branyicecilia (290) 98.99%
felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 293 | 405 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 11 | 12 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 3 | 16 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 307 | 433 adásvétel |
| Az eladóként kapott 307 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
No komment.Nem érdemes.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hazudik,nem ajánlom.A ruhák hordhatóak,az ajándék adidas nacinál nem volt feltüntetve,hogy "eredeti"ezt csak mentségére írta.Mindenki más ajánlásai jók,csak neki nem felel meg.Eladóként lehet szuper,de vevőnek nem ajánlom!!!
Másik fél: A hordhatóságot nem vitatom...de a termékleírásban jó állapot szerepelt: én meg lyukakkal diszített (valószínű cigaretta égetett) polót kaptam. Mikor ezt megírtam fotóval az eladónak még neki állt feljebb, hogy igenis a termékleírásnál szerepelt... Az "ajándék nadrág" pedig annyiba került, mint a Józsefvárosi piacon szinte az eredeti! Hát köszönöm, többször nem vásárolok ettől a kedves eladótól és másnak sem ajánlom. "Olcsó húsnak híg a leve"
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Eladónak biztosan szuper,de vevőként nem ajánlom..nem kedves.
Másik fél: A szomorú csak az, hogy a termékleírásban nem tüntette fel a hibás cipzárt, szakadt ujjat és mikor ezt megírtam (fotóval) még neki állt feljebb...biztosan nem vásárolok tőle és másnak sem ajánlom!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon köszi!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bbeerrccii (336) (Vevő)
Pozitív
2013.01.25. 14:47:31
1695827927
++ figyelmes, kedves, precíz és kommunikatív eladó. egyetlen kritikai észrevétel: biztonságosabb csomagolás jobb lenne. ettől eltekintve abszolúte pozitív, ajánlom másoknak is! ++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
14405779.piros54 (81) (Vevő)
Pozitív
2013.01.25. 13:23:29
1702715798
A sapkát nagyon gyorsan és rendben megkaptam,és tökéletesen megfelelt a leirásnak . Az eladó kedves ,korrekt,barátságos és megbizható,nagyon köszönöm.Bárkinek szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez nem is cipzáros termék:-)Érdemes körülnézned,kitől mit vásároltál,mielőtt szórod a negatív értékeléseket.
Másik fél: Igazad van, Kedves eladó! Ezzel "csak" annyi volt a probléma, hogy végigszakadt a varrás, mint a fényképet is küldtem neked...a cipzár a gyermekkabátoknál probléma, mivel ha emlékszel négy selejtes kabátot vásároltam, amit elfelejtettél szintén feltüntetni, hogy több ezer forint a javítása :-( . Nem korrekt, nem ajánlom! A fényképeket, mikor leküldtem neki a hibás termékekről: még engem hibáztatott, hogy mit akarok ennyi pénzért?!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendes, megbízható, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó minőségű, igazi térdzoknit kaptam. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon jó minőségű, igazi térdzoknit kaptam. Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt a termékkel, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A modora miatt..
Másik fél: A termékleírásban jó állapotú szerepel:ehelyett rozsdafoltos gyermekkabátot kaptam rossz cipzárral,illetve szakadt-lyukas női pólót,kinyúlt bébi együttest,amit a Kislányom nem tud viselni...Inkorrekt viselkedésnek tartom,hogy e-mailben elküldtem a problémás termékekről a fotót,de válasznak csak annyit kaptam,hogy én vagyok ebben is a hibás,mert pl.eredeti termékként volt megjelölve,de én hogyan is gondolhattam,hogy ennyi pénzért azt kapok???Illetőleg szabadkozást,hogy a termékleírásban szerepel az áru hibája:hát nem volt se feltüntetve,se fotózva!Egyébként mókás,hogy "vetélytárs" lennél,mivel én új gyermekruhát árulok,nem selejt-bálásat kb. ugyanazon az áron. Sikeres eladást,csak ne verj át!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A modoráért és a hangnemért tüntetem ki negatívval..
Másik fél: A modorral azt találod kifogásolni valónak, hogy mikor megkaptam a szakadt, foltos ruhákat, akkor szóvá tettem? Illetve mikor jött a "nem hiszem", akkor készített fotókat és elküldtem, de arra már választ sem kaptam, ugye? A kabátnak a cipzárja hibás volt: ezért lehúzni sem lehet, hacsak nem cserénél, ami 1000Ft-nál kezdődik. A női polón 15 lyuk, de a fotó sem hatotta meg az eladót: valószínűleg neki van igaza. Szégyen, hogy ilyen terméket jó állapotúnak tűntet fel.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ezen a felsőn gondolkoztam,hogy megtartom magamnak..szép állapotú....!
