gurneyhalleck (54) 96.55% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
A hölgy emailben kedves volt,lebeszéltük a talit 11 40-re.11 36-kor hívott,hogy mostanra beszéltük meg.Szemrehányó volt.A telefonhívás miatt 1 percet késtem.A hölgy mufurc volt,kérésemre,hogy nézze meg a cipőt,közölte úgyse neki lesz.Az ilyet nem szeretem.1ft-ért is szívesen oda adom amit onnan indítok,ha valaki megbecsüli.De ha egy újonnan 15 eft-ot érő cipőt ami jelen állapotában is 3000ft-ot érne minimum,megkap 150ft-ért attól nem azt várom,hogy olyan legyen mintha ő tenne velem szívességet.
Másik fél: A hölgyet azért hívtam, mert hamarabb odaértem, s kiálltam a napra,várakozni.A most alatt ma mai napot értettem.Meg akartam kérni, csörgessen meg (ne hívjon, mert az pénzbe kerül) amint odaér, hogy odamenjek, ahol megbeszéltük. Majd meg akartam mondani,hogy éppen hol állok, de erre már nem volt lehetőségem, mert idézem:"majd én megszólítalak, szia!" és letette. Azt hiszem a másik felet nem végighallgatni az igazi mufurc-ság. Én pedig EZT nem szeretem. Azt pedig, hogy valaki egy terméket mennyiért hirdet, az ő dolga. S ha azt nem akarja végighallgatni, hogy hol várakozom, akkor gondolom a termékéről sem fogadott volna el kritikát. így nem néztem meg. Ezek után nem voltam negédes, de korrekt.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, megbízható partner! Köszönöm a vásárlást! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
xivibaby (1141) (Eladó)
Pozitív
2011.03.18. 15:07:38
1446086938
Megbízható vevő!Bátran ajánlom mindenkinek!csak+++++++++++++:)Föladtam Ma a csomit 03.18.-ai dátummal!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tgrincs26 (517) (Eladó)
Pozitív
2011.03.01. 17:50:50
1440386940
Maximálisan pozitív, mindenkinek ajánlom!+++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Volt egy kis keveredés, de a vevő nagyon megértő és együttműködő volt! Köszönöm a vásárlást! Maximálisan pozitív! ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsiera017 (51) (Eladó)
Pozitív
2010.11.25. 13:09:58
185072464
Köszönöm a vásárlást! Megbízható, kedves, gyors partner! Szívből ajánlom mindenkinek! Csakis ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő pontos és gyors volt, ajánlom Őt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szeretettel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sikeres első tranzakció, csak így tovább! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
