flyboy_a (675) 99.27%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 680 | 695 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 46 | 47 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 731 | 747 adásvétel |
| Az eladóként kapott 400 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Csak is ajánlani tudom! Jó vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors ajánlom mindenképp!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon segítőkész és hozzáértő eladó! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kisgyerek20 (93) (Vevő)
Pozitív
2011.05.15. 11:41:00
1452496114
minden rendben ment csak ajállani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az ígért határidőn belül megkaptam az árut, minden rendben zajlott le, a jövőben is szívesen üzletelek majd flyboy-al.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Anyatigris22 (381) (Vevő)
Pozitív
2011.05.05. 21:23:26
1448365549
Korrekt,megbízható eladó!Csakis ajánlom!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék utángyártott volt!Miközben eredetinek volt feltüntetve!
Másik fél: A termék GARANTÁLTAN GYÁRI, volt ráadásul a tranzakció majdnem egy éve történt. Azt elfelejtetted leírni hogy elvitted egy sufnituning szervizbe ahol azonnal megetettek azzal hogy az érintő hibás, és vetettek veled egy másikat. ÜGYES. Megnéztem neked és kiderült egy bontott szart adtak vissza. Lehúztak rendesen. De a mi szerelési díjainkat sokalltad. Ezek után az fel sem merült benned hogy amit vittél házat elrakták és felraktak neked egy másikat a fiókból. Ezt meg eladták jó pénzért. EMBER gondolkozz. Az ilyen lúzerekből lehet pénzt csinálni. De ez nem az ÉN stílusom. Tisztességesen kiszolgáltalak GYÁRI terméket kaptál nagyon jó áron.Egy év után meg méltóztatsz egy SEMLEGES értékelést adni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket más módon kaptam meg, de ez a legkevesebb, a minőség közel sem olyan, mint az elvárható lett volna. Több telefon előlapot is kicseréltem már, de a rossz minőség miatt az összerakása lehetetlen.
Másik fél: Miért van az hogy ami mindenkinek jó és elégedettek vele, az egyeseknek nem.
Persze az lenne a legjobb ha ebben az árban egy 19e forintos gyári házat kapnál. Ez nekem is tetszene.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható partner...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott, gyorsan, zökkenőmentesen, jó árut kaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
maryschka1 (164) (Vevő)
Pozitív
2011.04.28. 14:58:47
1451413396
Ritka kedves eladó sajnos én miattam nem jött létre elnézést mégegyszer
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Elegedett vagyok az eladoval,es a termekkel-Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek Ajánlom +++ nagyon korrekt és gyors a termékkel is minden ok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
greenstone_a (3) (Vevő)
Semleges
2011.04.26. 14:26:21
1444386357
E-mailre egyáltalán nem válaszol
Másik fél: A terméket időben, a megbeszélt határidőn belül elsőbbségi ajánlott küldeményként az ígért minőségben lelkiismeretes kiszolgálással megkaptad. Mi a problémád???????????????
Amire kellett válaszolnom arra válaszoltam. folyamatosan informálva voltál. Ennél többet nem tudok tenni hogy jól érezd magad és nyugodtabb legyél, esetleg ha elvinném személyesen és még fizetnék is neked érte.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, az árut a leghamarabbi időpontban meg is kaptam. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zozemuszka18 (16) (Vevő)
Pozitív
2011.04.22. 06:31:26
1451917800
Minden rendben. gyors és nagyon jó vaterás. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mark116_a (129) (Vevő)
Semleges
2011.04.21. 10:19:54
1451917823
korrekt,gyors
Másik fél: Az nem a termék hibája ha annyi eszed sincs hogy a fóliát ugy használd ahogy azt kell. Nem véletlen vannak rajta megszámozva a címkék. Az 1-es azt jelenti azt vedd le először, majd helyezd fel és a 2-es azt jelenti miután felhelyezted távolítsd el.
Nem egy őrdöngőség szerintem 10 emberből 10 érti a dolgot. De ha mégis meghaladja a képességeidet. mielőtt marhaságokat írkálsz kérdezz!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kiváló kapcsolattartó és rendkívül megbízható! Teljes mértékben ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ForgacsBarnabas (3) (Vevő)
Semleges
2011.04.18. 23:36:12
180663496
Egyetlen dolgot felejtett el elmondani a kedves, kínai, zsibis, előlapot-hátlapot eladó vevő számomra, hogy ugyan tisztességesen kifizettem a megvásárolt terméket, de ne próbálkozzak, hogy le is cseréljem, ugyanis egy hivatalos szervízben felvilágosítottak, hogy nem cserélik le az általam vásárolt előlap-hátlapra a régi, kopott gyárimat, mivel más az előlap-hátlap belső kialakítása, nem biztos, hogy nem fogja totálisan tökretenni a telefon agyát, úgy hogy az előlap szép, meg új, de semmirevaló!
