2ndhand_a (57) 76.64% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Meg kell nézni a többi értékelését.Levonható belőle minden.
Másik fél: De ha küldött volna számlaszámot biztosan előrébb jutunk.Még mindíg várom azt a számot!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem megbizható.
Másik fél: .........,.,...,., és
.,.,.,.,.,,............
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden Rednben! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
stadlerjozsi (286) (Eladó)
Negatív
2008.07.17. 07:38:55
73392681
Negatív vélemény: Pont egy hónapja, hogy a vevő megnyerte a licitet és a terméket. Ezalatt egyszer jelentkezett. Nem
szokás így kereskedni. Ha nincs ideje ezzel foglalkozni akkor nem kell vásárolni! Sajnálom de ennek
tükrében nem ajánlom jó szívvel! Mivel az e-mail-eket melyeket neki küldtem megőriztem nem célszerű,
hogy negatívot adjon mert úgyis töröltetem azok alapján.
Másik fél: szerintem igaza van .Igaz, a vatera csak hobbi célt szolgál és ....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Volt csúsztatás a hírdetésben: Hi-8 kameraként jelölte meg az eladó a video-8 rendszerű kamerát, így a Hi-8 felvételeket nerm jó minőségben tudja csak lejátszani.
Másik fél: ....4444.4..4..4
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben korrekt partner mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Én csak jot írhatok az eladórol!! Gyors,korekt ,,csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vásárló, csak ajánlani tudom. Köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A Vevő 12 (!) darab e-mailes megkeresésre sem válaszolt.
Másik fél: ....!!!!!!!!!!!..?!
A Vevő 12 (!) darab e-mailes megkeresésre sem válaszolt.
Másik fél: .....!!!!!!!!.....!..?
A Vevő részben kifizette a termék árát, nagyon sok emailre egyátalán nem válaszol, így azt leszállítani sem tudtam (cím hiányában). Az általa kifizetett összeget a Peter Cerny Alapítvány részére átutaltam.
Másik fél: ?!?!?!?!??!?!:::::::::::!!!!!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A Vevő részben kifizette a termék árát, nagyon sok emailre egyátalán nem válaszol, így azt leszállítani sem tudtam (cím hiányában). Az általa kifizetett összeget a Peter Cerny Alapítvány részére átutaltam.
Másik fél: !!!!!!!!!!!...???.!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pacsirta612 (458) (Eladó)
Negatív
2008.07.02. 08:18:03
69324988
Háromszori megkeresés és minden szügséges adat eljuttatása után sem jelentkezett. Nem ajánlom.
Másik fél: ....................................!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
pacsirta612 (458) (Eladó)
Negatív
2008.07.02. 08:17:34
70547207
Háromszori megkeresés és minden szügséges adat eljuttatása után sem jelentkezett. Nem ajánlom.
Másik fél: .........................!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Tommyknocker148_v (145) (Eladó)
Negatív
2008.06.29. 13:11:56
69461398
Ez az ember egy gerinctelen féreg!!Minek vaterázik,ha nem kell neki,amit vesz??Egyszerüen szánalmas..Miután megvette a terméket,nagy ivben leszart,kb 3hét mulva,én irtam neki,hogy esetleg kell-e még neki a termék.Erre nagy flegmán visszair,"ha tudnám a számlaszámod,már ottlenne a lé.." jo,gondoltam igaza van,elküldtem neki,de a lé csak nem jött meg..nem tudom,mit gondol,vagy mit képzel magárol,de az biztos,hogy nem sok ilyen szerencsétlen,fogyatékos ember van..Ennyi negativval...Érthetetlen...
Másik fél: Azért a becsületsértés nem fér bele !!!!
Fogd vissza magad!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
52706.bicskeib (395) (Eladó)
Negatív
2008.06.27. 23:00:38
69036041
Többször hívtam (1x sikerült is beszélni vele), 2x elküldtem neki a számlaszámot, és egyéb adatokat, de nem történt semmi. Eltelt egy hónap, sajnos reménytelen eset. Ha korrekten felhív, és mondja hogy nem kell az áru valamiért, semleges, de ez így negatív sajnos.
Másik fél: köszönöm Ön nagyon korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevővel emailben és telefonon keresztül is több alkalommal egyeztettem, és ígéretet kaptam a pénz átutalására, de az ígérgetésen kívül nem tett semmit.
Közel 3 hét után már a telefonhívásaimat sem fogadta, és a küldött emailekre sem válaszolt.
Komoly ráfizetés volt vele "kereskedni" ...
Másik fél: ......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevő a megbeszélt határidőig a kért termékek vételárát nem utalta át.
Többszöri telefonos megkeresésemre először csak tovább igérgetett, majd a későbbiekben már a hívásaimat sem fogadta.
A többszöri email-es megkeresésekre sem reagált.
Egyértelmű, hogy a továbbiakban nem akarja a termékek árát átutalni.
Seamen.
