szepujvilag (137) 92.55% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 149 | 179 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 8 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 14 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 169 | 201 adásvétel |
| Az eladóként kapott 167 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
szgabocaaa (444) (Vevő)
Pozitív
2018.02.14. 21:51:45
2582713682
Kicsit csalódtam az áru anyagával kapcsolatban, a képeken másmilyen volt. Minden más rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Orient1Express (1339) (Eladó)
Pozitív
2017.11.30. 22:32:09
2537520923
Köszönöm, minden a legnagyobb rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csodálatosan aranyos termékeket kaptam! Nagyon köszönöm, még bizonyára fogok rendelni Önöktől!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A TERMÉKEKET MA KAPTAM MEG DE SAJNOS 2 EGYFORMÁT AMIT NEM RENDELTEM..... RENGETEGET KERESTEM ÉS ALIG ÉRTEM EL.... ÚSZOTT 5 EZER FT-OM ....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, csak ajánlani tudom az eladót!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.cherokee513 (371) (Vevő)
Pozitív
2017.10.13. 16:22:00
2534589632
Rendben ment minden, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, a termék nagyon szép és tetszik, profi eladó, csak ajánlani tudom! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sanyodorca (126) (Vevő)
Pozitív
2017.09.26. 19:35:42
2527584155
Pontos,gyors megbízható partner,mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szép a kendő, igaz nem teljesen olyan mint a képeken, de elégedett vagyok. Profi, gyors eladó ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A képen nem látható, hogy nagyon sok műanyag van a cipőn, ez szerintem merevvé teszi. A csomagolás egy katasztrófa, doboz nélküli, 2x van műanyagba betekerve. Az én cipőmön 3 szürkés folt látható. Tehát szennyeződéssel lett szállítva.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, nagyon szép terméket kaptam, csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden flottul ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,korrekt eladó!Köszönöm a bizalmat!!! Szívből ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.no komment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megérkezett a pénztárca, nagyon szép.Nagyon kedves és megbízható eladó! Még egyszer köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors , kedves, segítőkész!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minőségi és gyönyörű cipőt kaptam. A szállítás extra gyors volt. Az eladó pedig nagyon kedves és segítőkész, mindenkinek ajánlom, a jövőben is tőle fogok vásárolni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható. Mindenkinek csak ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható, kedves.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, korrekt, kedves, megbízható partner, csakis pozitív!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt és megbízható eladó. Minden a legnagyobb rendben zajlott. Mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megrendelt termék után az eladó 2 nap után felvette a kapcsolatot és az általa megadott bankszámlára el is utaltam a pontos összeget. Az átutalás után semmilyen információt nem kaptam hogy a csomag meg lett-e rendelve vagy nem. Több mint egy hónap telt el az átutalás után de még mindig nem kaptam választ egyetlen e-mail-en vagy vateran küldött üzenetre sem. Természetesen a megrendelt árú sem jött meg. Így én nem ajánlom senkinek sem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.arturkutya (248) (Vevő)
Semleges
2016.12.13. 16:34:35
2376853751
Az elején minden rendben ment,de a termék csak a 7. héten érkezett meg a hirdetésben szereplő 2-4 hét helyett. Többszöri e-mail küldésére és telefonhívásra sem reagált!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a termék rendben megérkezett de elég sokat vártam rá(több mit 50napot). az eladó nem válaszolt az emailben küldött kérdéseimre!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elálltam a vásárlástól,közel egy hét után sem tudtam elérni az eladót,üzeneteimre nem reagált.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Nagyon megbízható partner. Gyors korrek csak ajánlani tudom köszönöm....
