ekszerekvilaga (115) 96.75% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 119 | 147 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 4 | 5 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 4 | 4 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 127 | 156 adásvétel |
| Az eladóként kapott 104 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Mindenkinek ajánlom! Kedves, gyors pontos! Egy nagyon szép medált kaptam! ++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó rendkívül figyelmetlen, érdektelen, nemtörődöm! Szeptember 12-én rendeltem két darab medált,és azonnal utaltam a pénzt. Napokig észre sem vette a rendelést és az utalást, pedig többször írtam Neki!Két hét után végre megkaptam az ajánlott levelet,kettő helyett, csak egy darab medált!Kértem, hogy utalja vissza a másik medál árát,mivel ajándéknak szántam,de nem kaptam meg!
Több levélváltás után ígérte, hogy vissza küldi a pénzt.Azóta már újabb két hét telt el!Senkinek nem ajánlom!!!!!!!!!!
Másik fél: A vevő rendkívül ellenséges és gyanakvó volt az első levélváltástól kezdve, számomra érthetetlen módon. Valószínűleg voltak rossz tapasztalatai a vaterán, de biztosan nem velem! Végig tartottam vele a kapcsolatot, minden kérdésére azonnal válaszoltam, a rendelt terméket ajánlott levélként postáztam, melyet a vatera felé bizonyítani is tudok. Nem adtam negatív értékelést neki, megértem, ha nincs bizalma az internetes vásárlás irányában, ebben az esetben azonban érdemes ékszerboltban megvenni, amit szeretne, így senkinek sem okoz kárt. Most az én hitelemet rontja az indulatos hozzáállásával, remélem, hogy a termékeim iránt érdeklődők megnézik az összes többi, pozitív értékelésemet is.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
VargaIriszDora (230) (Vevő)
Pozitív
2013.10.09. 14:02:06
1798827641
Nagyon szép, egyedi ékszert kaptam. Mindenkinek ajánlom az eladót.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rencsi_2007 (795) (Vevő)
Pozitív
2013.10.02. 08:07:00
1796805563
Kedves gyors eladó. Szép a hirdetésnek megfelelő nyakláncot kaptam. Másoknak is csak ajánlom. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a legnagyobb rendben történt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kedves az eladó, szép a termék +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MAKIVEREM33 (22) (Vevő)
Pozitív
2013.09.23. 08:59:50
1791916214
A vásárlás sikeresen lebonyolódott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A leírtaknak megfelelő, tökéletes ékszert kaptam! Köszönöm csak ajánlani tudom :) +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rgyongyike (178) (Eladó)
Pozitív
2013.09.17. 18:21:22
1799384192
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lordstefan_t (1327) (Vevő)
Pozitív
2013.09.15. 18:59:26
1790330540
Nagyon korrekt, kedves eladó, ajánlom mindenkinek, csak pozitív +++++++++ !!!!!!! Köszönöm!!!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben,ajánlani tudom mindenkinek.++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó, korrekt, szimpatikus, gyors. Nagyon szépek a termékei. Mindenkinek ajánlom++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt vaterás
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
DarkKnight13 (226) (Eladó)
Pozitív
2013.08.26. 19:06:36
1740097925
Korrekt partner, Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KincsesLadiko74 (2) (Vevő)
Pozitív
2013.08.26. 12:27:55
1780853072
Korrekt Partner, mindenképpen ajánlom őt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
KincsesLadiko74 (2) (Vevő)
Pozitív
2013.08.26. 12:27:35
1779496715
Korrekt Partner, mindenképpen ajánlom őt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
olahildiko (3935) (Eladó)
Pozitív
2013.08.14. 13:06:35
1763925752
Korrekt partner, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szeretném megköszönni a bizalmat, és a szép terméket.Csak is ++++++ :).