Másik fél: .....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A licitáló sajnos többszöri telefonos egyeztetés ellenére se, vette át, de még csak meg se tikintette az árut. Kifogással nem élt. A terméket jóval több mint 40 napig tartottam, ami miatt a Vatera fel is függesztett. A mai napon telefonon nem volt elérhető. A termék visszatartása miatt az árut nem tudtam árulni. Ezen kár miatt, a licitálót nem tudom tovább ajánlani.
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az aukció lezárása után 1 email csere történt, melyben megadta a címét én meg a bankszámlaszámot, majd 1 hétre rá jeleztem hogy nem ért ide a pénz, majd megin 1 hét mulva tájékoztattam, hogy 5 napja van, hogy a pénz ideérjen vagy sajnos kénytelen leszek negatívot adni. Elég baráti kedves hangnemben mentek az emailok, de semmire semmi válasz, se pénz. Még szerencse, hogy most nem küldtem el előre mint szoktam sokszor (talán a sok negatív jellemzés miatt) Sajnálom, hogy nem jött össze.
Másik fél: ......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: .....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az ilyen vaterás "úriembert" SENKINEK NEM AJÁNLOM!!
Csak licitál de nem fizet.A licit vége után egy héttel még nem jelentkezett.Nekem kellett telefonálnom.Utána ígérte egyszer,majd mégegyszer
de nem történt semmi.Majd az e-mail-re sem válaszolt
ill. kb. 12 szer hívtam telefonon,de fel sem vette.
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Craftman_a (3117) (Eladó)
Pozitív
2008.06.18. 11:13:43
70930576
Minden rendben! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3 hét telt el az aukció lezárása óta, eddig nem küldte a pénzt, így nem jött létre az adásvétel. Eladóként semlegesnél jobbat nem adhatok. Talán majd máskor több szerencsénk lesz.
Másik fél: ......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
3 hét telt el az aukció lezárása óta, eddig nem küldte a pénzt, így nem jött létre az adásvétel. Eladóként semlegesnél jobbat nem adhatok. Talán majd máskor több szerencsénk lesz.
Másik fél: .........
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható parner! Csak ajánlani tudom őt másoknak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
microvector (202) (Eladó)
Pozitív
2008.06.16. 23:55:11
66763298
Minden rendben történt, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bencebacsi (3813) (Eladó)
Semleges
2008.06.13. 20:58:07
69973314
Az áru nem felelt meg a vevőnek, de végig korrekten járt el. Ajánlott vaterás.
Másik fél: .....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Több, mint két hétig csak vártam arra, hogy a megbeszélésünk szerinti vételárat (kedvezményt is adtam) átutalja. Neki a két hét kevés volt. Nekem pedig túl sok az a 37ezerFt, hogy itt álljon egy eszközben, meghirdetem újra Vaterán. Csak akkor üzleteljetek vele, ha van türelmetek kivárni. Én már nem akartam emiatt többször hívogatni, kétszer kerestem, kétszer megígérte, kétszer vert át.
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Több, mint két hét sem volt elég arra, hogy a telefonos megbeszélésünknek megfelelően a vételárat átutalja. Nem javasolnám partnernek.
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vásárlás miattam nem jött össze.Az eladót csak ajánlani tudom,mert rendes és megértő.
Másik fél: ......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors és pontos.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és pontos.Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adásvétel pontosan rendben megtörtént, Korrekt megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karambola_a (233) (Eladó)
Pozitív
2008.06.10. 09:33:29
70922117
Minden rendben zajlott!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos, Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő ,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
VegyesBolt_a (122) (Eladó)
Semleges
2008.06.07. 22:44:15
71269382
Többször irtam és hívtam de az igéreten kívül mást nem kaptam. Mivel az általam megjelölt határidőre a vételár nem érkezett igy ez a vásárlástól való elállást feltételez. Soha magától nem írt és nem hívott a kedves vevő. Mivel a telefonban azt mondta hogy egy nagyon elfoglalt ember, ezért ennek az okát nem firtatom. Pozitiv nem adható, bár a negatívot megérdemelné de semlegesként értékelek de csak azért hogy ő se rontsa le a statisztikámat, egy szép pozitív értékelést elvárok a türelmemért.
Másik fél: ......
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
52250.nagysusu_v (868) (Eladó)
Semleges
2008.06.07. 20:46:39
69651537
Többször irtam, telefonon megegyeztünk, de a vételár a mai napig nem érkezett meg. Mivel a telefonon kivül más költségem nem volt ezért semleges.
Másik fél: ...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
52250.nagysusu_v (868) (Eladó)
Semleges
2008.06.07. 20:46:14
69651536
Többször irtam, telefonon megegyeztünk, de a vételár a mai napig nem érkezett meg. Mivel a telefonon kivül más költségem nem volt ezért semleges.
Másik fél: .....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem tudok értékelni....
Másik fél: ....
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment.O.K.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
+++ Az áru még a fizetés előtt megérkezett (erős meglepetést okozott). Köszönettel vettem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos,gyors,rugalmas,megbízható,legközelebb is bizalommal fordulok felé
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbizható, ajánlom !!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, ponntos partner! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
