Csoob (640) 94.51% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 671 | 3196 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 78 | 181 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 39 | 120 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 788 | 3497 adásvétel |
| Az eladóként kapott 281 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kedves vásárló,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Amint kiszámoltam neki a postaköltséget, se e-mailes megkeresésre, majd később SMS-re sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Amint kiszámoltam neki a postaköltséget, se e-mailes megkeresésre, majd később SMS-re sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Amint kiszámoltam neki a postaköltséget, se e-mailes megkeresésre, majd később SMS-re sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Amint kiszámoltam neki a postaköltséget, se e-mailes megkeresésre, majd később SMS-re sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Amint kiszámoltam neki a postaköltséget, se e-mailes megkeresésre, majd később SMS-re sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Amint kiszámoltam neki a postaköltséget, se e-mailes megkeresésre, majd később SMS-re sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Amint kiszámoltam neki a postaköltséget, se e-mailes megkeresésre, majd később SMS-re sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Amint kiszámoltam neki a postaköltséget, se e-mailes megkeresésre, majd később SMS-re sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Amint kiszámoltam neki a postaköltséget, se e-mailes megkeresésre, majd később SMS-re sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Amint kiszámoltam neki a postaköltséget, se e-mailes megkeresésre, majd később SMS-re sem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.passeridae80 (376) (Vevő)
Pozitív
2014.10.06. 07:14:27
1964964428
Nem azt kaptam, amit rendeltem (pl többek közt a vadszőlő is hiányzott) Nem szoktam negatívat adni. én is kicsit késtem az utalással, de azért egy kicsit csalódtam, mikor kibontottam a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.passeridae80 (376) (Vevő)
Pozitív
2014.10.06. 07:14:27
1954670738
Nem azt kaptam, amit rendeltem (pl többek közt a vadszőlő is hiányzott) Nem szoktam negatívat adni. én is kicsit késtem az utalással, de azért egy kicsit csalódtam, mikor kibontottam a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.passeridae80 (376) (Vevő)
Pozitív
2014.10.06. 07:14:27
1964964425
Nem azt kaptam, amit rendeltem (pl többek közt a vadszőlő is hiányzott) Nem szoktam negatívat adni. én is kicsit késtem az utalással, de azért egy kicsit csalódtam, mikor kibontottam a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.passeridae80 (376) (Vevő)
Pozitív
2014.10.06. 07:14:27
1964964434
Nem azt kaptam, amit rendeltem (pl többek közt a vadszőlő is hiányzott) Nem szoktam negatívat adni. én is kicsit késtem az utalással, de azért egy kicsit csalódtam, mikor kibontottam a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.passeridae80 (376) (Vevő)
Pozitív
2014.10.06. 07:14:27
1964964431
Nem azt kaptam, amit rendeltem (pl többek közt a vadszőlő is hiányzott) Nem szoktam negatívat adni. én is kicsit késtem az utalással, de azért egy kicsit csalódtam, mikor kibontottam a csomagot.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elutaltam az összeget és nem egyszer elküldtem a címemet és a csomag még mindig nem érkezett meg.Szeptember 2. elutaltam az összeget és még utána és utána még szeptember 10. kaptam tőle egy e-mailt és azóta semmi.Se a kardigán se e-mail.Szóval most már 1 hónapja hogy leutaltam az összeget és még kardigán mindig nincs.Én elég türelmes és udvarias voltam.Én senkinek nem ajánlom.Egyértelműen NEGATÍv
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az eladóval telefonon és e-mailben is felvettem a kapcsolatot. Elmondása szerint jelenlegi anyagi helyzete nem teszi lehetővé a postázást, a pénz már nincs meg, ezért visszautalni sem tudja. Elég sokat vártam már.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lassan egy hónapja várok. Az e-mailekre választ egyáltalán nem kapok. úgy gondolom hogy én mindent megpróbaltam. Ha nem akarta hogy 1 ft- ért keljen el miért nem határozott meg minimalárat?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.teknosmesy (510) (Eladó)
Pozitív
2014.09.22. 14:44:17
1944234983
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.teknosmesy (510) (Eladó)
Pozitív
2014.09.22. 14:43:31
1944234959
Minden rendben, zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.................................