Másik fél: A szép állapotba belefér, amit az e-mailben átküldtem fotó? Végig szakadt volt a varrása. Erre a válasz az lenne biztosan, hogy én szakítottam el, nem? Nem ajánlom, sajnálom: borzasztó csalódás volt 9000Ft-ot kidobni felmosórongyra-valónak :-(. Pedig én csak szép ruhácskákat szerettem volna a Gyermekeimnek!!!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez szép kis babaruci,az egyik kedvencem volt..semmi baja nem volt,a méretei pedig fel voltak tüntetve-el kellett volna olvasni!!!Az Az érdekes,mások visszajelzései valahogy nem olyanok,mint a tied..Vajon kiben van a hiba??A modora kifogásolható..
Másik fél: A termékleírásban jó állapotú szerepel:ehelyett rozsdafoltos gyermekkabátot kaptam rossz cipzárral,illetve szakadt-lyukas női pólót,kinyúlt bébi együttest,amit a Kislányom nem tud viselni...Inkorrekt viselkedésnek tartom,hogy e-mailben elküldtem a problémás termékekről a fotót,de válasznak csak annyit kaptam,hogy én vagyok ebben is a hibás,mert pl.eredeti termékként volt megjelölve,de én hogyan is gondolhattam,hogy ennyi pénzért azt kapok???Illetőleg szabadkozást,hogy a termékleírásban szerepel az áru hibája:hát nem volt se feltüntetve,se fotózva!Egyébként mókás,hogy "vetélytárs" lennél,mivel én új gyermekruhát árulok,nem selejt-bálásat kb. ugyanazon az áron. Sikeres eladást,csak ne verj át!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A modora borzasztó..no komment.
Másik fél: A termékleírásban jó állapotú szerepel:ehelyett rozsdafoltos gyermekkabátot kaptam rossz cipzárral,illetve szakadt-lyukas női pólót,kinyúlt bébi együttest,amit a Kislányom nem tud viselni...Inkorrekt viselkedésnek tartom,hogy e-mailben elküldtem a problémás termékekről a fotót,de válasznak csak annyit kaptam,hogy én vagyok ebben is a hibás,mert pl.eredeti termékként volt megjelölve,de én hogyan is gondolhattam,hogy ennyi pénzért azt kapok???Illetőleg szabadkozást,hogy a termékleírásban szerepel az áru hibája:hát nem volt se feltüntetve,se fotózva!Egyébként mókás,hogy "vetélytárs" lennél,mivel én új gyermekruhát árulok,nem selejt-bálásat kb. ugyanazon az áron. Sikeres eladást,csak ne verj át!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A stílusa nem megfelelő:-)
Másik fél: A termékleírásban jó állapotú szerepel:ehelyett rozsdafoltos gyermekkabátot kaptam rossz cipzárral,illetve szakadt-lyukas női pólót,kinyúlt bébi együttest,amit a Kislányom nem tud viselni...Inkorrekt viselkedésnek tartom,hogy e-mailben elküldtem a problémás termékekről a fotót,de válasznak csak annyit kaptam,hogy én vagyok ebben is a hibás,mert pl.eredeti termékként volt megjelölve,de én hogyan is gondolhattam,hogy ennyi pénzért azt kapok???Illetőleg szabadkozást,hogy a termékleírásban szerepel az áru hibája:hát nem volt se feltüntetve,se fotózva!Egyébként mókás,hogy "vetélytárs" lennél,mivel én új gyermekruhát árulok,nem selejt-bálásat kb. ugyanazon az áron. Sikeres eladást,csak ne verj át!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden termék kétszer van átnézve,a fényképek magukért beszélnek..tanulj meg termékleírást olvasni..de a kedvezmények mellé az új adidas naci jó volt legalább,amit beszerzési áron kaptál?
Másik fél: Az adidas naci eredetiként volt feltűntetve, így nem gondolom, hogy piaci hamisítványként jó áron vettem volna meg. De erre azt a választ kaptam a "kedves" eladótól, hogy hogyan is gondolhattam volna, hogy ennyi pénzért eredeti lenne? Azért ehhez csak annyit fűzök hozzá, hogy a piacon majdnem ennyiért már eredetit is vásárolhattam volna... Nem is ezzel van gond, hanem hogy felelősséget nem vállal semmiért! A foltos, lyukas, rossz cipzáras termékekről fotót küldtem, de válasz nélkül maradt. Gondolom ez is az én hibám, hogy a termékleírásnál: jó állapot volt feltüntetve. Szép ember, köszönöm!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A partner hangneme borzasztó..
