vpepci (476) 98.97% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 481 | 641 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 5 | 5 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 502 | 666 adásvétel |
| Az eladóként kapott 173 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az adás-vétel nem jött létre.A vevő az üzenetekre egyátalán nem volt hajlandó válaszolni.Eladóként kell felhívnom,hogy a leütött termékért mikor jelentkezik.A vételárat nem utalja el,megbízhatatlan vásárló.Nem értem akkor minek licitált.Vagy csak azért,hogy mástól elvegye a vásárlás lehetőségét.Sajnálom de nem tudtam tovább várócskázni,értékelnem kellett az adás-vételt.A terméket újra indítom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Kedves, gyors, korrekt eladó. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, gyors és korrekt Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, gyors és korrekt Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, gyors és korrekt Ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kuvaszka (2546) (Eladó)
Pozitív
2014.04.18. 14:30:32
1885653962
Minden rendben , köszönöm a vásárlást , ajánlom!!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, udvarias, e-mail kérdésemre gyorsan,készségesen válaszolt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom! ++++++++++++++++++++++++++! Csupa pozitív!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük a nadrágokat, nagyon szépek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors, megbízható vevő. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pityuka13 (267) (Eladó)
Pozitív
2014.02.26. 19:20:54
1860515369
Minden rendben volt köszönöm +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kanita_2008 (1370) (Eladó)
Pozitív
2014.02.24. 14:29:54
1862477153
Minden rendben ajánlom másnak is ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
katapult74 (151) (Eladó)
Pozitív
2014.02.20. 14:40:29
1858760477
Köszönöm a vásárlást, szívesen ajánlom másnak is a kedves Vevőt!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Client:35060994 (18) (Vevő)
Negatív
2014.01.27. 06:08:33
1841690708
Senkinek nem ajánlom az eladót! Kommunikáció nehézkes!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben! A termék pazar kidolgozású. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendeben zajlott. Gyors, pontos, megbízható eladó. *****
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Aranyszarvas87 (349) (Eladó)
Pozitív
2014.01.01. 17:13:21
1841584061
Megbízható,-gyors,-pontos,-kedves,-álom vaterás. nagyon köszönöm,-hogy nálam jártál!!! Maximálisan pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Aranyszarvas87 (349) (Eladó)
Pozitív
2014.01.01. 17:13:21
1841583902
Megbízható,-gyors,-pontos,-kedves,-álom vaterás. nagyon köszönöm,-hogy nálam jártál!!! Maximálisan pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az eladó kedves megbízható csak ajánlani tudom++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hát semmi baj nem volt az eladóval csak kicsit hiányosan hirdette meg a terméket mert olyan foltokat meg lukakat találtam a ruhákon ami nem volt benne a hirdetésben.de gyors preciz, rendes ajánlom.+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
autodekorHU (497) (Vevő)
Pozitív
2013.12.10. 08:42:42
1834680836
gyors, korrekt vaterás +++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Krisztinadoki (11) (Vevő)
Pozitív
2013.12.07. 12:46:10
1823992652
Nagyon segítőkész partner! köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Gyors, korrekt eladó. Pozitív, bátran ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ladylidi (1037) (Eladó)
Pozitív
2013.11.28. 21:29:21
1827004916
Miden rendben ment, kedves vásárló, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkeztek a gyűrűk köszönöm! Ajánlom az eladót!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7462882.matyigina16 (91) (Vevő)
Pozitív
2013.11.24. 20:25:29
1823982299
Kedves meg értő eladó. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szollosipeti (11) (Vevő)
Pozitív
2013.11.19. 17:07:12
1825368815
Bátran ajánlom mindenkinek, kommunikatív, gyors, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon Nagyon köszönöm! A lehető leggyorsabban kaptam meg a csomagot! Millió köszönet!!! Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!! RENGETEG +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett ,köszönöm,++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves és korrekt eladó! Ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, rugalmas eladó. Ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást.++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden jól ment, másoknak is ajánlom ezt az eladót!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mariska01HUNSM (534) (Eladó)
Pozitív
2013.08.27. 14:40:40
1791562931
Kiváló partner,csak pozitívot adhatok, ajánlom mindenkinek. +,+,+,+,+,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos.Bátran ajánlom mindenkinek,aki vásárolni akar Tőle !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
felicemelice (244) (Eladó)
Pozitív
2013.08.19. 16:05:33
1716451166
Megbízható, korrekt vaterás. Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Victorpictor (76) (Vevő)
Pozitív
2013.08.09. 14:26:35
1780065506
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt, megbízható eladó. Mindenki nek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tigrincs777 (55) (Vevő)
Pozitív
2013.07.31. 12:31:33
1773670232
Sajnos maga a termék nem lett jó, de az eladó nagyon készséges volt és a visszavét is gond nélkül zajlott. Örülök, hogy nem kellett csalódnom a hozzáállásában. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben es gyorsan zajlott!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
olgazsuzsanna (49) (Vevő)
Pozitív
2013.07.25. 17:22:00
1773670223
Az áru rendben megérkezett, nem tudnék semmi negatívat fűzni a dologhoz! Csak ajánlani tudom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt eladó. Ugyan a kendő színe nem pont olyan mint a képen, de szerintem így még szebb. Köszönöm, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
