót ismertem meg, és egyik napról a másikra eltűnik, nem jelentkezik. :( Nem tudom mi az ok, de én még mindig reménykedem... Remélem, ha te nem tudsz, egy hozzádtartozó nem hagyja, hogy rosszat gondoljanak rólad, és mindenkinek segít, akivel üzleteltél. Én azért minden szépet és jót kívánok, és remélem, még találkozhatom veled, másképp, máshogy. :( ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pecsenyekacsa (774) (Vevő)
Negatív
2012.04.23. 17:16:10
1558202192
Mérhetetlen a csalódottságom... Nagyon kedves, megbízható eladót ismertem meg, és egyik napról a másikra eltűnik, nem jelentkezik. :( Nem tudom mi az ok, de én még mindig reménykedem... Remélem, ha te nem tudsz, egy hozzádtartozó nem hagyja, hogy rosszat gondoljanak rólad, és mindenkinek segít, akivel üzleteltél. Én azért minden szépet és jót kívánok, és remélem, még találkozhatom veled, másképp, máshogy. :( ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pecsenyekacsa (774) (Vevő)
Negatív
2012.04.23. 17:14:51
1556979368
Mérhetetlen a csalódottságom... Nagyon kedves, megbízható eladót ismertem meg, és egyik napról a másikra eltűnik, nem jelentkezik. :( Nem tudom mi az ok, de én még mindig reménykedem... Remélem, ha te nem tudsz, egy hozzádtartozó nem hagyja, hogy rosszat gondoljanak rólad, és mindenkinek segít, akivel üzleteltél. Én azért minden szépet és jót kívánok, és remélem, még találkozhatom veled, másképp, máshogy. :( ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pecsenyekacsa (774) (Vevő)
Negatív
2012.04.23. 17:12:51
1556832023
Mérhetetlen a csalódottságom... Nagyon kedves, megbízható eladót ismertem meg, és egyik napról a másikra eltűnik, nem jelentkezik. :( Nem tudom mi az ok, de én még mindig reménykedem... Remélem, ha te nem tudsz, egy hozzádtartozó nem hagyja, hogy rosszat gondoljanak rólad, és mindenkinek segít, akivel üzleteltél. Én azért minden szépet és jót kívánok, és remélem, még találkozhatom veled, másképp, máshogy. :( ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pecsenyekacsa (774) (Vevő)
Negatív
2012.04.23. 17:11:54
1555120091
Mérhetetlen a csalódottságom... Nagyon kedves, megbízható eladót ismertem meg, és egyik napról a másikra eltűnik, nem jelentkezik. :( Nem tudom mi az ok, de én még mindig reménykedem... Remélem, ha te nem tudsz, egy hozzádtartozó nem hagyja, hogy rosszat gondoljanak rólad, és mindenkinek segít, akivel üzleteltél. Én azért minden szépet és jót kívánok, és remélem, még találkozhatom veled, másképp, máshogy. :( ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pecsenyekacsa (774) (Vevő)
Negatív
2012.04.23. 17:11:08
1551734357
Mérhetetlen a csalódottságom... Nagyon kedves, megbízható eladót ismertem meg, és egyik napról a másikra eltűnik, nem jelentkezik. :( Nem tudom mi az ok, de én még mindig reménykedem... Remélem, ha te nem tudsz, egy hozzádtartozó nem hagyja, hogy rosszat gondoljanak rólad, és mindenkinek segít, akivel üzleteltél. Én azért minden szépet és jót kívánok, és remélem, még találkozhatom veled, másképp, máshogy. :( ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pecsenyekacsa (774) (Vevő)
Negatív
2012.04.23. 17:10:06
1550449496
Mérhetetlen a csalódottságom... Nagyon kedves, megbízható eladót ismertem meg, és egyik napról a másikra eltűnik, nem jelentkezik. :( Nem tudom mi az ok, de én még mindig reménykedem... Remélem, ha te nem tudsz, egy hozzádtartozó nem hagyja, hogy rosszat gondoljanak rólad, és mindenkinek segít, akivel üzleteltél. Én azért minden szépet és jót kívánok, és remélem, még találkozhatom veled, másképp, máshogy. :( ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pecsenyekacsa (774) (Vevő)
Negatív
2012.04.23. 17:08:53
1549338254
Mérhetetlen a csalódottságom... Nagyon kedves, megbízható eladót ismertem meg, és egyik napról a másikra eltűnik, nem jelentkezik. :( Nem tudom mi az ok, de én még mindig reménykedem... Remélem, ha te nem tudsz, egy hozzádtartozó nem hagyja, hogy rosszat gondoljanak rólad, és mindenkinek segít, akivel üzleteltél. Én azért minden szépet és jót kívánok, és remélem, még találkozhatom veled, másképp, máshogy. :( ----------------------
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
