Pcefa (1217) 99.92% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1217 | 1260 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 45 | 48 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1263 | 1309 adásvétel |
| Az eladóként kapott 994 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Pontos, megbízható partner. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.blue-angel-5 (376) (Vevő)
Pozitív
2015.01.24. 22:58:20
2024797571
Minden rendben ment,a termék hibátlan! Gyors,korrekt,kedves,megbízható eladók! Jó szívvel ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos,gyors,megbizható partner,mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.pepapapa66 (106) (Vevő)
Pozitív
2015.01.18. 15:12:21
2024123345
Minden OK! Ajánlom, pontos, korrekt eladó!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt a tranzakcióval, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, ajánlom másoknak is ... !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek. Sok++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, bátran ajánlom mindenkinek. +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.liyahbaby (2559) (Vevő)
Pozitív
2015.01.05. 11:22:19
2021370146
Gyors, kedves, kapcsolattartó eladó, öröm tőle vásárolni! Köszönöm! +++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment csak ajánlani tudom! Köszönöm a gyors postázást!!!! +++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az objektív nem volt kompatibilis az én gépemmel, így elálltam a vételtől. Ennek tükrében is azt tudom mondani, hogy az eladó korrekt és megértő, csak ajánlani tudom, és ezúton is köszönöm a rugalmasságát!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Gyors, korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek csak ajánlani tudom!! Kedves, gyors, segítőkész eladó és a termék is nagyon tetszik! Nagyon szépen köszönöm!! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, gyors megbízható eladó, mindenkinek szívből ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! +++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.heureka09 (127) (Eladó)
Pozitív
2014.12.22. 13:44:22
2015306183
Minden rendben volt, a vevő korrekt, kapcsolattartó, kedves. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AlbertoGrande (37) (Vevő)
Pozitív
2014.12.21. 11:59:20
2009914331
Gyors, pontos, korrekt és rugalmas! A termék szebb, mint a fotókon! Maximálisan elégedett vagyok! Csak ajánlani tudom az eladót!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és jó partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:36785579 (13) (Vevő)
Semleges
2014.12.18. 16:49:36
2009620346
nagyon korrekt volt az eladó, de sajnos eltértek a paraméterek attól amit én keresek. ha tudnám, pozitívra értékelném!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lonelyboy57 (22) (Vevő)
Pozitív
2014.12.17. 18:22:34
2017605140
Gyors,megbízható,korrekt partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lonelyboy57 (22) (Vevő)
Pozitív
2014.12.17. 18:22:33
2012705999
Gyors,megbízható,korrekt partner.Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.14-én megrendeltem, 17-én kezemben volt a termék! Gyors, pontos! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors és megbizható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tehetetlenseg (111) (Vevő)
Pozitív
2014.12.14. 11:33:23
2012350916
korrekt, pontos Vateras! ajánlom! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.abszolut korrekt ,a megbeszeles szerint. Mindenkinek ajanlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a legnagyobb rendben ment. Csupa ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden a megbeszéltek szerint történt, a termék is megfelel a leírásnak. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.9016270.Hun-Ker (0) (Vevő)
Pozitív
2014.12.08. 12:44:23
2009894507
Minden rendben zajlott
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem felelt meg a céljaimnak a termék. Az eladó segítőkész, korrekt volt. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Nem felelt meg a céljaimnak a termék. Az eladó segítőkész, korrekt volt. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint történt. Korrekt partner. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt, kommunikatív eladó. Minden rendben volt, másnak is csak ajánlani tudom Csak + +
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A memória nem volt kompatibilis a vevő gépének alaplapjával.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A memória nem volt kompatibilis a vevő gépének alaplapjával.Korrekt, megbízható partner. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, gyors vaterás. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. ++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, rendes partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szontaghedit (579) (Vevő)
Pozitív
2014.04.22. 10:08:07
1885414535
Korrekt,megbízható partner, mindenkinek szívből ajánlom!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt ment az 5*
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.krisztina81 (99) (Vevő)
Pozitív
2014.03.16. 10:40:42
1855780334
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható,korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Inkább nem minősítem! Legyen ennyi elég
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, segítőkész partner. A termék nagyszerű. Köszönöm!Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható, segítőkész, mindenkinek szívesen ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt gyors
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pozitív.MINDENKINEK CSAK AJÁNLANI TUDOM.KORREKT GYORS MEGBÍZHATÓ PARTNER.++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.