Uljanov_a (121) 86.23% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Remek vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek vaterás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
IDEGBETEG81 (773) (Eladó)
Negatív
2009.08.03. 18:10:35
148599200
Egyszerűen nem reagál az e-mailre a Vatera miatt kapom a noszogatást, hogy értékeljek. Közben volt bejelentkezve a Vaterára a kedves vásárló, szóval nem hiszem, hogy ildomos a nagyon elterjedt számítógép hibára hivatkozni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Csi_Kung (1783) (Eladó)
Semleges
2009.07.27. 18:17:50
141458887
Sok sikeres üzletünk volt már, most biztos közbejött valami váratlan esemény. De 4 hónap után muszáj értékelnem, noszogat a Vatera....
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lassan két hónapja várok, hogy a "vevő" jelentkezzen. Több e-mailt is küldtem. Semmi reakció! A telefonszám pedig nem kapcsolható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lassan két hónapja várok, hogy a "vevő" jelentkezzen. Több e-mailt is küldtem. Semmi reakció! A telefonszám pedig nem kapcsolható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lassan két hónapja várok, hogy a "vevő" jelentkezzen. Több e-mailt is küldtem. Semmi reakció! A telefonszám pedig nem kapcsolható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Lassan két hónapja várok, hogy a "vevő" jelentkezzen. Több e-mailt is küldtem. Semmi reakció! A telefonszám pedig nem kapcsolható!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.sajnálom nem várok tovább
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben,ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
377473.PIKUSZ (616) (Eladó)
Negatív
2009.07.07. 21:01:37
148410124
Lassan egy hónapja "megköttetett" az üzlet. Se e-mailre,se SMS-re nem válaszol, vételárat nem küldte. Sajnálom, de ez negatív. Más elől vette el a vásárlás lehetőségét.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.winklizozó (3512) (Eladó)
Pozitív
2009.06.11. 15:49:56
147335245
Minden OK, remek partner, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.184338.MCsabika (351) (Eladó)
Pozitív
2009.06.09. 17:33:09
148415800
Teljesen korekt,csak ajánlani tudom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vaterás ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csakcsipke (1260) (Eladó)
Pozitív
2009.04.25. 14:07:52
132312141
Köszönöm a Vásárlást,Pontos Vaterás,Mindenkinek Ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csakcsipke (1260) (Eladó)
Pozitív
2009.04.25. 14:07:52
132312832
Köszönöm a Vásárlást,Pontos Vaterás,Mindenkinek Ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem reagál semmire már közel egy hónapja...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.801663.retrotto (150) (Eladó)
Negatív
2009.04.23. 15:02:28
145822934
Küldtem több e-mailt,választ nem kaptam.Sokszor telefonáltam, ki volt kapcsolva. A VEVŐ ELTŰNT!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.801663.retrotto (150) (Eladó)
Negatív
2009.04.23. 15:00:32
145826444
Küldtem több e-mailt,választ nem kaptam.Sokszor telefonáltam, ki volt kapcsolva. A VEVŐ ELTŰNT!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt megbízható partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.E-mailekre nem válaszolt,tovább nem tudok várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kiváló üzleti partner!Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ferencRapy (692) (Eladó)
Semleges
2009.03.14. 09:57:12
114811674
Több levél, illetve telefon - a Vatera-nak megadott telefon szám nem létezik -, kísérlet után sem jelentkezik. Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Sajnos a rendszer miatt értékelnem kell , a termék még átvehető! A partner jó kapcsolattartó .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb ok .Sajnos a rendszer miatt értékelnem kell , a termék még átvehető! A partner jó kapcsolattartó .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Egyéb ok .Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig, most is csillagos ötös. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig, most is csillagos ötös. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben! + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben! + + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.684640.kato60_v (241) (Eladó)
Pozitív
2009.02.02. 10:35:26
119184558
Minden rendben. POZITÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnalom, ugy gondolom eleget vartam, de semmi reakcio emailjeimre, az adas-vetel nem jott letre, ez a vatera szabalyzata alapjan negativ!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.BoeingBarnabas (104) (Eladó)
Semleges
2009.01.15. 21:27:22
115961327
A tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.köszönöm a vételt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.köszönöm a vételt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.30876.tibsos (1767) (Eladó)
Pozitív
2009.01.13. 18:35:00
113429171
Pontos,megbízható partner.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Három hónapja ütötte le a terméket, végül sokadik megkeresésre korrekt hangú levélben írt és megígérte, hogy elküldi a pénzt, ami viszont azóta sem érkezett meg. Emailekre azóta nem válaszol, a telefonján nem érem el. Nagyon szerettem volna, ha pozitívan zárul ez a tranzakció, de sajnos nem így lett, és már épp elég időmet és energiámat felemésztette a vevő hajkurászása. Legalább annyit megtehetett volna, hogy szól, nem érdekli a termék, így korrektül lezárhattuk volna az ügyet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletes rendben lezajlott. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.