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Nagyon kedves és gyors! Szívből ajánlom! Köszönöm szépen! :) ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
manocsi86 (238) (Eladó)
Pozitív
2013.08.02. 19:01:51
1773396413
Gyors,pontos,megbízható vásárló,mindenki csak jól járhat vele!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, megbizható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, korrekt partner! Csak pozitív az értékelésem, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, kedves, rugalmas eladó, mindenkinek ajánlom őt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható partner és az ékszerei gyönyörűek! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, megbízható partner és az ékszerei gyönyörűek! Szívből ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan pozitiv!!!!!!!!Az eladó magas színvonalon teljesíti vállalását /mint mindig/.Szuper gyors, kedves, korrekt, jó kapcsolattartó. Nagyon szép terméket kaptam, mindenkinek ilyen korrekt,kedves eladót kívánok!!Köszönöm, csupa-csupa++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenkinek ajánlom ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hasznosholmik01 (1830) (Vevő)
Pozitív
2013.07.14. 00:59:51
1770887267
köszönöm!!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hasznosholmik01 (1830) (Eladó)
Pozitív
2013.07.12. 19:52:00
1767037988
köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható,segítőkész partner,csodás áruval!Kiemelten ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan megbízható,segítőkész partner,csodás áruval!Kiemelten ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm szépen, mindenkinek ajánlom az eladót! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
murter988 (204) (Eladó)
Pozitív
2013.07.01. 21:37:20
1762387019
Minden a legnagyobb rendben zajlott! Nagyon jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
murter988 (204) (Eladó)
Pozitív
2013.07.01. 21:37:20
1759673819
Minden a legnagyobb rendben zajlott! Nagyon jó szívvel ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyönyörü ékszer ,Profi eladó ,csak ajánlani tudom+++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
mpiross77 (217) (Eladó)
Pozitív
2013.06.29. 22:13:09
1753594151
Minden a legnagyobb rendben ment.Kedves, gyors, pontos vásárló. Bátran ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vásárolt termék nagyon szép. A csomagolás kifogástalan. Nos a kommunikációban volt egy apró szépséghiba, de ezt leszámítva zökkenőmentes volt minden. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
puskasildiko (775) (Eladó)
Pozitív
2013.06.17. 19:24:00
1763540753
Minden tökéletesen lezajlott. A Vevő gyors, megbízható, kedves, kommunikatív - mindenkinek szívből ajánlom. "Remélem még "találkozunk"! :-) Tőlem csakis++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hugica120 (1904) (Eladó)
Pozitív
2013.06.17. 07:15:14
1755995522
Pontos, rendes, megbizható mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NemetkeD1 (3141) (Eladó)
Pozitív
2013.06.14. 18:48:18
1750158731
Én köszönöm hogy nálam vásárolt ! Minden a legnagyobb rendben ment azért én csak ajánlani tudok a vevőt ,++++++++++++++++ máskor is szívesen , én itt leszek :-)),NemetkeD1
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NemetkeD1 (3141) (Eladó)
Pozitív
2013.06.14. 18:48:18
1752962840
Én köszönöm hogy nálam vásárolt ! Minden a legnagyobb rendben ment azért én csak ajánlani tudok a vevőt ,++++++++++++++++ máskor is szívesen , én itt leszek :-)),NemetkeD1
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NemetkeD1 (3141) (Eladó)
Pozitív
2013.06.14. 18:48:17
1750629038
Én köszönöm hogy nálam vásárolt ! Minden a legnagyobb rendben ment azért én csak ajánlani tudok a vevőt ,++++++++++++++++ máskor is szívesen , én itt leszek :-)),NemetkeD1
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
samucsek_t (177) (Vevő)
Semleges
2013.06.14. 14:16:59
1759795970
Figyelmetlen voltam a méret elolvasásánál,az hibám,ezek után egyeztetésbeli problémáink voltak...!
Másik fél: Valóban figyelmetlen volt. Az egyeztetésbeli problémák csak az Ön oldaláról jelentkeztek, konkrétan nem akart fizetni. Sokáig nem jelentkezett, 2 hétig türelmesen vártam, mialatt több udvarias és könnyen értelmezhető emailt írtam Önnek és kértem, hogy rendezzük az adás-vételt. Láttam, hogy jó értékelései vannak, nem akartam negatívot adni. Ezután kaptam Öntől több támadó és hisztérikus hangnemű levelet, melyekre türelmesen válaszolva ismét kértem, hogy fizessen és zárjuk le az adás-vételt pozitívan. Sajnos Ön nem válaszolt, nem fizetett, viszont kaptam egy semleges értékelést a béketűrésemért cserébe...
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, pontos, kommunikatív eladó!! :) Gyönyörű termékkel!! Csak is POZITÍV! ++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
4192168.gannama (37) (Vevő)
Semleges
2013.06.13. 13:54:33
1759135124
A termékleírásban úgy szerepelt hogy a fülbevaló "JELZETT" ezüst, ez sajnos nem igaz. Semmilyen jelölés nincs a fülbevalón, ami igazolni tudná hogy tényleg ezüst!
Másik fél: Sajnos ha valaki nem mond igazat, akkor nem tudom orvosolni a gondját... A vevő meggondolta magát, ezért keresett hibát a termékleírásban. Azonban nekem is van ugyanilyen fülbevalóm, csak más kővel, ott van a hátoldalán a 925 jelölés! Minden ékszeremre 100%-os garanciát vállalok! Ez a kis szépség tömör, jelzett .925 ezüst.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pezcukorka (102) (Vevő)
Pozitív
2013.06.10. 14:38:28
1757844215
Korrekt, gyors, megbízható eladó. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pezcukorka (102) (Vevő)
Pozitív
2013.06.10. 14:37:50
1753295054
Korrekt, gyors, megbízható eladó. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pikorleelee (399) (Eladó)
Pozitív
2013.06.10. 12:00:15
1748814704
Megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korrekt üzleti partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
