annwolf (101) 99.03% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Ismét minden rendben zajlott! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az üzlet rendben zajlott. korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden hibátlanul és gyorsan zajlott! Mint mindig... Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható vaterás.Minden rendben ment. AJÁNLOM mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben korrekt partner ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
TempraSWTheBest (168) (Vevő)
Pozitív
2010.03.26. 21:13:33
164863551
Minden a megbeszéltek szerint történt. Korrekt és pontos partner. Bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Batterysale (352) (Eladó)
Pozitív
2010.03.26. 08:11:35
165897463
Koszonom a vasarlast,a vevom reszerol minden rendben ment,ajanlom masoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, gyors
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner,ajánlani tudom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Csak ajánlani tudom! Tökéletes Vaterás! :) +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kleopatra-pothaj (487) (Vevő)
Pozitív
2010.03.24. 20:20:56
161926995
korekt pontos!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kleopatra-pothaj (487) (Vevő)
Pozitív
2010.03.24. 20:20:33
161926959
Ajálom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez nevetséges.. Modora több mint bosszantó? milyen legyen amikor előszőr nem adod fel a csomagot,
másodszor nem utalod vissza a pénzem.. Egy kérdés.. Ha én vásárlok neked miért kell utalnod? ja. Mert hogy állítólag összetörted. És mi az hogy a villámárat véletlen adtad meg? mert hogy azt irtad.Nem is volt villámára a terméknek.. Licitáltam, megnyertem. Aztán elkezdtél kamuzni össze-vissza. Ja és utólag kiderült hogy makett info-n körülbelül semmibe veszik a megbizhatóságodat.. TELJESEN NEGATIV
Másik fél: IDIÓTA, KERÜLJÉTEK!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt megbízható ügyfél!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbizható ügyfél!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Korrekt eladó, nem úgy jöttek össze a dolgok. Sokszor vásároltunk már egymástól és a jövőben is bízom benne, hogy lesz szerencsénk. Maximálisan ajánlom+++
Másik fél: Sajnálom, hogy a rendszer nem engedi a pozitív értékelést, pedig azt adnám!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben volt. Nagyon korrekt, rendes vaterás, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner,csak ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt,megbízható partner,csak ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nagyon korrekt partnernek tartom! csak +++++++ .
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
tökéletes
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt volt az üzlet.Jó tőle vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korekt partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható, korekt partner. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
