ditkecske (253) 98.1% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 258 | 336 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 17 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 280 | 362 adásvétel |
| Az eladóként kapott 298 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
dedik466 (116) (Eladó)
Semleges
2013.10.07. 16:31:55
1808786126
Vevő tévedésből 6x ütötte le a terméket. 5db tétel nem kerül adásvételre. (vatera ez esetben csak semlegesre engedi értékelni)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dedik466 (116) (Eladó)
Semleges
2013.10.07. 16:31:41
1808786117
Vevő tévedésből 6x ütötte le a terméket. 5db tétel nem kerül adásvételre. (vatera ez esetben csak semlegesre engedi értékelni)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dedik466 (116) (Eladó)
Semleges
2013.10.07. 16:31:26
1808786075
Vevő tévedésből 6x ütötte le a terméket. 5db tétel nem kerül adásvételre. (vatera ez esetben csak semlegesre engedi értékelni)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Peterzon198 (29) (Vevő)
Pozitív
2013.08.25. 18:08:08
1786932077
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ibolya0911 (84) (Vevő)
Semleges
2013.08.24. 11:01:00
1771606754
nem tudtam érte menni külföldre utazas miatt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.varga-peter (33) (Vevő)
Pozitív
2013.08.21. 21:51:37
1786936244
Gyors, pontos, korrekt...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kovika2002 (119) (Vevő)
Negatív
2013.08.20. 17:34:56
1782796055
Tisztelt ditkecske! Kedves eladó A pedálokat megkaptam, de sajnos nem vagyok vele megelégedve, mert mindkét oldali csapágyhibás, javítani nem lehet. Ez a fő gondom, mert 4500-ér lehet ipari csapágyas újat is venni, ezenkívül a postaára ezrest kértél, pedig 675 volt. Összegezve átverve érzem magam, mert nem így hirdetted meg a pedálokat. Kérlek utald vissza az átutalt összeget. ha kéred a két pedált szivesen visszaküldöm neked. Egyszóval jól átvertek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.RetroBlade (201) (Vevő)
Pozitív
2013.08.20. 15:11:54
1782797252
Sajnos a méret nem volt megfelelő, de az eladó korrekt és megértő. +++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben ment minden .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt megbízható partner mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyszerű volt a termék ++++++++ ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó írta: Ne haragudj,de a kerékpár tulajdonosa úgy döntött,hogy leveszi a 2 forintos oda gyorskotozozott lampat meg neem kellett felkerekitenem a vetel arat 10000 ft ra,hogy ne halgassam a lazadasat!megkerem ezert a lampa miatt adjon nekem negativ ertekelest had lassak cdak az emberek mekkora xxxxxxxx vagyok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden fasza volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden SZUPER !!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gumibaba84 (292) (Vevő)
Pozitív
2013.08.13. 15:01:53
1782790499
Köszönöm, nagyon korrekt vaterás ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható pontos partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden Ok ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az én hibámból nem sikerül az üzlet! pozitív partner csak ajánlani tudom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Zolitailor (134) (Vevő)
Pozitív
2013.08.12. 12:08:16
1782795161
Korrekt partner!!! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Zolitailor (134) (Vevő)
Pozitív
2013.08.12. 12:08:16
1784787824
Korrekt partner!!! Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan ment:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben és gyorsan ment:
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors, pontos vaterás! mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.LesneyDealer (462) (Vevő)
Negatív
2013.08.09. 10:34:51
1776782891
Nem ajánlom,mert igazi BUNKÓ!Csak azért mert szabadságon voltam és 1 forintért nyertem meg a terméket,nem volt hajlandó átadni.Azt mondta nem tárolja az örökkévalóságig,de azért meghírdette újra,,ergo mégiscsak tárolja tovább!NEGATÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hieronymous (278) (Vevő)
Pozitív
2013.08.09. 08:14:28
1777832297
Minden rendben ment, örömmel ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bazaros12 (1715) (Vevő)
Pozitív
2013.08.08. 20:03:29
1775228111
Az áru rendben megérkezett. Kapcsolattartó, korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nemethgyapi (121) (Vevő)
Pozitív
2013.08.05. 21:40:20
1777842929
Minden rendben ment,remek partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt!!!++++Megbízható,gyors,korrekt!!!!Csak ajánlani tudom mindenkinek!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Gyors, pontos, korrekt vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.telefon érvénytelen emailre nem válaszolt
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.ktcontender (13) (Vevő)
Pozitív
2013.07.30. 10:31:25
1769807552
Korrekt megbízható Vatetás ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben gyorsan lezajlott. Ajánlom másoknak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt! Egy jó vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt! Egy jó vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt! Egy jó vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.