bee500 (278) 93.99% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Eddig minden rendben, a szállítás még folyamatban. Megértő, türelmes vaterás.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
SUPERSHOP_a (159) (Vevő)
Semleges
2010.03.08. 09:29:12
161287509
Az átvétel megtörtént, azonban a csizmát már használták (ezt átadáskor a hölgy is elismerte), méretét tekintve pedig nem 39-es, hanem 38-as.
Másik fél: 38-as méret van rajta de valóban 39 nem felel meg magamnak vettem de pár méter séta után kiderült, hogy nekem nagy ennyit volt használva amit megbeszéltünk a próbát felajánlottam a hölgy azt mondta amennyiben kicsi lenne akkor is lesz kinek hordania. Remélem minden ok a csizmával!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1353378.lalibaba90 (2) (Vevő)
Pozitív
2010.03.08. 09:10:23
164469071
Igazi vaterás véletlenül túl sokat licitáltam de megbeszéltük. Szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1353378.lalibaba90 (2) (Vevő)
Pozitív
2010.03.08. 09:09:40
164612245
kedves megértő eladó nem volt jó a méret ezért nem kellett megvennem. ajánlom mindenkinek .
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csendelet (1295) (Eladó)
Pozitív
2010.03.06. 23:37:45
162156592
korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.csendelet (1295) (Eladó)
Pozitív
2010.03.06. 23:32:52
162739017
korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.1353378.lalibaba90 (2) (Vevő)
Pozitív
2010.03.05. 12:28:07
163891996
Korrekt, kedves , kapcsolattartó partner csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, kedves vaterás! Mindenkinek ajánlom+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
..............................
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: .....................Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
702210.Alexa34 (436) (Vevő)
Pozitív
2010.03.04. 14:11:36
164066694
gyors, pontos AJÁNLOM! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vaterás :-))
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Jó fej,és megbízható!Köszönök szépen mindent!POZITÍV +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1350067.Babaaa21_v (108) (Eladó)
Pozitív
2010.03.02. 09:54:34
162676248
Megbízható vaterás +++++++++:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csendelet (1295) (Eladó)
Pozitív
2010.03.01. 09:45:53
162282414
korrekt partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
732968.norelle19 (339) (Vevő)
Semleges
2010.02.26. 13:33:47
162114654
Miután egyeztettünk 1 időpontot én visszamondtam, mert utaztam el és nem voltam benne biztos, hogy belefér az időbe. Utána sok dolgom volt, de épp a héten hagytam neki 1 üzenetet, hogy mikor lenne jó neki, mert szeretném megcsináltatni végre a körmöm. Nem jött válasz és most kaptam 1 semleges értékelést nem tudom miért. Ezek után én se adok pozitívat. Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rugalmas, szimpatikus eladó. A csizma is szép, csak hát a méret :-( Másoknak is bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nagyon gyors, korrekt, kiváló vaterás partner. Mindenkinek ajánlani tudom! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, rugalmas partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A személyes átvételkor az átadó nem volt elérhető. Emailben kértem számlaszámot, hogy postai úton intézzük az átvételt, erre reakció sak az értékelés volt.Sajnálom.Költségem csak nekem jelentkezett a parkolásból.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Eddig vártam eddig engedte a vatera.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
MAXIMÁLISAN KEDVES ,MEGBÍZHATÓ PARTNER , AJÁNLOM!++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Profibolt (1928) (Eladó)
Pozitív
2010.02.19. 13:28:34
162529756
Minden rendben ment!!Ajánlom mindenkinek!;)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon kedves segítőkész partner... köszönöm szépen
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
gubacsi970 (1344) (Eladó)
Negatív
2010.02.15. 18:58:17
162341636
LEÜTÖTTE A TERMÉKET-MAJD 1X-A POSTAI ÁR FELŐL ÉRDEKLŐDÖTT! AZÓTA 4 LEVÉLRE SEMMI,KÉRTEM HOGY LEGALÁBB JELEZZE ,HOGY NEMKÉRI AZ ÁRUT DE SEMMI! AZ ILYEN VEVŐ MAGA IS EGY SEMMI-SENKI!!NEGATÍV!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt, megbízható PARTNER, csupa POZITÍV. Ő fizette a postát, elsőbbséggel küldte, hogy előbb megkapjam, pedig nem is kértem. Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pussycatcity (282) (Vevő)
Pozitív
2010.02.13. 14:05:59
161500746
Minden rendben volt!Köszi+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ancsibaba (2727) (Eladó)
Pozitív
2010.02.12. 16:36:57
161040684
Korrekt, megbízható partner! Ajánlom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sirokimoni (296) (Eladó)
Pozitív
2010.02.10. 20:07:17
161567886
Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nickybabyke (386) (Eladó)
Pozitív
2010.02.09. 17:51:24
159337412
Rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kivalodolgozo (0) (Vevő)
Negatív
2010.02.09. 13:19:58
161500748
Jellemtelen, hazug eladó! Azt állítja, hogy nem kapott tőlem e-mailt, amelyet 2x is írtam. Ő nem keresett csak értékelt! Nem ajánlom senkinek! Milyen eladó az ilyen??? Ha meggondolta magát, azt is megírhatta volna! Látom másokat is sikerült már átvágni!
