csyka69 (136) 86.96% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 160 | 302 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 28 | 65 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 24 | 25 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 212 | 392 adásvétel |
| Az eladóként kapott 65 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
nagyTimi88 (450) (Vevő)
Pozitív
2014.06.25. 21:29:28
1910494670
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos, korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zsuzsotiki (1312) (Vevő)
Pozitív
2014.06.12. 22:02:27
1908267548
Megbízható eladó,köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, pontos, TÖKÉLETES ELADÓ. AJÁNLOM MINDENKINEK++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vighbogi (788) (Eladó)
Semleges
2014.06.03. 10:43:26
1855108547
két terméket nyert, mivel a másik nem kerülhetett átadásra (az én figyelmetlenségem miatt) ezt sem kérte.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: két terméket nyert, mivel a másik nem kerülhetett átadásra (az én figyelmetlenségem miatt) ezt sem kértevighbogi (788) (Eladó)
Semleges
2014.06.03. 10:42:31
1855108589
az én figyelmetlenségem miatt nem jött létre.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: az én hibámbólMinden rendben zajlott, kedves, megbízható vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, kedves, megbízható vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, kedves, megbízható vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, kedves, megbízható vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, kedves, megbízható vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, kedves, megbízható vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, kedves, megbízható vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, kedves, megbízható vásárló!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
2 e-mailt küldtem, a vevő nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.2 e-mailt küldtem, a vevő nem válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.7643174.Anonym79 (1) (Vevő)
Pozitív
2014.03.28. 08:57:49
1862112623
minden rendben volt, szuper a termék.köszönöm, ajánlom az eladót, mert jó terméket vettem tőle.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Febr.3-án küldtem az adatokat az utaláshoz.Írtad,hogy febr.20-án személyesen vennéd át!Kértelek,hogy írd meg melyik időpont jó neked d.e. 8-12 között,de NEM tetted meg!Idetelefonáltál 20-án,hogy fél óra múlva itt vagy,de addigra nekem el kellett mennem.Fél napokat nem tudok itthon ülni!Azóta eltűntél,pedig küldtem emailben más időpontot is vagy kértem,hogy rendezd utalással az összeget.Se egy email,se egy telefon,pedig teszveszre többször is beléptél.1 hónap telt el, szerintem türelmes voltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pako1976_a (473) (Vevő)
Pozitív
2014.03.08. 23:13:39
1860896186
Rendben megkaptam, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon köszönöm a terméket, tökéletes a méret és nagyon vagány a cipő!!!:))ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Te beszélsz inkorrektségről és megbizhatatlanságról? Valóban megvettem a kabátot még január elején, mert ugye egy télikabátra akkor van szükség de többszöri emailre sem reagáltál, majd amikor kb 2 hét után végre válaszoltál, magyarázkodtál, mondtad, hogy majd február 20-án tudom a kabátot átvenni. Mivel nem jutottunk semmi egyezségre és nekem sürgős lett volna és kértem, hogy még előtte átvehessem személyesen de márciusban kinek kell télikabát és sajna másnak is lehet problémája! Megbizhatatlan!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gyongyver33 (3568) (Eladó)
Pozitív
2014.03.05. 08:49:44
1860481910
OK, már ne utalj! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Krisztina-68 (1164) (Eladó)
Pozitív
2014.03.04. 19:03:17
1847482358
Gyors, korrekt vevő. Bátran ajánlom!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
judit663 (1067) (Eladó)
Pozitív
2014.02.27. 17:59:18
1857742034
Megbízható partner.Ajánlom mindenkinek!!!!!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jominoseg (1029) (Eladó)
Pozitív
2014.02.22. 14:27:35
1841550626
Gyors, kedves vevő. Ajánlom másoknak is. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbízható partner. Figyelmes és korrekt. Jó szívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
judit663 (1067) (Eladó)
Pozitív
2014.02.20. 15:01:00
1859563445
Megbízható partner.Ajánlom mindenkinek!!!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
judit663 (1067) (Eladó)
Pozitív
2014.02.20. 15:01:00
1860897707
Megbízható partner.Ajánlom mindenkinek!!!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
judit663 (1067) (Eladó)
Pozitív
2014.02.20. 15:01:00
1855461446
Megbízható partner.Ajánlom mindenkinek!!!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
judit663 (1067) (Eladó)
Pozitív
2014.02.20. 15:01:00
1855552334
Megbízható partner.Ajánlom mindenkinek!!!!!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon kedves vevőm, szinte már törzs, de most figyelmetlen volt.......amiért kicsit haragszom is, mert nem 500 ft-os termékről beszélgetünk, és előre jeleztem, hogy baromi nagy és nehéz a kerék.....várható volt, hogy egy kombi nem lesz elég.....:((
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a legnagyobb rendben ment, pontos korrekt, szívből ajánlom:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, korrekt szuper termékekkel:))köszönök mindent:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kedves, korrekt szuper termékekkel:))köszönök mindent:))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! ajánlom az eladót
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott, csak +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kissskato64 (288) (Eladó)
Negatív
2014.02.06. 06:09:19
1849393238
Nem jelentkezett a vevő.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
postasandi197 (404) (Vevő)
Pozitív
2014.02.01. 07:25:36
1835605439
Kedves,megbízható partner,ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
feketecica78_t (2067) (Eladó)
Negatív
2014.02.01. 02:20:49
1843568714
A vevő majd 1 hónapig húzta az átvételt,majd amikor lecipeltünk neki egy 30 kg-os zsákot,és bevittük Pestre,nem volt ott, én majdnem elkéstem a munkából, a férjem fagyoskodott még 20 percig, a telefonján egy férfihang közölte, hogy a"vevő"vidéken van, ő meg nem tudott semmiféle üzletről.Jutalékot miatta levonták,megutaztattunk 30 kg ruhát,KÖSZI!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
lakjan03 (1165) (Eladó)
Pozitív
2014.01.26. 00:09:34
1778656910
++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sajnos nem tudok tovább várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem tudok tovább várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem tudok tovább várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem tudok tovább várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem tudok tovább várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnos nem tudok tovább várni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kazarjuda (264) (Eladó)
Negatív
2014.01.25. 02:21:54
1843956980
Sajnos nem jött létre a vétel, az első levelemre reagált, megígérte hogy utal, de nem utalt. Írtam még egy levelet vártam 2 napot, de semmi reakció. Sajnálom! Nem vagyok elégedett a vevővel!Több mint két hetet vártam! Csak negatív jellemzést tudok adni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