Másik fél: Egyszerűen nem tudom azt elhinni hogy közel fél év után hogy jössz te ahhoz hogy ilyeneket írj. Kikérem magamnak!!!! Fél év alatt egyszer nem írtál egy emailt sem hogy problémáid vannak, ráadásul azokkal a marhaságokkal amiket írtál azokat minősíted akik szintén ugyan ilyet vásároltak, és minden rendben volt. Nyilván a hivatalos szerviz ahova vitted a falu szélén lévő GSM bolt ahol az sem biztos hogy láttak mát ilyen telefont. SŐT. Ismerős a helyzet. Hála istennek rajtad kívül MINDENKI elégedett volt ezzel a termékkel és MINDENKI fel is tudta szereltetni hiba nélkül és a végén megköszönték milyen szuper a ház. Ezen gondolkozz el. Azon meg hogy tönkre teszi a telefon agyát jót röhögtem.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ferencbotka (18) (Vevő)
Pozitív
2011.04.17. 20:24:31
1450093808
Csak ajánlani tudom! Minden a megbeszélt szerint zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható eladó!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
xXxSimixXx (147) (Vevő)
Semleges
2011.04.14. 19:56:42
186616414
Kifizettem elég sok pénzt a termékért és kaptam egy nagyon silány minőségű hamis terméket! Sok beszélgetés után hajlandó volt becserélni egy eredeti alkatrészre. Örültem, hogy végre lezajlott miután megkaptam a terméket mégse úgy tűnt. Eredetit kaptam a cserébe, de egy hiányos házat kaptam. Meguntam a postázgatást így is sokba van nekem! Az szóljon mellette, hogy kicserélte, ezért nem kap negatívot!
Másik fél: Nos. A terméket novemberben vásárolta. Miután késve-amiről azonnal tájékoztattam és felajánlottam a visszautalást is- de megérkezett, az ami előtte mindenkinek megfelelt neki NEM. Felajánlottam hogy beszerzek egy számára megfelelőt, többet is, amit meg is tettem. Elküldtem a fotókat neki ami alapján kiválasztotta melyiket szeretné.
Nagy nehezen (kb másfél hónap) visszaküldte a régit mire azonnal küldtem a másikat, ami annak ellenére hogy a fotó alapján választotta még sem volt jó??? Ki érti ezt? A kommunikációról meg annyit, hogy iszonyatosan nehézkesen ment vele de lehet hogy ez az életkorából adódik. A legfelháborítóbb pedig a vásárlói mivoltából adódó fenyegetőzés.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszönöm, megjött a kis szépség!!!! Érdemes volt várni, és thanks mindent!!! Bátran ajánlom, mindent köszönök :) Biztos szívem csücske lesz így a telefonom :))))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
878044.eckertomi (10) (Vevő)
Pozitív
2011.04.11. 18:57:03
158982285
Korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
partnerem más terméket tudott beszerezni, de folyamatban van a termékcsere
Másik fél: A cserét megoldottuk hála istennek. Rossz terméket küldtek ill nem azt a típust amit rendeltem, de korrigálták és még kárpótlásul egy szép tokot is mellékeltek fájdalom díjként. Azt hiszem ez így elég korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, korrekt varterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom meg vagyok elégedve.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karlovicsgaben (26) (Vevő)
Pozitív
2011.04.02. 14:00:10
1440395436
Korrekt Vaterás! AAA+++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment. Bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, készséges kiszolgálásban volt részem. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó minőségű áru, gyors postázás. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Precíz, gyors, kedves partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
146483.butscho (16) (Vevő)
Pozitív
2011.03.23. 14:03:08
1445733880
Nagyon Korrekt Csak ajánlani tudom!!!!! Köszönöm mégegyszer.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Létrejött az adásvétel! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden tökéletesen zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vercsike075 (24) (Vevő)
Pozitív
2011.03.17. 15:27:03
1445733959
Ajánlom, gyors pontos precíz Vaterás*****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, gyors, korrekt partner. Az üzlet az én hibámból nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
már nme kapható az áru
Másik fél: A termék kapható, ezt az általam küldött emailek is megerősítették és bizonyítják. Ennek ellenére leütötte még egyszer melyet azóta sem fizetett ki. Remélem a másik tranzakciót nem kell sikertelennek értékelnem, ott már nem leszek ennyire toleráns- Üdv
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
