322302.marty52_v (38) 95.24% felhasználó összefoglaló oldala
95.24% pozitív visszajelzés
(40 Felhasználó adta)
Lakhely: Dunaújváros
Regisztráció dátuma: 2007.07.05.
Utolsó belépés: 2009.08.14. 16:43
Inaktív!
Adott és kapott értékelések listája
Az elmúlt több hét kevés volt, hogy a termék ellenértékét átutalja. A kifogás az volt, hogy más nevében licitált és még ő sem kapta meg a vételárat. Engem az hidegen hagy. Türelmes voltam, mert kezdő vaterás. De meg kell tanulnia, hogy a vatera nem játszótér. Ha rálicitál egy termékre, azzal kötelezettséget vállal arra, hogy a terméket átveszi és az ellenértékét kifizeti. Nem ajánlom!
Másik fél: Vannak még olyan emberek akik a gyermeküknek jót szeretnének! De nem mindíg adatik meg,hogy a legjobbat kapják.Vásároltam már másnak töbször is és volt olyan eladó aki 1hónapot is várt! Köszönöm a megértést
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sajnálom hogy így alakult
Másik fél: Köszönöm a megértést!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