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több, mint 4 hetet vártam. Mailra nem válaszol.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Több, mint 4 hetet vártam, mailra nem válaszol.MargaretaOnline (7404) (Eladó)
Pozitív
2014.09.20. 19:31:36
1916992436
Megbízható mindenkinek szívből ajánljuk a jövőben szívesen visszavárjuk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MargaretaOnline (7404) (Eladó)
Negatív
2014.09.20. 19:25:43
1929575621
Sajnos kapcsolatfelvételre nem hajlandó,számtalan levelet küldtünk,rengeteg időt hagytunk a kapcsolat felvételre,sajnos ez a mai napig nem történt meg! Értékelésünk Biztonságos negatív,amennyiben felveszi a kapcsolatot és kifizeti a termék kérésre visszavonjuk a negatív értékelést! Megértését köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben lezajlott!Csak is +++++.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.turivilag (3414) (Eladó)
Negatív
2014.09.15. 07:38:22
1916448122
Négy hónapig áltatott, különböző kifogásokkal, de a lényeg az volt, hogy nem tud fizetni, anyagi okok miatt.Az értékeléseit látva érdekes módon van akinek fizetett, és sokan ugyan így jártak mint én.Remélem többé nem találkozunk!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.turivilag (3414) (Eladó)
Negatív
2014.09.15. 07:37:48
1916050574
Négy hónapig áltatott, különböző kifogásokkal, de a lényeg az volt, hogy nem tud fizetni, anyagi okok miatt.Az értékeléseit látva érdekes módon van akinek fizetett, és sokan ugyan így jártak mint én.Remélem többé nem találkozunk!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.turivilag (3414) (Eladó)
Negatív
2014.09.15. 07:37:16
1916446580
Négy hónapig áltatott, különböző kifogásokkal, de a lényeg az volt, hogy nem tud fizetni, anyagi okok miatt.Az értékeléseit látva érdekes módon van akinek fizetett, és sokan ugyan így jártak mint én.Remélem többé nem találkozunk!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.turivilag (3414) (Eladó)
Negatív
2014.09.15. 07:36:42
1916430188
Négy hónapig áltatott, különböző kifogásokkal, de a lényeg az volt, hogy nem tud fizetni, anyagi okok miatt.Az értékeléseit látva érdekes módon van akinek fizetett, és sokan ugyan így jártak mint én.Remélem többé nem találkozunk!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elmaradtam az értékelésekkel.... Ha megtörtént az adásvétel, akkor köszönöm a vásárlást. Ha még nem és még igényt tart a termékre/termékekre, akkor keressen meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elmaradtam az értékelésekkel.... Ha megtörtént az adásvétel, akkor köszönöm a vásárlást. Ha még nem és még igényt tart a termékre/termékekre, akkor keressen meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elmaradtam az értékelésekkel.... Ha megtörtént az adásvétel, akkor köszönöm a vásárlást. Ha még nem és még igényt tart a termékre/termékekre, akkor keressen meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elmaradtam az értékelésekkel.... Ha megtörtént az adásvétel, akkor köszönöm a vásárlást. Ha még nem és még igényt tart a termékre/termékekre, akkor keressen meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Elmaradtam az értékelésekkel.... Ha megtörtént az adásvétel, akkor köszönöm a vásárlást. Ha még nem és még igényt tart a termékre/termékekre, akkor keressen meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ARANYOS (1989) (Eladó)
Semleges
2014.09.07. 07:37:05
1955675525
Nem jelentkezett,talán meggondolta magát.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett.ARANYOS (1989) (Eladó)
Semleges
2014.09.07. 07:34:19
1952382839
Nem jelentkezett,talán meggondolta magát?
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem jelentkezett.Sajnos nem jelentkezett az 1Ft-os termekekert. Sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos nem jelentkezett az 1Ft-os termekekert. Sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bigacsiga78 (813) (Eladó)
Semleges
2014.09.06. 09:41:29
1945521680
Sajnos nem jott a vevo az 1Ft-os termekekert. Sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bigacsiga78 (813) (Eladó)
Semleges
2014.09.06. 09:41:09
1943666360
Sajnos nem jott a vevo az 1Ft-os termekekert. Sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bigacsiga78 (813) (Eladó)
Semleges
2014.09.06. 09:40:42
1943066156
Sajnos nem jott a vevo az 1Ft-os termekekert. Sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bigacsiga78 (813) (Eladó)
Semleges
2014.09.06. 09:39:41
1947105761
Sajnos nem jott a vevo az 1Ft-os termekekert. Sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bigacsiga78 (813) (Eladó)
Semleges
2014.09.06. 09:39:18
1947105755
Sajnos nem jott a vevo az 1Ft-os termekekert. Sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bigacsiga78 (813) (Eladó)
Semleges
2014.09.06. 09:38:52
1937004329
Sajnos nem jott a vevo az 1Ft-os termekekert. Sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Bigacsiga78 (813) (Eladó)
Semleges
2014.09.06. 09:38:26
1936996361
Sajnos nem jott a vevo az 1Ft-os termekekert. Sajnalom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.