321920.gubics (44) 100% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
minden OK volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OK ! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott pontos megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt partner, mindenkinek ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt,pontos vevö másnak is ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.April_Wine_hu (44) (Eladó)
Pozitív
2005.09.14. 12:04:16
3458615
Korrekt, rugalmas partner, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, megbízható, korrekt vaterás. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Remélem lesz még szerencsénk egymáshoz. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, korrekt vaterás. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Remélem lesz még szerencsénk egymáshoz. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.286662.lehjoz (375) (Eladó)
Pozitív
2005.09.07. 10:43:23
3287189
Korrekt vevő, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.rendben. koszonom a vasarlast.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.109964.alvomalac (264) (Eladó)
Pozitív
2005.07.15. 08:54:09
2618991
Megbízható, gyors, pontos, kedves partner, mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
212032.wolfilaci_v (70) (Eladó)
Pozitív
2005.07.07. 14:52:43
2491298
Minden rendben ment,köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ani_régiségei (1742) (Eladó)
Pozitív
2005.07.04. 18:04:52
2585402
nagyon kőszőnőm a vásárlást, irto édesek voltak a gyerekek, remélem már őnnél vannak a kis őtvős remekművek, minden kolegámnak melegszivvel ajánlom deák ani
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment. ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást, korrekt partner mindenkinek szívesen ajánlom....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
