andraska33 (51) 96.36% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható,gyors,mindenkinek csak ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, ráadásul halál pontos, mindenkinek ajánlom, de sajnos én nem erre a típusú erősítőre számítottam a szolgáltatások terén. Mindenesetre nagyon köszönöm megértését!!
Másik fél: mindent meglehet beszélni nem?köszi
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden OK.-volt,korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
179385.hori111 (231) (Vevő)
Pozitív
2008.04.25. 17:24:39
65068334
csak ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt ,gyors megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék egy másik termék tartozéka volt, amit nem sikerült megvennem, ezért ez az adás-vétel sem jött létre. Az eladó korrekt volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A találkozó létrejött de a gépet meghibásodás miatt nem sikerült megvenni
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
- -Abszolút rosszindulatú,kicsinyes és jellemtelen figura.A teljes levelezésünk archiválva és elküldve a vaterának,ennek ellenére kicsinyes gonoszságból valótlan értékeléssel jellemzett,ami az eseményeket ismeretében teljesen alaptalan volt.
Heteken át válaszra sem méltatott,mikor a vaterának is elküldött levelemre végre válaszolt, akkor is a sumákoláson járt az agya,a következményeket csak hírből vállalta volna..Korrekt választ küldtem neki még erre is, amire válaszul rosszindulatú ért-t adott
Másik fél: már nem érint bármit írok én le vagyok járatva szaros 3ezerért meg azért mert nem tetszett hogy nem kellett.szia sok sikert neked de már ne írj több levelet.köszönettel András vagy inkább hívj fel tudod a számom.
a telefonszámom megváltozott és elfelejettem lecserélni a vaterán!én nem kaptam semmi hivást az ujj számomra!de ha e-mailban hajlando lettél volna megkeresni akkor szerintem ezt a kis félreértést elkerülhettük volna!!!!!!!!na de köszi a negativot!
Másik fél: igen de én megkaptam a számodat és ha akarod elkülöm a levélváltásunkat a vaterának amiben vaterán kívüli megegyezést javasolsz a és mivel így nem kell jutalékot fizetnem így olcsobban megvennéd.ugyhogy ne akard megmagyarázni. köszi csaó
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható eladó és nagyon tisztességes. Köszönök mindent!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem kerestük egymást
Másik fél: nem kerestél engem!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
golfedition_a (188) (Eladó)
Pozitív
2008.01.14. 18:43:32
39560989
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
andraska33 korrekt partner! Ajánlom mindenkinek! üdv: E36Compact
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Bocsánat a kései értékelésért. A termék most került beszerelésre. Korrekt eladó ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korekt gyors,pontos elado csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem is találom problémának, ha korrekt módon történik a visszalépés a vásárlástól, és most ez így volt. Majd legközelebb talán összejön...
Másik fél: köszönöm.ez így volt
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
81442.Attilasss (56) (Eladó)
Pozitív
2007.09.15. 18:52:22
35977909
Minden gyorsan és pontosan ment, mint a csillag az égen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, nagyon pontos, kiváló vásárló, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
