bubuci (584) 99.66% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 586 | 754 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 2 | 2 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 595 | 763 adásvétel |
| Az eladóként kapott 133 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Megbízható, megértő és kedves vásárló. Használjátok egészséggel. Ajánlom:-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.Megbízható ,segítőkész eladó a leírtaknak megfelelő szép áruval.Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.alextaylor21 (168) (Vevő)
Pozitív
2010.09.17. 16:44:52
1210833757
Minden rendben történt! Ajánlom +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.BanBoncida (2549) (Vevő)
Pozitív
2010.09.14. 12:11:23
1164911976
Egyszer már írtam értékelést, de nem tudom, hová tűnt... A baba nagyon helyes, a lányomnak nagyon tetszik! Az eladó rugalmas, kedves, ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.drbodonyi (1282) (Vevő)
Pozitív
2010.09.08. 15:47:56
1175634932
gyors,rugalmas eladó,köszi szépen,csak +++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bodicsek_2007 (536) (Vevő)
Pozitív
2010.09.08. 14:41:09
1175635121
minden rendben ment+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bodicsek_2007 (536) (Vevő)
Pozitív
2010.09.08. 14:40:53
1175635100
minden rendben ment+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Bodicsek_2007 (536) (Vevő)
Pozitív
2010.09.08. 14:40:21
1175635133
minden rendben volt+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kriszta0929 (385) (Vevő)
Pozitív
2010.09.08. 14:07:13
1188590860
Minden rendben zajlott! AJÁNLOM!!!!!!!!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó minden rendben volt csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó minden rendben volt csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó minden rendben volt csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt eladó minden rendben volt csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors megbízható teszveszes mindenkinek nagyon ajánlom!!! nagyon pozitív++++ nagyon köszi mindent:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, gyors, kedves, megbízható eladó, mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Csak +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors,megbízható,kedves eladó.Mindenkinek ajánlom.Nagyon szép a termék,köszönöm szépen még egyszer!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.feherholloka (1376) (Vevő)
Pozitív
2010.08.30. 15:44:05
1184992499
Rendben, gyorsan, pontosan. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5378381.rszilvi_t (176) (Vevő)
Pozitív
2010.08.30. 15:14:04
1184992510
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csupa+++++++++++++++++ Csak ajánlani tudom!!Nagyon örültünk nekik.Köszönjük:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.b-elisabeth (561) (Vevő)
Pozitív
2010.08.26. 22:27:33
1164911969
Megbízható, rugalmas eladó. Szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem ajánlom senkinek mert nem szava hihető én a pénzt elkültem nekiés azt irta hogy nem érkezet meg.
Másik fél: 2 hónapig vártam az 1000 ft odra.addig a beteg gyerekeddel hitegettél,miközben másra tudtál licitálni.Majd az utalás helyett egyszercsak azt írod hogy elküldted postán,aminek nincs semmi nyoma!dühítő.hogy még te adsz negatívot,idióta
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt, a cipő tökéletes, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,megbízható partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt megbizható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönjük, újra szép, igényes terméket kaptunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönjük, újra szép, igényes terméket kaptunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximális pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható partner!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ezisazenyem (596) (Vevő)
Pozitív
2010.08.06. 19:26:25
1089580217
Szívből ajánlom mindenkinek!Csak is++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.suszikriszti (199) (Vevő)
Pozitív
2010.08.03. 17:43:25
1115448034
+++++++ csakis ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.suszikriszti (199) (Vevő)
Pozitív
2010.08.03. 17:43:01
1069249008
Csakis +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hegyifamily (101) (Vevő)
Pozitív
2010.08.02. 18:12:14
1071970120
Minden rendben volt. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lolita1821 (344) (Vevő)
Pozitív
2010.07.30. 20:46:45
1089580356
Minden rendben volt, megbizható teszvesz-es csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.madeinnewzoo (196) (Vevő)
Pozitív
2010.07.25. 06:29:43
1087022221
Szép terméket kaptam, ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.georgina20 (870) (Vevő)
Pozitív
2010.07.24. 20:56:04
1112675768
Minden rendben,gyorsan ment,köszönöm és ajánlom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos partner. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak+++++++:D Csak is ajánlani tudom:D++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm!! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindent koszonok megkaptuk remelem meg talalkozunk csak is ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.15712554.sfarkasj (10) (Vevő)
Pozitív
2010.07.14. 16:42:08
1087021194
Gyors, korrekt, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kedves, megbízható teszveszes, mindenkinek ajánlom!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Dina033_t (2498) (Eladó)
Pozitív
2010.07.13. 12:26:32
1088790590
Kedves, gyors vevő, köszönöm a vásárlást!+++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nuszbaum_a (168) (Vevő)
Pozitív
2010.07.12. 10:44:09
1087022424
Minden rendben volt !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,pontos,gyors eladó.Minden rendben volt.Csakis ++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors,pontos,igazi teszveszes!Mindenkinek csak ajánlani tudom!!+++Köszönjük!Nagyon bejött a fiamnak,a könyvekkel aludt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó, gyors eladó. Ajánlpm mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a terméket,minden rendben volt, segítőkész,,jó kapcsolattartó eladó!! ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A csere rendben lezajlott,szép ruhát kaptam,CSUPA+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.