NVShop_a (929) 99.89%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 930 | 1010 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 16 | 16 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 947 | 1027 adásvétel |
| Az eladóként kapott 960 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Az adásvétel létrejött! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szilvike12 (307) (Vevő)
Pozitív
2013.02.26. 17:41:24
1717971443
Rendben zajlott minden! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbízható, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors megbízható,ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendkívül együttműködő, szolgálatkész, rugalmas és főleg gyors partner. Csak ajánlani tudom! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül együttműködő, szolgálatkész, rugalmas és főleg gyors partner. Csak ajánlani tudom! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül együttműködő, szolgálatkész, rugalmas és főleg gyors partner. Csak ajánlani tudom! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, szuper gyors, kommunikatív eladó! Csakis ***** !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden gyorsan és rugalmasan történt, csak ajánlani tudom az eladót. A vásárolt termék nekem kitűnőre vizsgázott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden gyors és rugalmas volt, csak ajánlani tudom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyzsolti (39) (Vevő)
Semleges
2013.02.23. 12:30:22
1692278936
Minden gyorsan és rugalmasan ment, azt leszámítva, hogy az eladó nem tudott annyi terméket odaadni nekem, mint amennyit rendeltem. Emiatt megígérte, hogy jelzi, ha a kiválasztott termékből újra érkezik, és állja a postaköltséget.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos. Mindenkinek ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.barbie119ba (78) (Vevő)
Pozitív
2013.02.22. 17:20:26
1713424091
Mindenkinek ajánlom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors átadás, csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, nagyon gyors, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben zajlott, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,gyors, pontos eladó! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nettkababa88 (49) (Vevő)
Pozitív
2013.02.19. 11:30:07
1711328834
Köszönöm! Tökéletes a termék...+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek csak ajánlani tudom gyors pontos
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gombocartur (88) (Vevő)
Pozitív
2013.02.17. 22:41:31
1710247088
Nagyon gyorsan, rendben zajlott az adásvétel. Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors, pontos! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++++ minden oké volt ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyorsan reagált, illetve még gyorsabban postázta a terméket. Nagyon elégedett vagyok a lámpával. Köszönöm :)++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható eladó! Kívánok neki sok siker a továbbiakban is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.FelesElek82 (138) (Vevő)
Pozitív
2013.02.15. 14:33:46
1711607810
Minden rendben zajlott,villámgyors partner.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható eladó, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben ment minden! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden ok! AJÁNLOM!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
egy problémám volt, szeretem volna a megadot telefon számon beszélni az eladoval ami lehetetlen volt, egy héten keresztül nem volt a mobilja bekapcsolva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment. köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kiváló , gyors, megbízható , vaterás bátran ajánlom bárkinek ! Köszönöm !++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rolandbirtha (61) (Vevő)
Pozitív
2013.02.11. 19:28:40
1705989878
Gyors, pontos, megbízható vaterás! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rolandbirtha (61) (Vevő)
Pozitív
2013.02.11. 19:28:39
1705985750
Gyors, pontos, megbízható vaterás! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jonathan57k (115) (Vevő)
Pozitív
2013.02.10. 11:02:41
1705792727
Megbízható,gyors,eladó.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék alkalmatlan amiként árusítja.
Másik fél: Elnézést kérünk,hogy a magyar forgalmazótól,magyar nyelvű leírással rendelkező,számlás és garanciális terméktől nem fogyott le 2 hét alatt és lett kockás a hasa. Az már csak hab volt a tortán,hogy a kedves vevő a leírtakat ("A termék alkalmatlan amiként árusítja."),szombaton este 8-kor úgy érezte,hogy el kell mondania telefonban is. Jó lenne már a vaterás regisztrációt IQ szinthez kötni!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, gyors eladó! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt megbízható partner csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kisbandika (158) (Vevő)
Pozitív
2013.02.07. 20:27:49
1709065490
Profi partner, készséges, segítőkész, szívesen ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden simán ment, köszönet a gyorsaságért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megérkezett,köszönöm szépen!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
