lukynyulacska (1477) 95.22% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1555 | 1779 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 106 | 111 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 78 | 78 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1739 | 1968 adásvétel |
| Az eladóként kapott 1877 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A rendelés napján írtam neki e-mailt, amire a mai napig nem kaptam választ!
Így nyilván nem utaltam!
Másik fél: Írtál emailt? Ez nem chat oldal vagy társkereső! Mire írsz te negatívot arra hogy nem tudsz fizetni! Vagy arra hogy írtál és nem kaptál rá választ? Fizettél? NEM!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megveszem218 (3) (Vevő)
Pozitív
2020.07.14. 14:53:21
2925243167
A rendelt szemüveg lencséje elég karcos volt, de sikerült a problémát megbeszélni és gyors kárpótlást kaptam a hibás termék helyett. A szemüveg a képnek megfelelő. Könnyű szerkezetű keret és lencse. Gyors postázás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bocus2ervin (1207) (Vevő)
Pozitív
2020.07.12. 15:29:14
2927736614
Kiváló vatera partner, ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, forgatókönyv szerint zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, forgatókönyv szerint zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletesen ment. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék olyan,mint a képen.Teljesen elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,pontos,megbízható,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szerencsespeti17 (208) (Vevő)
Pozitív
2020.06.29. 22:10:22
2924061125
Gyors, pontos , megbízható! Csak ajánlani tudom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott, türelemmel viselt a bénázásaimat :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termékből, amelyet választottam nem volt a kinézett szín, az eladó által ajánlott más termékek nem feleltek meg, így elálltam az adás-vételtől. Kommunikációja gyors, kifejezetten ajánlom, remélem fogok tudni még a későbbiekben vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladó egy primitiv aki a megadott telefonszámot nem veszi fel, és vissza sem h?v! 3 napja kuldtem neki Emailt hogy mikor érkezik a napszemüveg amit rendeltem, de arra sem valaszol, pedig lassan 2 hete elküldtem a pénzt! Remélem Boldog lesz a 11500ftal amivel be akar csapni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó egy primitiv aki a megadott telefonszámot nem veszi fel, és vissza sem h?v! 3 napja kuldtem neki Emailt hogy mikor érkezik a napszemüveg amit rendeltem, de arra sem valaszol, pedig lassan 2 hete elküldtem a pénzt! Remélem Boldog lesz a 11500ftal amivel be akar csapni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem vagyok megelégedve az eladóval, nem azt a terméket küldte mint amiért fizettem! És sokkal másabb és gyengébb csúnyább minőségű mint a képeken! Pedig a rendelésben és az utalási megjegyzésben is rendesen szerepet, hogy melyik terméket szeretném kérni.
Másik fél: Az eladó én levegőt sem tudtam venni és már írta is a negatívot! Írt egy levelet és rá 8 percre írta a negatív értékelést! Igen emberek vagyunk és hibázhatunk és előfordul hogy össze lesz cserélve két termék! Ír egy levelet a vásárló és ha valóban hibáztam akkor korrigálom nagyon szívesen! De mivel Ő megírta az értékelést ezzel lezárta az adásvételt! Ezek után már csak ezek jönnek'nem csalni hazudni lopni te tolvaj hazudozó csaló, retkes szarháznii! Az IQ szint az ver mindent de hát ez van ezek között kell élni.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlot! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vásárlás nem jött létre. Az eladó 12 féle szemüveget hirdet, de ebből nincs neki mind készleten. Választottam egyet, nem volt. Aztán még egyet, az sem volt. Mikor ezt szóvá tettem,hogy igy nem korrekt a hirdetése ha ennyire hiányos, alpári, primitiv módra váltott át a stílusa. A stîlus maga az ember!
Másik fél: Azt hiszik egyesek hogy ŐK vannak csak a földön és senki más! Felajánlottam minden lehetőséget amit csak lehet de Ő 'Istent' játszva 2 kemény értékeléssel írt negatív értékelést a SEMMIRE!
