geri08_a (42) 90.38% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
788770.rfejes (104) (Eladó)
Pozitív
2009.08.03. 15:19:56
150397553
Megbízható partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A kedves "vevő" anyagi nehézségeire hivatkozva fizetési haladékot kért. Miután 3 héttel a leütés után jeleztem neki hogy rendezzük a tartozást egy negatívval és egy mesével értékelt. Feltételezhető hogy pusztán szórakozásból árulok termékeket és nem szeretném ha ezt kifizetnék a vevő szerint? Az értékelései között számtalanszor szerepel a komolytalan jelző. Gondolom ez jelző és a stílusa , helyesírása , megfelelően hű képet ad arról , hogy nem egy szellemóriás.
Másik fél: Te tényleg ennyire hülyevagy? Mien tartozás? Előszőr apám hívott és a feleséged vette föl a telefon és azt mondta h a férje nincs ithon...
sokszor hivtalka és nem vetted föl!
Te beteg vagy haver! Mien Adósság? Baromarcu,
szellem óriás a JÓ kurva anyád is! Szétbasznám azt a csíra arcodat te BAROM! A telefont fölkellett volna venned te csíra! Volt ojan hogy nem vettem meg, pár sorból egy embert nem lehet megítélni hülyegyerek. tényleg ekkora Rokkant vagy? Anyád nem lenne most rád büszke. Tudom hogy nem fejeztem magama szépen ki , de az az igazság hogy megis érdemled! Nem mesét találtam ki hanem a valós tényeket közöltem vele! ENNYI! nah szeva!Jah meg nem az asszonynak a számát kéne megadni
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
91030.Szuzann_a (3349) (Eladó)
Pozitív
2009.07.30. 09:18:38
150810946
Köszi,Minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Komolytalan,nincs vásárlási szándék,de legalább tudtunk kommunikálni.
Másik fél: Nem vagyok komolytalan.
Az igaz hogy lenyomtam és utána meg gondoltam magamat. Nemsűrűn fordúl elő velem az ijen de most megesett...
Sajnálom hogy így sűlt el.
Üdv mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
89805.duke620_v (217) (Eladó)
Semleges
2009.06.01. 10:08:55
147206640
Sajnos figyelmetlen volt és nem nézte a lakóhelyek közötti távolságot, így meghiúsult az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!!!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Legközelebb biztos összejön.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jött össze.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors,pontos,korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
467395.tejfogu (211) (Eladó)
Pozitív
2009.03.18. 22:52:51
125924876
Abszolut pozitív! Korrekt vevő volt! Köszi a vásárlást!! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt. Ajánlom Őt mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AratoBalazs (1075) (Eladó)
Pozitív
2009.03.10. 00:46:08
134841935
Minden rendben ment! Gyors és megbízható partner! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remeljuk majd legkozelebb osszejon az uzlet.tovabbi sok sikert...
Másik fél: Sajnos nemjött össze az üzlet,
De nagyon korrekt megbíható korrekt eladó!
Csak ajánlani tudom azért!
Üdv mindenkinek!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
AratoBalazs (1075) (Eladó)
Pozitív
2009.03.08. 17:14:33
134418717
Minden rendben ment! Gyors és megbízható partner! Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AratoBalazs (1075) (Eladó)
Pozitív
2009.03.08. 17:14:24
134842175
Minden rendben ment! Gyors és megbízható partner! Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AratoBalazs (1075) (Eladó)
Pozitív
2009.03.08. 17:14:14
134415594
Minden rendben ment! Gyors és megbízható partner! Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AratoBalazs (1075) (Eladó)
Pozitív
2009.03.08. 17:13:50
134418720
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AratoBalazs (1075) (Eladó)
Pozitív
2009.03.08. 17:13:33
134842107
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AratoBalazs (1075) (Eladó)
Pozitív
2009.03.08. 17:13:18
134418724
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AratoBalazs (1075) (Eladó)
Pozitív
2009.03.05. 09:45:45
134842471
Minden rendben ment! Gyors és megbízható partner! Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AratoBalazs (1075) (Eladó)
Pozitív
2009.03.05. 09:45:27
134842382
Minden rendben ment! Gyors és megbízható partner! Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AratoBalazs (1075) (Eladó)
Semleges
2009.03.04. 17:38:13
128524369
Pozitív, de nem tudtunk sajnos az átvételt megoldani
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Pozitív, de nem tudtunk sajnos az átvételt megoldaniAz értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
TOTHNOEMI (1570) (Eladó)
Pozitív
2009.02.25. 08:22:19
130923823
nagyon korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
435971.zsoceee_v (1094) (Eladó)
Pozitív
2009.02.09. 23:49:06
123260551
Minden rendben, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Miután kérésére nem postáztam utánvéttel, hanem megadtam a bankszámlaszámomat, nem jelentkezett több levelemre sem. A legutolsó levélre válaszolt, állitása szerint 5 levelet küldött nekem, hogy nem kell a termék, mert vett már másikat. No comment....
Másik fél: Sok levelet küldtem neked amiben leírtam hogy Nem kell a termék, most arrol hogy nem ment el arrol én nem tehetek... Ennyi!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudtunk időt egyeztetni.
Másik fél: Nem tudtunk időt eggyeztetni!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
inverterbolt (93) (Eladó)
Pozitív
2008.12.01. 21:33:41
107421656
Minden rendben ment. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
