kovacspe82 (48) 98% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben zajlott, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Zsoleszlopez (299) (Eladó)
Negatív
2007.07.14. 22:51:33
28258619
Csak egy hétre mentem el nyaralni,úgy gondolta a kedves /3-as/ vásárló,hogy 5-én leüt egy terméket és már 12-én már lehet gépelni az első negatívot.Mit mondhatnék erre,inkább semmit!!!
Másik fél: Igaza van, párosult a tapasztaltlanság és az utána nem olvasás. A jövőre nézve: visszafogtam magam.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt és gyors partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható, gyors, szimpatikus partner; minden rendben volt; köszönöm a vásárlást, kellemes kikapcsolódást kívánok a vásárolt termékhez; csak ajánlani tudom őt másoknak is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható partner, bárkinek ajánlom! Gratulálok az első értékelésedhez! :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
