Gubirga (910) 97.89% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 929 | 1340 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 15 | 15 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 20 | 23 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 964 | 1378 adásvétel |
| Az eladóként kapott 81 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kozkatica (248) (Eladó)
Pozitív
2016.04.11. 22:08:33
2080195496
Minden rendben ment!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Villámgyors,megbízható nagyon kedves vásárló!Maximálisan pozitív!Köszi :-)+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Villámgyors,megbízható nagyon kedves vásárló!Maximálisan pozitív!Köszi :-)+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NMelinda (3280) (Eladó)
Pozitív
2016.03.26. 15:37:03
2203379048
Kedves, szimpatikus partner. Jó szívvel ajánlom mindenkinek. Használjátok örömmel :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
NMelinda (3280) (Eladó)
Pozitív
2016.03.26. 15:37:03
2203368710
Kedves, szimpatikus partner. Jó szívvel ajánlom mindenkinek. Használjátok örömmel :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm a vásárlást, minden a legnagyobb rendben volt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást, minden a legnagyobb rendben volt. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztina976 (141) (Eladó)
Pozitív
2016.02.20. 22:42:51
2193081161
Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Krisztina976 (141) (Eladó)
Pozitív
2016.02.20. 22:42:17
2193081116
Minden rendben volt. Ajánlom mindenkinek!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, gyors, korrekt, jó kapcsolattartó vásárló. Köszönöm a vásárlást! Ajánlom+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az én hibámból hiúsult meg az adás-vétel,de rendkívül korrekt volt az eladó.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
kidalezian (219) (Vevő)
Negatív
2016.01.09. 15:10:28
2166559037
Sajnos nem válaszolt sem e-mailra, sem SMS-re...nem tudtam így utalni!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szkristy80 (225) (Vevő)
Pozitív
2015.12.24. 09:59:41
2166557270
Nagyon kedves és megbízható vaterás, csaj is ajánlani tudom mindenkinek. Köszönjük :-)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
hepburn78 (276) (Eladó)
Pozitív
2015.12.21. 19:31:20
2158984646
MInden rendben ment. Ajánlom!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Megbízható vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fumiko12 (1071) (Eladó)
Pozitív
2015.11.22. 09:14:01
2138181773
Megbízható, korrekt vásárló. Bátran ajánlom másoknak is. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztofer98 (4064) (Eladó)
Negatív
2015.09.09. 13:08:46
2111414510
Sajnos sem utalás, sem e-amil nem jött a vevőtől! Az utalási adatokat az aukció lejártát követően átküldtem, de még választ sem kaptam! Ezért negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem történt meg az adás-vételkrisztofer98 (4064) (Eladó)
Negatív
2015.09.09. 13:08:26
2111417630
Sajnos sem utalás, sem e-amil nem jött a vevőtől!
Az utalási adatokat az aukció lejártát követően átküldtem, de még választ sem kaptam! Ezért negatív!
Másik fél: Én írtam Önnek, de valami a levelezőmmel lehet, mert se nem választ se telefont nem kaptam, kértem, hogy összesítse mert szeretnék utalni.Legyen szíves visszavonni és küldeni az utaláshoz adatokat. KÖSZÖNÖM!
krisztofer98 (4064) (Eladó)
Negatív
2015.09.09. 13:07:56
2111436407
Sajnos sem utalás, sem e-amil nem jött a vevőtől! Az utalási adatokat az aukció lejártát követően átküldtem, de még választ sem kaptam! Ezért negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem történt meg az adás-vételkrisztofer98 (4064) (Eladó)
Negatív
2015.09.09. 13:07:37
2111437778
Sajnos sem utalás, sem e-amil nem jött a vevőtől! Az utalási adatokat az aukció lejártát követően átküldtem, de még választ sem kaptam! Ezért negatív!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Nem történt meg az adás-vételdecemberegy (1486) (Eladó)
Pozitív
2015.07.12. 09:15:35
2091501482
Megbízható,együttműködő partner,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm szépen a vásárlást! Megbízható, kedves vevő, ajánlom! Sok +++++++++++++++++!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A vevő többszöri megkeresést (e-mailben 3 alkalommal, telefonon egy alkalommal) követően sem válaszolt,nem utalta el a vételárat, nem kaptam tőle visszajelzést a szándékaival kapcsolatban.Telefonon azt nyilatkozta utalni fog, de ez a beszélgetést követő majd két hétben nem történt meg, nem is válaszolt az üzenetemre, így nem áll szándékomban tovább várni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Megbízható, pontos partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,korrekt gyors vásárló! A csomagot ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.vadribadri (604) (Eladó)
Negatív
2015.01.20. 14:22:57
2016038114
Decemberben azt írta,hogy majd januárban utal,de azóta se utalt és nem is válaszolt a levelemre. Sajnos,nem volt korrekt vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.GazsiMami (152) (Eladó)
Semleges
2015.01.10. 07:23:56
1967604032
Nem jelentkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dinnyevirag (502) (Eladó)
Pozitív
2014.12.21. 20:16:57
2003594762
gyors, kedves vevő! Csupa ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.foszil30 (3020) (Eladó)
Pozitív
2014.12.18. 10:01:43
2008499408
Minden rendben lezajlott. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment ++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó kapcsolattartó vásárló! Minden rendben és gyorsan ment!! Pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Magdi_2007 (930) (Eladó)
Pozitív
2014.12.01. 19:29:14
1997728490
Kedves, közvetlen partner, bátran ajánlom Őt! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Köszönöm szépen a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
baboca11 (1267) (Eladó)
Negatív
2014.11.01. 21:00:36
1976506373
A termék aukcióját több mint egy hónapja nyerte meg, de utalás a mai napig nem történt meg. Tovább nem tudok várni! Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.bonzobonzijevics (27462) (Eladó)
Pozitív
2014.09.24. 08:43:07
1920839672
Korrekt vásárló!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt! Remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mamaci73 (1287) (Eladó)
Semleges
2014.07.11. 22:37:12
1871105429
A tranzakció rendben lezajlott, de sajnos a vevőnek nem volt az elmúlt 3 hónapban ideje, hogy értékelje az adásvételt, megfosztva így a pozitív értékelések számának növelésétől. Feltételezhetően a termékkel minden rendben volt, és a vevő elégedett, ellenkező esetben jelentkezett volna, vagy elküldi a pozitívtól eltérő értékelését.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, megbízható vevő. Ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.guestrend (1458) (Eladó)
Pozitív
2014.07.08. 07:22:59
1909126964
Megbízható, pontos partner. Mindenkinek szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást! Csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.guestrend (1458) (Eladó)
Pozitív
2014.07.08. 07:18:33
1909089047
Megbízható, pontos partner. Mindenkinek szívesen ajánlom. Köszönöm a vásárlást! Csak +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.farkasdorka (2373) (Eladó)
Pozitív
2014.06.29. 19:51:41
1909662032
Kedves,meg bízható vevő,ajánlom másoknak is! Csak is+++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
damaschin (1866) (Eladó)
Pozitív
2014.05.30. 17:30:45
1893459791
KÖSZÖNÖM++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.