retro777_a (1860) 98.69%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1885 | 2511 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 89 | 95 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 25 | 27 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1999 | 2633 adásvétel |
| Az eladóként kapott 12 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Ajánlom! Avedon
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem megbizható!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos elromlott a gépem bocsi
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
798376.musztang89 (2) (Vevő)
Pozitív
2008.11.25. 15:02:15
101354906
Minden jo ha a vége jo.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben zajlott gyors,pontos megbízható bátran ajánlom mindenkinek!!Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott gyors pontos megbízható bátran ajánlom mindenkinek.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
az én hibámból nem történt meg...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
694110.Gabik222 (4) (Vevő)
Pozitív
2008.11.22. 17:34:24
96163339
Igaz az aukcio nem jött létre de korrektén vissza küldte a pénzt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minimum 10 karakter
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladóval nem lehetett felvenni a kapcsolatot, email-on ezért a vétel nem jött létre !
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.787527.Kajakfan (59) (Vevő)
Negatív
2008.11.21. 14:49:44
100256327
A tranzakcióval az volt a baj, hogy nem érkezett meg postán a pénztárca. Utána levleztem a feladóval, ott volt egy kis kavar, de végül tisztáztuk, és az utolsó üzenetre semmi reakciót nem kaptam, és a csomag sem érkezett meg a mai napig...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szép, és semmi problémám nem volt a termékkel, nagyon örülök neki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.jo partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
139232.futestechnika (205) (Vevő)
Pozitív
2008.11.19. 14:15:26
90172834
Megkésve, de köszi:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon gyors, és korrekt. Vásároljatok tőle!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megbizhato,gyors szimpatikus partner,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.668225.klau000 (62) (Vevő)
Pozitív
2008.11.18. 21:37:39
103399128
gyors pontos korrekt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csakis pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.784641.skatacska (45) (Vevő)
Pozitív
2008.11.17. 18:49:29
98976120
Az áru átvétele sikeresen megtörtént. Elégedett vagyok az áruval.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt, köszönöm a kedvességet!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, korrekt eladó, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó vaterázó ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors kitűnő
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és pontos eladó, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Olvastam a negatív és semleges kritikákat, de nekem csak jó tapasztalatom volt az eladóval. A tranzakció termék hiányában nem jött létre, amit ő nagyon korrekten előre jelezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cartman999hun (582) (Vevő)
Pozitív
2008.11.14. 21:06:58
102935902
Minden rendben zajlott,pontos gyors partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igen majd legkozelebb. Koszonom a joszandekot. Es elnezest a kesoi ertekelesert.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Kedves, gyors, megbízható VAterás. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, gyors, megbízható Vaterás. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.655479.Protomi1 (161) (Vevő)
Pozitív
2008.11.14. 07:31:15
98754418
Minden oké, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
651573.Polee122 (41) (Vevő)
Semleges
2008.11.13. 21:38:19
90749217
Túl késői lett volna a találkozó...nem vártam...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
predator111_a (49) (Vevő)
Pozitív
2008.11.13. 19:46:02
79266405
Korrekt vétel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, gyors partner. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kaufmanngabor (75) (Vevő)
Pozitív
2008.11.13. 12:46:06
101801536
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönnöm megkaptam!!Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Adásvétel renben megtörtént, gyors, korrekt parter!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pavolicskitti (16) (Vevő)
Pozitív
2008.11.13. 10:05:34
90277604
minden rendben mennt!csak ajánlani tudom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Divatos és vagány
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csini,senkinek nincs a környéken!!:D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Tökéletes termék!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