Szánalmas és nevetséges!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
fazekasgy89 (88) (Vevő)
Pozitív
2020.06.14. 22:39:10
2921654333
Korrekt, gyors partner! Ajánlom +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és maximálisan megfelelő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:07bcd8 (-2) (Vevő)
Semleges
2020.06.01. 17:33:38
2909483693
Sajnos nem jött létre a tranzakcio. Mert későn rendeltem meg és a pénzt is később kültem mert már lejárt a aukció. Most már oda figyelek rá.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
ancsatextil123 (3161) (Vevő)
Semleges
2020.05.28. 08:50:18
2896636499
sajnos nagyon gyenge hamisitvány,a képeken az eredeti szemüveg látható,az jól néz ki de amit kaptam az egy fényes keretes gagyi utánzat,kidobtam a pénzem
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:07bcd8 (-2) (Vevő)
Semleges
2020.05.27. 21:24:01
2915016590
Bocsánat a késő utálásért.nem néztem a dátumot.De m be fizetett összeg meg marad a számlámon? akkor rendelek egy másikat és nézem a aukció végét köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
darkdandelion (67) (Vevő)
Semleges
2020.05.26. 13:24:06
2913275399
Első körben a megadott telefonszámon nem lehet informálódni (nem rendelést szerettem volna leadni, ahogy az Eladó utalt rá). Plusz nem kaptam meg mindent amit a képen is mutatott, hogy jár a termékhez s mikor ezt jeleztem levélben, arra már nem kaptam választ.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletesen zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden nagyon gyorsan és gördülékenyen zajlott, a termék is kiváló. Mindenképp ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék teljes mértékben megfelelt a hirdetésnek. Korrekt partner, ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, a termék szállításának csúszását időben jelezte. A termék sértetlenül érkezett meg.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes termék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Közös megegyezés alapján,a tranzakció nem jött létre!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden nagyon jó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azt kaptam, amit rendeltem. Gyors, pontos, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó eladó ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bananjoe777 (97) (Vevő)
Pozitív
2020.04.29. 05:21:03
2881144010
korrekt!++++
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.corollawrc_a (81) (Vevő)
Negatív
2020.04.26. 08:11:02
2894512226
Sajnos negatív értékelést kell adnom.
Kezdődött ott a dolog, hogy 12színből lehetett választani(napszemüveg).Elküldetem emailben az eladónak,hogy mekyiket szeretném.Írta,hogy rendben.Elutaltam a vételárat,rá egy-két napra írta,hogy nincs az,amelyiket szeretném.Már ez rosszul kezdődött,választottam egyet,ami még tetszett valamennyire.Elküldte,de minőségi hibás a termék,ferdén áll gyártási hiba miatt.Azóta mióta jeleztem ezt neki,se emailre,se telefonra szóval semmilyen megkeresésre nem reagál.
Másik fél: Hazug, kötekedő bohóc az ember!!
Minden rendben volt! Gyors, korrekt és megbízható partner! Csak ajánlani tudom mindenkinek természetesen! Köszönöm szépen! Minden jót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, gyors, pontos.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem zaklatni akartam csak egy kérdésre választ kapni! A termék rendben megérkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden szépen rendben, gyorsan ment, a termék hibátlan!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szerencsespeti17 (208) (Vevő)
Pozitív
2020.04.07. 03:08:26
2895109178
Gyors, pontos, megbízható ! Mindenkinek ajánlani tudom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:36136102 (11) (Vevő)
Pozitív
2020.04.03. 02:18:16
2893889996
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem először vásároltam az eladótól, teljesen megbízható és korrekt. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó, legközelebb is őt választanám.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szerencsespeti17 (208) (Vevő)
Pozitív
2020.03.24. 06:09:09
2866275704
Gyors, pontos, megbízható ! Mindenkinek ajánlani tudom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.