Kutyacica_a (296) 98.05% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
NAgyon gyors, korrekt vásárló!!!!!!!!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük a rugalmasságot, minden rendben lezajlott!Természetesen bátran ajánlom az eladót mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendes, megbízható partner, jó vásárt kötöttünk. Ajánlom másnak is, Köszi, Niki.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves , szimpatikus vevő ! Minden rendben ment ! Remélem még találkozunk !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, megbízható partner! Jó szívvel ajánlom mindenkinek!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható eladó,mindenkinek ajánlom!Emese_2008
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.steffy75TV (415) (Vevő)
Semleges
2008.10.06. 18:08:18
440807475
Nagyon rendes, korrekt partner. Szívből ajánlom mindenkinek... Vérzik a szívem, hogy nem jött össze az adásvétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott. Bátran ajánlom Őt másoknak is! Remélem találkozunk még
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mullerkata_t (8) (Vevő)
Semleges
2008.09.15. 19:57:38
431765047
Szerintem valami történhetett az eladóval, mert nem tudtam felvenni vele a kapcsolatot! Úgy gondolom, az eddigi eladásait végignézve, hogy megbízható partner volt és hamarosan jelentkezni fog!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kamikazeee- (24) (Vevő)
Semleges
2008.08.28. 17:08:45
405465993
Az adásvétel az én hibámból nem jött létre. Nagyon kedves, megbízható partner, csak az idő közbeszólt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bocika_2007 (293) (Vevő)
Pozitív
2008.07.11. 18:30:56
379472559
Megbízható és korrekt partner. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner, csak ajánlani tudom MINDENKINEK! - és nagyon szép a megvásárolt termék - !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható és gyors vevő,ajánlom másoknak is.Köszönöm a vásárlást,úton van a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható és gyors vevő,ajánlom másoknak is.Köszönöm a vásárlást,úton van a csomag.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.7550229.monik_28 (630) (Eladó)
Pozitív
2008.06.02. 11:36:26
371150529
Super gyors, pontos vevő, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4064843.Gatyamano (47) (Vevő)
Pozitív
2008.05.07. 08:42:33
351735202
Minden rendben lezajlott. Megbizható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.romsicsgabi (174) (Eladó)
Pozitív
2008.04.30. 14:42:08
346904005
Kedves,gyors,megbízható,megértő,jó kapcsolattartó.Sok-sok++++++++++!Köszönöm a vásárlást!Ugye találkozunk még?!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pikkuenkeli (527) (Vevő)
Pozitív
2008.04.25. 12:06:36
340682504
Megbízható, segítőkész eladó, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást, pontos korrekt vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Végül szerencsére megérkezett a szoknya. Valószínüleg a postán történt valami titokzatosság, ami miatt 10 napot késett a termék.Az árú szép, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt csak pozitív lehet!!!!!!!!!!!! Másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5436638.salgorobert (256) (Vevő)
Pozitív
2008.03.31. 13:15:58
322463322
Köszönöm. Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.teljesen pozitív hozzáállással, többszörösen türelmes-rugalmasan, gyorsan lebonyolította az aukciót. a kommunikáció és a termékleírás is korrekt volt, ahogy ő maga is az. az áruval is maximálisan megelégedett vagyok, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben zajlott, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evuschmuck (2128) (Eladó)
Pozitív
2008.03.01. 14:30:42
313751476
Öröm volt vele üzletelni, pontos, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evuschmuck (2128) (Eladó)
Pozitív
2008.03.01. 14:30:42
313753958
Öröm volt vele üzletelni, pontos, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evuschmuck (2128) (Eladó)
Pozitív
2008.03.01. 14:30:42
313752466
Öröm volt vele üzletelni, pontos, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evuschmuck (2128) (Eladó)
Pozitív
2008.03.01. 14:30:41
308391846
Öröm volt vele üzletelni, pontos, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
evuschmuck (2128) (Eladó)
Pozitív
2008.03.01. 14:30:41
308361021
Öröm volt vele üzletelni, pontos, megbízható vevő. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors,megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors,megbízható partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7283105.lliinnaa_t (35) (Eladó)
Pozitív
2008.02.28. 13:46:13
313798897
megbízható rendes vevő.AJÁNLOM:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen a terméket, megkaptam!! Mindenkinek ajánlom, kedves, gyors eladó!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt partner. Bátran ajánlom, hogy üzleteljetek Vele! Sok ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, pontos, korrekt partner csak ajánlani tudom. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
outletcipo (10120) (Vevő)
Pozitív
2008.02.06. 11:07:13
297624281
Gyors,korrekt,megbízható,nagyon köszi!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mano606_t (1034) (Eladó)
Pozitív
2008.01.25. 10:37:58
297908579
gyors,megbízható vásárló,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7529760.TamasiLaci_t (27) (Vevő)
Pozitív
2008.01.20. 13:53:40
292481415
Hasonló jókat irhatók. Mindenkinek csak ajánlani tudom.!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
7242819.lakatt_t (991) (Eladó)
Pozitív
2008.01.17. 21:30:51
291290518
Gyors,korrekt vásárló!Ajánlom!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves megbizható eladó! Szép áruval!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm. Minden jó ,müködik. Mindenkinek,csak ajánlani tudom+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
P-Veronika (21) (Eladó)
Negatív
2007.12.11. 09:38:46
1430572842
Sajnos többszöri emailes egyeztetés után sem sikerült az eladás,(a posta hibája miatt)végül nem kéri az árut. Becsapva érzem magamat,attól még, hogy a postai szolgáltatás színvonala gyenge, nem így kellett volna eljárnia.Sajnálom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, segítőkész, figyelmes és korrekt partner. Mindenkinek ajánlom és köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ritafiedler (43) (Vevő)
Pozitív
2007.11.22. 18:27:34
1429217260
Minden rendben zajlott, kedves, készséges, megbízható eladó, csupa +++ :-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
6463036.annamari11 (432) (Eladó)
Pozitív
2007.11.05. 08:06:08
1428690677
Minden rendben zajlott!Megbízható ,kedves partner.Ajánlom szeretettel!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Puntinyo (2882) (Eladó)
Pozitív
2007.10.29. 10:41:32
1427328878
Minden rendben ment,köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.