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A pénzt 40 napja elutaltam. A terméket nem kaptam meg. Az eladóval többször próbáltam felvenni a kapcsolatot sikerteleül. A hírdetésben garanciát is vállal az eladó a termékkel, kézbesítési problémákkal kapcsolatban. Ez nem tud megvalósulni, ha az eladó nem reagál a megkeresésekre. Lehet, hogy a terméket megrendelte és meg fog érkezni egyszer. De a bizalmam teljesen elvesztettem. Nem ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Elálltam a vásárlástól ! 6 napja licitáltam sikeresen egy termékre,azóta se lépett velem kapcsolatba,írtam email-t,írtam itt is,de semmi !!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.pontos, megbízható, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Visszaléptem vásárlástól, mert meggondolatlanul hamar ütöttem le a terméket. Visszalépési szándékomat egy óra múlva jeleztem. Se választ sem semmilyen reakciót nem kaptam...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bigacsigabiga (5) (Vevő)
Pozitív
2016.10.29. 09:32:59
2362570574
Korrekt, megbízható! Minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.sandoringatlan (7) (Vevő)
Pozitív
2016.10.21. 15:50:31
2361932864
Kedvesek voltak és gyorsak.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.neurologosz (225) (Vevő)
Pozitív
2016.10.20. 18:32:27
2351381210
Korrekt, megbízható partner, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, nagyon szép órát kaptam. Köszönöm. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendben megérkezett és kérésemre nagyon gyorsan. Korrekt, megbízható partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt eladó. A harmadik munkanapon megérkezett a szuperbiztonságosan becsomagolt termék, állapota a leírásnak megfelelő. Nagyon köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon pozitív. Simán ment minden. Azt kaptam amit rendeltem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A termék végül sikeresen megérkezett a négy hét lejárta előtt egy nappal. A termék adatlapján sugalmazott garancia és csomagkövetés kissé félrevezető, mert sajnos az eladó nem tudja a csomag tényleges érkezési időpontját, és e-mailben, telefonon nem kommunikál, ennek eredménye látszik néhány vevő értékelésén. Vaterán viszont gyorsan válaszol. Én összességében elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.arturkutya (248) (Vevő)
Pozitív
2016.09.29. 16:35:15
2345545256
Gyors, korrekt partner! Mindenkinek ajánlom! Köszönöm a terméket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.LonyayAntikvarium (869) (Vevő)
Pozitív
2016.09.27. 17:14:48
2340891416
Kedves,Rugalmas Eladó.Csak ajánlani tudom !!! ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Augusztus 29-én utaltam előre a pénzt és adtam le a rendelésemet. A cipőt a mai napig nem kaptam meg. A szállításra 2-4 hét volt megjelölve, hétfőn jár le a 4 hét. A hirdetőnek ma írtam, de még nem kaptam választ. Ez volt az első vásárlásom a Vaterán és amit előre utaltam, de ez lesz az utolsó is, ha nem kapom meg a cipőt, vagy vissza a pénzt.
Másik fél: 2-3órával az értékelésed előtt írtál 1db emailt,ennél várhattál volna többet az e-mailes válaszomra,de akkor válaszolok itt én is.Az összeg 30-án érkezett be,a termékeket 3munkanapon belül rendelem a beszállítótól,aki 1-5 munkanap alatt postáz.Én se várom el,h a rendelés után 2-3 órán belül utaljon valaki,adok rá 1 hetet.Mi is emberek vagyunk,én is,a beszállító is.De 30-ától számítva se telt el 4hét.1-jén adtam le a rendelést,és rá pár napra lett postázva a csomag.Meg fog érkezni.A szállítás KB2-4hét,ahogy a termékleírásban szerepel, de max 60 nap lehet (ez is le van írva,ilyen ha a világ másik végéről jön valami).De nem lesz 60nap,3-4 hétbe bele fog férni szerintem. Még 3 hét se telt még el
markdrawer (356) (Vevő)
Pozitív
2016.09.20. 12:33:59
2328175667
Nagyon szép a termék, bár a szállítási idő hosszú, megéri rá várni! Köszönöm, nagyon elégedett vagyok! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Felvette az eladó velem egyből a kapcsolatot, csak miután átutaltam az összeget nem kaptam tőle emailt arról, hogy útnak indult e a termék. Több email-t is írtam neki melyekre nem válaszolt. Még reménykedek benne,hogy ennek ellenére is megérkezik a csomagom.
Másik fél: Szia!
Bocsánatot kérek, amiért nem jeleztem vissza, a rendelést továbbítottam, a csomag pedig útnak indult hozzád, meg fog érkezni.
Még egyszer elnézést kérek, amiért nem írtam, és köszönöm a türelmedet.
Minden rendben zajlott, korrekt partner, csak ajánlani tudom. Köszönöm a könyvet!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nehezen indult a vásárlás, de jelentkezett az eladó,kérte én átutaltam a cicabuvó árát és a szállitási költséget. Azóta se kép se hang, ahogy mondják. írtam üzenetet, sms-t, telefonáltam de nem vette fel, nem reagált az üzenetekre. Nem értem ezt a helyzetet.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt partner, gyors, pontos, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.