chris63_a (334) 91.34% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
no comment
Másik fél: helyes.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsszabocska (2145) (Eladó)
Semleges
2009.06.05. 23:58:11
147202864
Érdekes vásárlói hozzállás, sajátos értékrenddel.
Fura vaterás!
Másik fél: Csak azért, mert nem volt megfelelő az általad megadott helyszín és időpont? Sajátos az értékrended, érdekes az eladói hozzállásod (igaz csekély összegről volt szó) ! Fura vaterás.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Pozitív, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pozitív, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem a méret volt a probléma, de több mint egy év után már okafogyottá vált a részletezés...
Másik fél: Te már csak tudod mi volt a probléma! Pontosan a méret!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
No comment...
Másik fél: jobb is...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
625827.Shon27 (68) (Eladó)
Negatív
2009.06.01. 15:16:37
146854783
Remélem, mások elolvassák, a negatívokat mielőtt eladnának neki valamit is. 1hónapot vártam, mindig csak ígérgetett kifogásokat keresett. Még neki állt feljebb,hogy mertem szólni igényt tart-e a termékemre vagy sem. 1kg kenyérre kell a pénz? Ez volt tőle a válasz! Hogy nekem mire kell, a pénz az én dolgom szerintem senki nem közli a másikkal, akit nem ismer.
Másik fél: Inkorrekt és hazug , bunkó stílussal! Örülök , hogy nem kötöttünk üzletet és csak azt tudom kívánni, hogy soha semmi ne legyen fontosabb a vateránál és ne kerülj hozzám hasonló helyzetbe!
Igazad van: édesanyám halála magánügy, mint ahogy az, hogy neked mire kell a pénz, és nem írtam ilyet, hogy kenyérre kéne neked, ellenben veled!
Jól írtad: pontosan azért, mert nem ismersz, ne alkoss rólam vélemyényt, ráadásul hamisat!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
625827.Shon27 (68) (Eladó)
Negatív
2009.06.01. 15:14:48
146853816
Remélem, mások elolvassák, a negatívokat mielőtt eladnának neki valamit is. 1hónapot vártam, mindig csak ígérgetett kifogásokat keresett. Még neki állt feljebb,hogy mertem szólni igényt tart-e a termékemre vagy sem. 1kg kenyérre kell a pénz? Ez volt tőle a válasz! Hogy nekem mire kell, a pénz az én dolgom szerintem senki nem közli a másikkal, akit nem ismer.
Másik fél: Még nekem állt feljebb? Természetesen más is kiakadt volna a bunkó és arrogáns, útszéli stíluson!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adás-vétel rendben zajlott, köszönöm a vásárlást:)! (Adós vagyok 9ft-tal,bocsi:o) )
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsudesstone_a (77) (Eladó)
Pozitív
2009.05.29. 07:28:18
146831828
minden rendben zajlott ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
741539.Maryon4 (417) (Eladó)
Pozitív
2009.05.28. 20:33:05
147666777
Minden rendben, korrekt partner, maximálisan ajánlom!:-))+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt vaterás partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szabozsuzska79 (1006) (Eladó)
Pozitív
2009.05.12. 18:44:17
146542545
Nagyon kedves, pontos, precíz partner. Minden a megbeszéltek szerint ment. Bátran ajánlom mindenkinek! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
GyurmaMisi (113) (Eladó)
Semleges
2009.05.06. 13:05:53
118213973
Sokallta a postaköltséget, visszalépett
Másik fél:
Elküldtem a pénzt, ő meg nem küldte a megnyert terméket!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos tovabb nem tudok varni!Miutan megnyerte a nadragot,az en megkeresesemre reagalta,hogy csak postai csekken tudja befizetni az arat,holott fel volt tuntetve,utalast fogadok el.Mivel ezt ugy irta,ha nekem nem felel meg,akkor nem tart igenyt a nacira.Okos enged alapon mondtam,semmi gond,es elkuldtem a cimet es nevet,amire azota nem erkezett meg a penz..,mar 1 honap is eltelt azota!Ha valami csoda folytan jonne a penz,akkor azt nem fogom atvenni,koszonom!
