Gabimamika (312) 98.45% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 317 | 478 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 333 | 495 adásvétel |
| Az eladóként kapott 290 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Gyors, pontos, megbízható vaterás partner. Mindenkinek ajánlom!!! Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kobold976 (372) (Eladó)
Pozitív
2015.08.23. 11:29:41
2105608724
Minden rendben zajlott,gyors,pontos vásárló. Mindenkinek ajánlom. Köszönöm++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben és gyorsan ment minden, Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, kedves, kommunikatív eladó. nagyon gondos, köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, megrendeltem, kifizettem, megkaptam. Köszönöm a gondos csomagolást, a gyors ügymenetet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott! csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott! csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott, korrekt és gyors vevő...ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilvusbaba (291) (Vevő)
Pozitív
2014.09.29. 10:22:27
1958996831
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A tranzakció lebonyolítása azért volt hosszú, mert 1 hét után utaltál, de én azonnal postáztam, hogy a pénzt megkaptam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
loramenta (952) (Eladó)
Pozitív
2014.09.09. 21:33:13
1964301629
Megbízható, pontos partner. Köszönöm a vásárlást! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő. Postán a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Megbízható eladó. Szívből ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bátran ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.elégedett vagyok
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon köszönöm az eladónak, már alig várom, hogy megmutassák magukat a kicsikék!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Meg vagyok a növényekkel elégedve!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Utólag is köszönöm, mindenkinek ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kiváló,gyors, korrekt partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kiváló, gyors, korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, kiváló, gyors, korrekt partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint rendben ment! Köszönöm! Sok-sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint rendben ment! Köszönöm! Sok-sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönök mindent. Nagy öröm volt a térdnaci. :) Maximálisan ajánlom a kedves partnert mindenkinek. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, az eladót csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Szép, egészséges ágakat kaptam, egy kedves Eladótól. Köszönöm szépen és feltétlen, ajánlom Őt! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott. Szép, egészséges ágakat kaptam, egy kedves Eladótól. Köszönöm szépen és feltétlen, ajánlom Őt! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,gyors kedves eladó ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyorsan lebonyolítottuk az adás-vételt. Minden rendben ment. Gyors, korrekt eladó !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt. Köszönöm. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, bátran ajánlom másoknak is. Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kravmaga35 (239) (Vevő)
Pozitív
2014.06.17. 19:56:32
1897426151
Minden rendben zajlott. Megbízható partner, ajánlom! +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendbent ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
75Puszedli (180) (Vevő)
Pozitív
2014.06.05. 17:54:46
1912601582
Nagyon megbízható,pontos,gyors eladó. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott, nagyon köszönjük! Csupa ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legtökéletesebben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, nagyon barátságos eladó. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Köszönöm. Csakis ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, aranyos, segítőkész, köszönöm Gabi mami
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon készséges, gyors és pontos eladó. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:34976551 (51) (Vevő)
Pozitív
2014.04.29. 22:35:10
1883520770
csillagos ötös
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül Kedves, super gyors, gondos eladó. Csak ajánlani tudom, miatta tényleg érdemes Vaterázni, mert minden csak ÖRÖM volt! A termék csomagolása,kiválasztása Profizmusáról árulkodik,- látszik hogy igazán szereti a növényeket! Köszönöm!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