Másik fél: A termékleírásban jó állapotú szerepel:ehelyett rozsdafoltos gyermekkabátot kaptam rossz cipzárral,illetve szakadt-lyukas női pólót,kinyúlt bébi együttest,amit a Kislányom nem tud viselni...Inkorrekt viselkedésnek tartom,hogy e-mailben elküldtem a problémás termékekről a fotót,de válasznak csak annyit kaptam,hogy én vagyok ebben is a hibás,mert pl.eredeti termékként volt megjelölve,de én hogyan is gondolhattam,hogy ennyi pénzért azt kapok???Illetőleg szabadkozást,hogy a termékleírásban szerepel az áru hibája:hát nem volt se feltüntetve,se fotózva!Egyébként mókás,hogy "vetélytárs" lennél,mivel én új gyermekruhát árulok,nem selejt-bálásat kb. ugyanazon az áron. Sikeres eladást,csak ne verj át!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Mindenki láthatja,minden termékre negatív-biztosan vetélytársat látott bennem,mert ő is eladó..gondolta lerontja az átlagom:-)Vajon másokkal is ezt teszi?
Másik fél: A termékleírásban jó állapotú szerepel:ehelyett rozsdafoltos gyermekkabátot kaptam rossz cipzárral,illetve szakadt-lyukas női pólót,kinyúlt bébi együttest,amit a Kislányom nem tud viselni...Inkorrekt viselkedésnek tartom,hogy e-mailben elküldtem a problémás termékekről a fotót,de válasznak csak annyit kaptam,hogy én vagyok ebben is a hibás,mert pl.eredeti termékként volt megjelölve,de én hogyan is gondolhattam,hogy ennyi pénzért azt kapok???Illetőleg szabadkozást,hogy a termékleírásban szerepel az áru hibája:hát nem volt se feltüntetve,se fotózva!Egyébként mókás,hogy "vetélytárs" lennél,mivel én új gyermekruhát árulok,nem selejt-bálásat kb. ugyanazon az áron. Sikeres eladást,csak ne verj át!
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben ment ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++++++ :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az áru megérkezett,Gyors megbízható eladó csak is ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam a sapkát,nagyon tetszik!Minden rendben volt!csak is +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
++++Minden rendben zajlott!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gyors, megbízható partner, korrekt lebonyolítás, mindenkinek ajánlom. Köszönöm a csomagot
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, korrekt eladó, szép termék.Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott, köszönöm! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tökéletes vaterás partner, gyors, korrekt, kommunikatív
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó,ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors megbízható eladó csak is ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos és megbízható partner, szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Adrienn34 (750) (Eladó)
Pozitív
2012.12.18. 14:06:26
1669125650
Gyors,pontos megbízható vevő ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, kedves, megbízható eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szupergyors, pontos, megbízható eladó.Minden téren maximálisan pozitívat érdemel! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szupergyors, pontos, megbízható eladó.Minden téren maximálisan pozitívat érdemel! +++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Emmadorka_t (451) (Vevő)
Pozitív
2012.12.15. 18:53:08
1660420289
Köszönöm, kedves eladó, ajánlom mindenkinek ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Emmadorka_t (451) (Vevő)
Pozitív
2012.12.15. 18:53:08
1660423592
Köszönöm, kedves eladó, ajánlom mindenkinek ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben megérkezett a csomag!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos partner ajánlom mindenkinek+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors pontos partner ajánlom mindenkinek+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kinga0029 (1516) (Vevő)
Pozitív
2012.12.13. 10:53:05
1665947726
Kedves,megbízható eladó.Ajánlom!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nem az eladó,hanem a posta hibájából nem kaptam meg az árut.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Stella62_a (202) (Vevő)
Pozitív
2012.12.08. 10:25:03
1665367358
Kedves, rugalmas, jó a kommunikáció. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Stella62_a (202) (Vevő)
Pozitív
2012.12.08. 10:25:03
1665949910
Kedves, rugalmas, jó a kommunikáció. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
13204063.Alexa2006Alexa (654) (Vevő)
Pozitív
2012.12.08. 08:40:49
1659017252
Minden rendben zajlott!Csak ajánlani tudom!++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Köszönöm a vásárlást! Mindenkinek ajánlom!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tunderlala75 (25) (Vevő)
Pozitív
2012.12.07. 18:56:46
1673441663
Kedves, megbízható eladó!Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!!!+++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