Másik fél: miért nem angliában adod el a ruhákat, tán egyszerűbb lenne...
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az aukció összegét+posta klts.feladtuk, a csomag nem érkezett meg. Érdeklődni nem tudunk, mert nem ajánlva adta fel, ál. kevés volt a pénz rá. Postaklts-et ugyan nem tudott megadni, holott a csomag méretét és súlyát ő ismerte. Mi a postai díj szerint adtunk fel a pénzt. Felajánlotta, hogy visszaküldi a licit összeget, de ezek után én már nem bízom benne, hogy az megérkezne. Kár, hogy nem olvastam végig a korábbi értékeléseket, akkor nem vásárolok tőle! Nem ajánlom senkinek!
Másik fél: Mivel nem postázom!!!!és ezt jeleztem az info oldalamon, amit sajnos nem olvasott el licit előtt, nem vagyok napi szinten otthon a posta költségben.
Nem volt elég a küldött pénz. Mivel nem válaszolt az email-re, feladtam sima -elsőbbségiként.
Állítása szerint nem érkezett meg.
Felajánlottam, hogy vissza küldöm a pénzt, erre sem reagált, hanem értékelt.
Igen! Előbb kellett volna elolvasni az info-t! Azért van ott minden leírva, hogy az ilyen eseteket elkerülhessük.
"Felajánlotta, hogy visszaküldi a licit összeget, de ezek után én már nem bízom benne, hogy az megérkezne " Én elhigyjem , hogy nem kapta meg a küldeményt?
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az adás-vétel az én hibámból nem jött létre, de az eladó megértő és kedves volt!!! ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Megbízható, gyors, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszi a vásárlást. +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
baranna_a (110) (Eladó)
Semleges
2009.04.13. 15:02:22
122785264
Nem jött a termékért. Mivel 1 Ft-ról volt szó, én nem törtem magam.
Másik fél: Hát azért ez túlzás! Az ismerősöm elment a megadott címre a nadrágért, de! A nadrág nem volt ott, és a férje nem tudott a dologról.
Az ismerősöm jelenlétében hívta fel a "kedves" eladót a férje, aki elnézést kért...
Mivel 11 Ft-os termékről volt szó, valóban nem fáradtam azon, hogy másodszor is szívességet kérjek az ismerősömtől.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gusztipapo (207) (Eladó)
Semleges
2009.03.28. 16:58:51
116755938
Én úgy gondolom, hogy ha valamit kifizetek, azután utána járok, ha nem kapom meg. Több hónapot vártam 91Ft-ra, hiába...
Másik fél: Amikor elküldtem a pénzt, utána jelezte, hogy nem jó az a név amit megadott a vatera....Buktam majdnem 300 Ft-ot...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
..........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kirakitti_v (61) (Eladó)
Semleges
2009.03.26. 12:03:53
127918994
Már több mint 1hónapot vártam!!
Idézek a vevő leveléből:"sosem görcsöltem azon, ha jött levél hogy értékeljek. sajnos vannak élethelyzetek amik fontosabbak a vateránál. köszi Chris"
Ezérz méltányosságból semlegesen értékelem!
Másik fél: Köszönöm a méltányosságot, de felesleges volt...Igen: számomra a vatera nem élet-halál kérdés. Ha kell várok akár heteket is egy-egy megnyert termékre, és nem szaladok azonnal befizetni egy-egy sikeres licit után.
Mellesleg be lett fizetve az általa megadott számlaszámra a pénz...
Csak azt tudom kívánni, hogy ne kerülj hozzám hasonló helyzetbe, legyen első a vatera és ne kelljen méltányosságot gyakorolnod senki felé!
Az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: sajnálom.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos nem jött el az áruért...
Másik fél: Megírtam, hogy nem tudom személyesen átvenni...vártam, hogy küld címet ahova postázhatom a pénzt, válaszra sem méltatott.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
belarexkiss (144) (Vevő)
Semleges
2009.03.20. 06:08:05
116797812
"no comment..."
