Sanyika001 (29) 75.44% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben. OK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagy fekete pont.Ápr. 30.án árverés befejezve.Máj.4.-én a pénzt átutaltam.Ma MÁJUS 19.e van.Áru sehol. SZERINTETEK?
Másik fél: Erre nagyon megszólalni sem tudok,én feladtam a csomagot több mint egy hete,nem értem hogy lehetséges az h nem érkezett meg,de sajnos van egy olyan érzésem h amit írtál nem igaz,mert ha tényleg így van ahogy írod miért nem nekem írtál h nem kaptad meg és akkor utána kerestettünk volna a postán,mert ez főleg neked az érdeked,de mondjuk mit várjak mikor a pénz beérkezése után 1-2nappal már teljesen számonkérően írtál nekem hogy hol van már...:(Sajnálom h ilyenek is vannak,de ez nagyon durva húzás volt:(
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csincsilla77 (73) (Vevő)
Pozitív
2009.05.15. 21:00:30
146425679
Megbízható, rendes, gyors partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem jött létre az adásvétel.. Megértem azt, hogy mért nem tudtál fizetni, de azt nem, hogy nem kerestél meg magadtól, hogy mért nem utaltál .. Nekem kellett megkeresnem, mert a megadott határidőre nem érkezett meg a pénz... Ildikó
Másik fél: Megkerestelek volna magamtól is...!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Timcsike777 (140) (Vevő)
Pozitív
2009.05.14. 18:43:39
146339519
Minden rendben történt. Korrekt vaterás. Csak ajánlani tudom! Csupa +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak a postán voltak fennakadások,külömben minden rendben zajlott mindkettőnk örömére.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott,semmi negatívat nem tudok mondani róla.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors korrekt megbízható partner!Mindenkinek ajánlom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt! Korrekt! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petrababy88 (520) (Vevő)
Semleges
2009.05.08. 14:56:58
146058931
Bár az adásvétel rendben volt,de az áru nem éppen olyan amilyenre számítottam.Fehér helyett koszosfehér(kopott)a blézer és egy gomb is hiányzik.Ezeket nem mondta.
Másik fél: Ez az értékelés nagyon nem volt fer sajnos:(A bolerót nagyon szép,újszerű állapotban küldtem el,egyáltalán nem volt koszos vagy kopott,a termék átvétele után 2héttel értékelt így,vajon miért nem nekem írta meg,ha tényleg így volt:(Na mindegy...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
980926.angeleye30 (9) (Vevő)
Pozitív
2009.05.07. 17:53:44
146232361
Pontos, megbízható partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható.Mindenkinek szívből ajánlom +++++++++++++++ Köszi :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
polimoli_a (96) (Eladó)
Semleges
2009.04.06. 21:55:19
136857515
Az üzlet rajtam kivülálló okok miatt nem jött létre
Másik fél: Sajnos a szolgáltató letiltotta a megadott e-mail címet,igy nem tudtuk felvenni a kapcsolatot:(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
823170.nyuszilany333 (6) (Eladó)
Pozitív
2008.12.15. 19:30:21
109393515
Gyors,kedves,megbízható vásárló!Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
artcool100 (975) (Eladó)
Semleges
2008.09.17. 19:50:36
84984496
majd máskor........
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pontos, megbízható partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos megbízható partner! Csak ajánlhatom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem tudtunk időt egyeztetni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem tudtunk időt egyeztetni.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