Másik fél: én tényleg nem kaptam emailt , azt gondoltam,hogy meggondoltad magad mert nem jelentkeztél.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
feszekepito (42) (Eladó)
Pozitív
2010.02.07. 11:16:09
155121539
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt , rugalmas , gyors , megbízható partner ! Ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1263890.ucuska (134) (Vevő)
Pozitív
2010.02.05. 14:11:11
161500752
RENDBEN VOLT MINDEN,GYORS ÉS KEDVES ELADÓ,AJÁNLOM MINDENKINEK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladónak több e-mailt is irtam. a telefonszám fasch. egy csaló!!!! senki ne vegyen tőle soha semmit. ellopott tolem 1600Ft-t. átutaltam, és meg is kapta. a bankomtol megkérdeztem--szóval nem kell a mellé duma- irtam neki 5 e-mailt, egyikre sem válaszolt. de a vaterára bejeletkezett, uh. azt se mondhatja, hogy nem volt netkozelbe. Vajon rám mit fogsz kiatálni??? miért nem kuldted el azt amit kifizettem???
beteg voltál? nem fizettem? nem tudtad a cimet? nem voltál net kozelben? na mit?
Másik fél: fel nem foghatom,hogy ilyen emberek léteznek!!! kedden jött meg a pénz,postaköltséget nem akart fizetni vállaltam és két nap után ilyen cirkuszt csinál.Még jó ,hogy nálam a feladóvevény így nem tagadhatja le,hogy megkapta. Nem tudok napirendre térni felette,hogy van ilyen.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
536063.dallab_a (209) (Eladó)
Pozitív
2010.02.01. 22:35:51
160254456
Megbízható vásárló csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1063651.tigrike90 (38) (Vevő)
Pozitív
2010.02.01. 22:29:09
152567225
Ajánlom mindenkinek! Pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem jelentkezett magától a termékért, én jelentkeztem.Az alpáriságomat azért írja, mert belinkeltem neki a termék leírását többször, hogy hátha megérti a leírtakat, hogy sajnos nem postázom, csak a III. kerületi megadott címen vehető át.Szerintem már régen nem érdekelte a leütött termék, ezért nem is jelentkezett, így oldotta meg.A stílusa visszataszító, felháborodott hogy nem postázok, ami világosan jelezve van a leírásban. Köszönni nem tud a leveleiben és látványosan teli van negatívval!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: a vevőt már nem érdekelte a termék,magától nem is jelentkezett!Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
gulyaslaszlo_v (265) (Vevő)
Pozitív
2010.01.28. 19:03:25
160167676
Korrekt partne. Szívből ajánlom. Volt már más üzletünk is, akkor is rendben volt minden.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó. Sajnos a méret nem volt megfelelő - mára már azt is tudom, hogy a válltömések emelik meg a bundát és csalják el a cm szerint jónak látszó ujjhosszt - eladó ezzel egyetértett, nem akart mindenáron rábeszélni. Köszönöm és pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
A tranzakció sikeresen létrejött,de hála a fantasztikus Magyar Postának, sajnos nem jutott el hozzám a termék.Nagyon sajnálom,mert szerettük volna!Persze erről nem Ő tehet. Egyébként minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kissé soká tartott, de végül minden rendben volt:+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
630819.Ferropassit (2981) (Eladó)
Negatív
2010.01.20. 08:38:40
160364552
Két hét elteltével sem jelentkezett, üzenetekre nem válaszol. Az enyémmel együtt egy tucat negatív értékelése van!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1136754.lala90_a (4) (Vevő)
Pozitív
2010.01.19. 10:48:50
153483449
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
1136754.lala90_a (4) (Vevő)
Pozitív
2010.01.19. 10:45:06
156215369
Kitünő vaterás sajnos nagy lett :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan pozitív!!! Köszönöm a vásárlást!!!!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
