laja958 (620) 98.29% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható, korrekt partner!!! Mindenkinek ajánlom , jó szívvel! :o) :o) :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner!!! Mindenkinek ajánlom , jó szívvel! :o) :o) :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner!!! Mindenkinek ajánlom , jó szívvel! :o) :o) :o)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.egoviranyi_v (1062) (Vevő)
Pozitív
2009.02.19. 08:26:45
121008269
korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hillenbrand (1167) (Vevő)
Pozitív
2009.02.17. 14:50:38
119981053
Az óra ugyan nem müködik és javíthatatlan de nem is ígért teljes müködést ezért van egy használhatatlan de drága órám. Jogilag szerintem a pozitív megilleti ezért megadom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos, megbízható partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos, megbízható partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos, megbízható partner! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam, köszönöm. Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az Eladó korrekt, gyors, pontos, megbízható! A termék kifogástalan, gyönyörű, várakozásomat tökéletesen beváltotta! Szívből ajánlom a Vaterán kereskedőknek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az Eladó korrekt, gyors, pontos, megbízható! A termék kifogástalan, gyönyörű, várakozásomat tökéletesen beváltotta! Szívből ajánlom a Vaterán kereskedőknek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos és korrekt partner. Bárkinek merem ajánlani.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.597667.Hajtom (131) (Vevő)
Pozitív
2009.02.13. 08:46:56
120829412
Minden rendben ment ,ajánlom !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden renben zajlott, ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
664827.csabitomi (104) (Vevő)
Pozitív
2009.02.09. 21:00:32
124322127
Minden rendben zajlott,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
360258.Caba71_v (92) (Vevő)
Pozitív
2009.02.08. 22:58:44
123950911
Profi, villám gyors üzlet!!!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kitűnő áru, pontos eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, maximálisan megbízható, korrekt partner, minőségi, nagyon szép - szebb mint a képen!:-) - áruval. Köszönöm szépen, mert tényleg nagyon meg vagyok vele elégedve; nagyon tetszik. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A LEGGYORSABB eladó, akivel a vaterán találkoztam!!!! Köszi! +++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az Óra rendben megérkezett ,profi ugyintézés
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
885807.zoltanjanos (112) (Vevő)
Pozitív
2009.02.01. 09:50:35
121262538
gyors pontos++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Mindenkinek szeretettel ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
885807.zoltanjanos (112) (Vevő)
Pozitív
2009.01.30. 17:23:06
121615671
gyors pontos++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt vaterás. Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,figyelmes,korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
koszonom a biztonsagos csomagolasert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, rugalmas és megbízható Vaterás! Köszönök mindent! A jövőben is tőle fogok vásárolni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, rugalmas és megbízható Vaterás! Köszönök mindent! A jövőben is tőle fogok vásárolni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, rugalmas és megbízható Vaterás! Köszönök mindent! A jövőben is tőle fogok vásárolni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, rugalmas és megbízható Vaterás! Köszönök mindent! A jövőben is tőle fogok vásárolni!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner! Ajánlom bátran bárkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom! A++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, figyelmes, segítőkész partner. Minden rendben ment! Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, korrekt, megbízható partner mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszélteknek megfelelően zajlott, gyors, korrekt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben. Korrekt partner, ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
788344.karczubattila (-1) (Vevő)
Semleges
2009.01.21. 09:33:46
113083965
Ha a postázás pontos lett volna akkor elsöre megkaptam volna a csomagot.Nem kellet volna kéthetett várnom rá.
Másik fél: Ajaj-jaj... A következö: Egy hétig tartott mire megkaptam az utalást. Postázási címet nem küldött, így NEKEM KELLETT KÜLÖN KÉRNEM, ez volt + 4 nap. A posta 3 napot vett ígényben a kézbesítéshez! ÖSSZESEN = 14 nap = két hét! Tehát a két hét IGAZ; DE HOL HIBÁZTAM ÉN?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható. Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Udvarias kapcsolattartás,gondos csomagolás,gyors postázás,gyönyörű óra!Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, remek partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, remek partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, remek partner! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos ezzel az órával megfizettem azt a tanulópénzt amelyet előbb-utóbb minden Vaterás megfizet. A leírásban szereplő ritka, megkímélt, pontos helyett egy silány darabot kaptam és a szafir üveg is csak szafír. ÓVATOSAN.
Másik fél: SZERETNÉM AZ AJÁNDÉKBAN KAPOTT ÍRÁSI LEHETÖSÉGET A KÖVETKEZÖ SOROK LEÍRÁSÁRA FEL-HASZNÁLNI: Attól függetlenül, hogy az embernek vannak "JÓ-AKARÓI" és vannak "ROSSZ-AKARÓI", szeretnék mindenkit arról biztosítani, hogy az általam kínált termékek MINDÉG ÖSZINTÉN és LEGJOBB TUDÁSOM SZERINT kerülnek LE-írásra! A feltett kérdések ugyancsak ennek szellemében kerülnek megválaszolásra! A termék kézbesítését követöen SZÍVESEN FELAJÁNLOM EGYÜTTMÜKÖDÉSEM ha a Vásárló panasszal kíván élni a termékkel / transzakcióval kapcsolatban! Véleményem szerint egy negatív értékelés megírása CSAK-IS MINT UTOLSÓ "megoldás" helyezhetö kilátásba! Aki ezt MINT ELSÖ "megoldás" választja, Ö NEM ÉRTETTE A VATERA SZELLEMÉT!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
