Sorip (32) 79.63% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Sajnálom, hogy így alakult, pedig szimpatikus, korrekt vevőnek tünt, az egyidőben licitált termékek felét ugyan visszamondta, a másik feléért egyáltalán nem jelentkezett, sem a levelekre, sem a telefon hívásokra nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnálom, hogy így alakult, pedig szimpatikus, korrekt vevőnek tünt, az egyidőben licitált termékek felét ugyan visszamondta, a másik feléért egyáltalán nem jelentkezett, sem a levelekre, sem a telefon hívásokra nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Remek partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FELELOTLEN vevo, leutotte a termeket, aztan nem fizetett, de legalabb tajekoztatott e-mailben, hogy megse. NEM AJANLOM SENKINEK, csak az idodet vesztegeti!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és előzékeny,erősen ajánlom üzleti partnernek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves és korrekt. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
KORREKT ELADÓ, SZUPER JÓ FEJ. KÖSZÖNÖM
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
OK
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
3134957.tom560814 (11) (Vevő)
Pozitív
2005.03.20. 17:13:04
311990729
Korrekt eladó,mindenkinek ajánlom a vele való kapcsolatotT
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Vételi szándék stornó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Vételi szándék stornó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.2910233.bandika76_t (33) (Eladó)
Pozitív
2005.03.19. 22:29:47
311979948
Nagyon megbízható,lényegre törő és szavahihető ember!!! Remélem sok ilyen üzletet kötünk még!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ernesztedit (50) (Eladó)
Pozitív
2005.03.19. 18:51:41
311971771
Az adás vétel ha nehezen is, de sikeresen megtörtént: Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azonnal jelentkezett, utánvéttel kérte a csomagot, rendezte a számlát. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és megbizható ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos és megbízható. Mindenkinek szívből ajánlom ! AAAAA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos és megbízható. Mindenkinek szívből ajánlom ! AAAAA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos és megbízható. Mindenkinek szívből ajánlom ! AAAAA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos és megbízható. Mindenkinek szívből ajánlom ! AAAAA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos és megbízható. Mindenkinek szívből ajánlom ! AAAAA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos és megbízható. Mindenkinek szívből ajánlom ! AAAAA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3086688.makaia (113) (Eladó)
Pozitív
2005.03.16. 15:59:02
1417127801
Az üzlet érthető okok miatt nem jött össze, de korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, pontos és megbízható. Mindenkinek szívből ajánlom ! AAAAA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos és megbízható. Mindenkinek szívből ajánlom ! AAAAA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tiistvan_t (206) (Eladó)
Pozitív
2005.03.16. 09:34:31
311983656
Minden rendben csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mobilsziget_t (1) (Vevő)
Pozitív
2005.03.16. 09:06:42
312005498
köszönöm .remélem a plussz lámpákat is megkapom. korrekt volt .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mobilsziget_t (1) (Vevő)
Pozitív
2005.03.15. 19:04:54
311983132
örülök a atescoban is 3000 ez . féláron nagyon jo.köszike.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3089812.sedmen (13) (Vevő)
Negatív
2005.03.15. 18:23:16
311979400
A licit nélküli áron ütöttem le az aukciót,felvettem vele a kapcsolatot,azt mondta postázza,majd napok mulva felhívott,hogy plussz ötezret kér mert jobb ajánlatot kapott.Megbizhatatlan nagyon negativ!Sterintem szélhámos!!
Másik fél: te kinek adtad volna ???????? no comment.
