FEHERNE13 (46) 94.23% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
telefonmagus (3732) (Eladó)
Pozitív
2008.10.13. 14:19:26
95995539
Nagyon szimpatikus, és remek partner! Mindenkinek bátran ajánlom. Köszönöm a bizalmát
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
retro777_a (1860) (Eladó)
Pozitív
2008.09.02. 06:23:36
88613021
köszönöm, postázva
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon lassan és nehézkesen kaptam meg amit vásároltam, és ahoz képest hogy az volt odairva hogy a termék új a jobb oldali zsebénél a patent ki van szakadva ugyhogy oda sem lehet fogatni a zsebet. Az egész csak azért idegesítő mert ennyiér boltba tényleg újjat vehettem volna!!!!! Amugy meg a levehető kapucni hó fehér, ahoz képest meg a mellény kicsit besárgult, amit remélek h mosáskor majd kijön.
Másik fél: Nagyon sajnálom, hogy ez a véleményed mert ez a mellény vadonat új. Egyszer sem volt rajtam. Ahogy megkaptam vettem egy másikat mert az jobban tetszett. A képeken láthattad milyen színe van ezt hiába mosod mert eredetileg ilyen. És nincs patentos zsebe mert az össze zsebe cipzáros. Jobb is ha ezután üzletben vásárolsz mert neked az új sem felel meg eléggé. Nem szoktam átverni senkit.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SZÍVBŐL AJÁNLOM MINDENKINEK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rugalmas vaterás partner. Köszönöm a vásárlást. Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
