andybaby1 (50) 98.08% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Nagyon kedves partner! Mindenkinek tiszta szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, jó kapcsolattartó vásárló! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
387141.KRJ444 (175) (Eladó)
Pozitív
2008.02.25. 08:42:43
49373608
minden rendben ment !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, figyelmes, csak ajánlani tudom! Szeretettel várlak vissza! Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
401648.nyoszu01_v (686) (Eladó)
Pozitív
2008.02.13. 22:13:31
50766921
Korrekt megbizhato partner.Mindenkinek ajanlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást. Villámgyorsan utalt, simán ment minden. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lorincznetimi_v (214) (Eladó)
Pozitív
2008.01.28. 12:23:49
51335849
kommunikatív, kedves vevőnek ismertem meg:). köszönöm a vásárlást! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szívem szerint negatívot adnék, de csak azért nem teszem, mert még szerencse, hogy töbszöri kérésemre sem küldted el a címed, ahova utánvételesen postáztam volna a csomagot. Ha elkülted volna a címed, most biztosan ráfáztam volna. Köszönök mindent, és kérlek, máskor ne licitálgass feleslegesen!
Másik fél: ne haragudj a barátnöm csinálta az email cimet és akkor még nem volt telefonom ezért volt az ő száma:((
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sorozatos levélváltások, egyeztetések után elküldtem a csomagot (miután elfogadta az 1000 forintos postaköltséget is). Egy pár nap múlva visszajött a csomag avval a szöveggel, hogy "nem fogadta el", amelyet saját kezüleg írt alá. Ennek több, mint 2 hete. Azóta nem is hallottam róla. Közben az is kiderült, hogy sem a cím, sem a telefonszám nem az övé. Ezek után nem ajánlom senkinek.
Másik fél: évikém! sokszor hivtalak telefonomn hogy ad fel mert szükségem van rá! de mire ez megtörtént vettem addigra ! ja és vissza téritettem a postaköltséget !
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vevő, minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
