ildiko94 (426) 98.63% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 430 | 695 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 18 | 20 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 6 | 6 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 454 | 721 adásvétel |
| Az eladóként kapott 187 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
a terméket megkaptam, az eladó azonban csak arról tájékoztatott, hogy hiányos, arról nem hogy több elem is törött, így "funkció-vesztett"!!!!!!!
Másik fél: Kedves Dunni! 5 hónapja zárult le az aukció!Akkor elmondtam, hogy megbízásból adtam el, tehát nem néztem át minden egyes darabot, de a fiam összerakta és MŰKÖDÖTT! Nem hiszem, hogy funkció vesztett volt.Bár öt hónap alatt akár az is lehet, ha nem rendeltetés szerűen játszottak vele. Egyébként, ha a megvásárlás után telefonáltál volna az sokat segített volna ezen a dolgon! Mit vársz 5 hónap után???
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A licit után írtam mailt az eladónak, arra nem válaszolt, több, mint egy hónappal később fölhivott, és utána se értesített, hogy mennyit és hova utaljak a harisnyákért. Sajnálom, de nem tudok tovább várni. Kinövi a gyerek, mire megérkezik!
Másik fél: Egészen biztos, hogy semmilyen kapcsolatba nem kerülünk egymással!! Szerencsére kevés ilyen arogáns,megbízhatatlan "vevővel" találkozok itt a vaterán. Az internetes vásárlásnál az a szokás, hogy a vevő jelentkezik a megnyert áruért, ehhez képest én telefonálgattam, te pedig vártad a sült galambot.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A pénzt időben átutaltam, de a MAI NAPIG NEM ÉRKEZETT MEG A TERMÉK!!!
Másik fél: Kedves Judit!Köszönöm értékelésedet,a vásárlói magatartásodat én sem tudom máshogy értékelni.Októberben megnyerted a dvd-t amit ki is fizettél, de címet nem küldtél.Én két hónapig kerestelek levében és telefonon,leveleztem a vatera ügyfélszolgálattal, mire sikerült megírnod. Addigra beteg lett a 2éves kislányom,ami két hónapja tart. Elköltöztünk(nem volt netünk) felvételire készültünk a fiammal, és van egy 7 hónapos babánk is.Talán egy telefont megengedhettél volna az értékelés előtt!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben zajlott.ajánlom,
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
199968.agnesm (47) (Vevő)
Pozitív
2009.01.15. 13:57:32
108577481
Kicsit hosszúra nyúlt az adásvétel lebonyolítása, de ez már csak így van az ünnepek körül. Az eladó kedves kapcsolattartó és a termék is rendben volt. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon segítőkész eladó!Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, ajánlatnak megfelelő akció volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, pontos, megbízható partner. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész, rugalmas.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Segítőkész, rugalmas.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Azt kaptam amit vártam. Korrekt eladó csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, segítőkész eladó. Örülök, hogy vásároltam tőle, remélem, még összefutunk! Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legtökéletesebb rendben volt, a lebonyolításban is nagyon rugalmas partnerre leltem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan elégedett vagyok! Bátran ajánlom mindenkinek.Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Hamupupocska (763) (Eladó)
Pozitív
2008.05.14. 16:39:15
67126328
Megbízható, kedves vevő. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
69404.fruxifruxi (948) (Eladó)
Pozitív
2007.12.31. 14:19:43
44862512
korrekt, megbízható vásárló. mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
69404.fruxifruxi (948) (Eladó)
Pozitív
2007.12.31. 14:19:41
44862513
korrekt, megbízható vásárló. mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
234761.sivi72 (55) (Eladó)
Pozitív
2007.12.24. 06:08:13
47372349
Minden OK ,korrekt rugalmas vaterás !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