Másik fél: részemről is...:(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Emlitést sem érdemel....Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Akkor kommentálom. Ott voltam a megbeszélt időben a lakásán, ő nem volt otthon. A postaládába bedobtam a rugi árát, nem nagy ügy pár forint volt. Később jelezte, hogy a gyereke kivette a ládából és nem szólt neki. Inkorrekt!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Másik fél: hát ez aztán nagyon "korrekt" volt!!!!felfordul a gyomrom az ilyen emberektől!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
solymokparja (66) (Eladó)
Pozitív
2009.03.18. 15:18:44
98866475
Megbízható, kedves eladó, ajánlom. Köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vásárló. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Többször kerestem, nem jelentkezett.
Másik fél: Inkorrekt!
Nem kommentált semlegesre, negatív???
Egyszer sem keresett, email-re nem reagált!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt, pontos, kommunikatív vásárló. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, pontos, kommunikatív vásárló. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, segítőkész partner. Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, megbízható. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos nem engedi a pozitívat a rendszer, nagyon kedves hölgy. Sajnálom, hogy problémákkal küzd, azért köszönöm szépen! Minden jót kívánok!
Másik fél: Én is köszönöm! Örülök, hogy vannak ILYEN vaterások is!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Sajnos csak semlegeset enged a rendszer. Nagyon kedves hölgy, de magánéleti gondokra hivatkozva nem kérte a terméket. Azért köszönöm! Minden jót!
Másik fél: Én is köszönöm! Örülök, hogy vannak még megértő és korrekt vaterások!!!!!!!!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nikolettak84 (132) (Eladó)
Negatív
2009.03.06. 07:07:29
121446265
Sajnos már egy hónap telt el,és 1ftos termékről van szó,aminek a postaköltsége 295ft ba került volna 2db könyvről van szó.
Emailbe azt ígérte hogy kifizeti, de ez a mai napig nem történt meg.
Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Pontosan azért, mert 1 Ft-os termékről van szó...
(Jelzem már régóta nincs 1 Ft sem.....)
A pénzt az általad megadott XVII. kerületi címre küldtem...
Érdekes, hogy az email-re nem tudtál válaszolni, pedig többet is írtam, hogy megkaptad e a pénzt?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nikolettak84 (132) (Eladó)
Negatív
2009.03.06. 07:07:07
121446266
Sajnos már egy hónap telt el,és 1ftos termékről van szó,aminek a postaköltsége 295ft ba került volna 2db könyvről van szó.
Emailbe azt ígérte hogy kifizeti, de ez a mai napig nem történt meg.
Nem ajánlom senkinek.
Másik fél: Pontosan azért, mert 1 Ft-os termékről van szó...(Jelzem már régóta nincs 1 Ft sem....).
A pénzt az általad megadott XVII. kerületi címre küldtem. Érdekes, hogy az email-re nem tudtál válaszolni, pedig többet is írtam, hogy megkaptad e a pénzt?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A vevővel nincsen bajom,többször beszéltünk levélben és telefonon,azt állítja hogy elküldte a pénzt csekken de nekem nem érkezett meg:(
Amikor rákérdeztem azt mondta hogy valaki aláírta de nem tud se a férjem sem én róla,kértem hogy küldje el a másolatot vagy a befizetés bizonylatát de nem kaptam meg.
A terméket újrahirdettem.
Másik fél: Mindent megírtam email-ben: pénz elment, valaki átvette. Mivel az eladó jelezte, hogy nem ő vette át, a postán megtettem a szükséges lépéseket.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő sajnos nem figyelte hogy banki átutalást vagy készpénzt kértem. Megállapodtunk a postai utalványban de nem érkezett meg a pénzt a mai napig. A terméket visszatettem. Sajnálom.
Másik fél: Én is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
411602.petra_attila_v (503) (Eladó)
Pozitív
2009.03.03. 19:52:36
123573879
minden rendben.sok+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!!Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!!Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
