autodoktorka (187) 95.61% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 196 | 279 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 8 | 18 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 9 | 15 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 213 | 312 adásvétel |
| Az eladóként kapott 217 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben lezajlott, csak ajánlani tudom... :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott, csak ajánlani tudom... :)
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás, köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Sajnos az én hibámból nem jött létre az adásvétel
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A termék ha késve is de megérkezett,de ez nem az eladó hibájából.Ez egy kis kellemetlenséget okozott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,pontos,korrekt,megbízható partner! Nagyon elégedett vagyok!Mindenkinek ajánlom!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
deerrobert1 (32) (Vevő)
Pozitív
2012.09.25. 17:55:49
1633901432
Minden rendben ment :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors korrekt eladó bátran ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó, minden rendben történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás , ajánlom ! Köszönök mindent !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás , ajánlom ! Köszönök mindent !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás , ajánlom ! Köszönök mindent !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás , ajánlom ! Köszönök mindent !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás , ajánlom ! Köszönök mindent !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás , ajánlom ! Köszönök mindent !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás , ajánlom ! Köszönök mindent !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás , ajánlom ! Köszönök mindent !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt Vaterás , ajánlom ! Köszönök mindent !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kicsit hosszúra nyúlt a adás-vétel, de sikerrel zárult, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt eladó csak ajánlani tudom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcipanius (97) (Vevő)
Pozitív
2012.09.20. 16:00:04
1631556014
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
marcipanius (97) (Vevő)
Pozitív
2012.09.20. 15:59:27
1631556011
Minden OK.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
endrehonda (116) (Vevő)
Pozitív
2012.09.20. 09:36:40
1635546086
Köszönöm! +++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható vaterás!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden rendben sokadjára is
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Negatív
2012.09.13. 13:05:16
1615624181
Azt hiszem elég türelmes voltam az eladóval. Többször próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, sikertelenül. Várom vissza a termék árát!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Negatív
2012.09.13. 13:04:52
1615661789
Azt hiszem elég türelmes voltam az eladóval. Többször próbáltam felvenni vele a kapcsolatot, sikertelenül. Várom vissza a termék árát!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Semleges
2012.09.13. 13:02:25
1615031825
Megkaptam az árut, de mivel a vásárolt termékek közül a mai napig vannak dolgok amik nem érkeztek meg, az eladó pedig annak ellenére, hogy a vételár, és a posta át lett utalva a számlájára, egyáltalán nem tesz lépéseket ezért nem tudok pozitív értékelést adni. Amennyiben csak egyedi esetről van szó ajánlom az eladót, ellenkező esetben mindenkit óvok tőle! Amennyiben korrekt lenne, már réges-régen postázta volna az elmaradt holmikat, vagy pedig visszautalta volna az árát!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Semleges
2012.09.13. 13:02:07
1615624178
Megkaptam az árut, de mivel a vásárolt termékek közül a mai napig vannak dolgok amik nem érkeztek meg, az eladó pedig annak ellenére, hogy a vételár, és a posta át lett utalva a számlájára, egyáltalán nem tesz lépéseket ezért nem tudok pozitív értékelést adni. Amennyiben csak egyedi esetről van szó ajánlom az eladót, ellenkező esetben mindenkit óvok tőle! Amennyiben korrekt lenne, már réges-régen postázta volna az elmaradt holmikat, vagy pedig visszautalta volna az árát!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Semleges
2012.09.13. 13:01:50
1615655099
Megkaptam az árut, de mivel a vásárolt termékek közül a mai napig vannak dolgok amik nem érkeztek meg, az eladó pedig annak ellenére, hogy a vételár, és a posta át lett utalva a számlájára, egyáltalán nem tesz lépéseket ezért nem tudok pozitív értékelést adni. Amennyiben csak egyedi esetről van szó ajánlom az eladót, ellenkező esetben mindenkit óvok tőle! Amennyiben korrekt lenne, már réges-régen postázta volna az elmaradt holmikat, vagy pedig visszautalta volna az árát!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Semleges
2012.09.13. 13:01:35
1616141078
Megkaptam az árut, de mivel a vásárolt termékek közül a mai napig vannak dolgok amik nem érkeztek meg, az eladó pedig annak ellenére, hogy a vételár, és a posta át lett utalva a számlájára, egyáltalán nem tesz lépéseket ezért nem tudok pozitív értékelést adni. Amennyiben csak egyedi esetről van szó ajánlom az eladót, ellenkező esetben mindenkit óvok tőle! Amennyiben korrekt lenne, már réges-régen postázta volna az elmaradt holmikat, vagy pedig visszautalta volna az árát!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Semleges
2012.09.13. 13:01:13
1615032284
Megkaptam az árut, de mivel a vásárolt termékek közül a mai napig vannak dolgok amik nem érkeztek meg, az eladó pedig annak ellenére, hogy a vételár, és a posta át lett utalva a számlájára, egyáltalán nem tesz lépéseket ezért nem tudok pozitív értékelést adni. Amennyiben csak egyedi esetről van szó ajánlom az eladót, ellenkező esetben mindenkit óvok tőle! Amennyiben korrekt lenne, már réges-régen postázta volna az elmaradt holmikat, vagy pedig visszautalta volna az árát!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Semleges
2012.09.13. 13:00:55
1617009122
Megkaptam az árut, de mivel a vásárolt termékek közül a mai napig vannak dolgok amik nem érkeztek meg, az eladó pedig annak ellenére, hogy a vételár, és a posta át lett utalva a számlájára, egyáltalán nem tesz lépéseket ezért nem tudok pozitív értékelést adni. Amennyiben csak egyedi esetről van szó ajánlom az eladót, ellenkező esetben mindenkit óvok tőle! Amennyiben korrekt lenne, már réges-régen postázta volna az elmaradt holmikat, vagy pedig visszautalta volna az árát!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Semleges
2012.09.13. 13:00:36
1618877780
Megkaptam az árut, de mivel a vásárolt termékek közül a mai napig vannak dolgok amik nem érkeztek meg, az eladó pedig annak ellenére, hogy a vételár, és a posta át lett utalva a számlájára, egyáltalán nem tesz lépéseket ezért nem tudok pozitív értékelést adni. Amennyiben csak egyedi esetről van szó ajánlom az eladót, ellenkező esetben mindenkit óvok tőle! Amennyiben korrekt lenne, már réges-régen postázta volna az elmaradt holmikat, vagy pedig visszautalta volna az árát!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Semleges
2012.09.13. 12:59:44
1619287133
Megkaptam az árut, de mivel a vásárolt termékek közül a mai napig vannak dolgok amik nem érkeztek meg, az eladó pedig annak ellenére, hogy a vételár, és a posta át lett utalva a számlájára, egyáltalán nem tesz lépéseket ezért nem tudok pozitív értékelést adni. Amennyiben csak egyedi esetről van szó ajánlom az eladót, ellenkező esetben mindenkit óvok tőle! Amennyiben korrekt lenne, már réges-régen postázta volna az elmaradt holmikat, vagy pedig visszautalta volna az árát!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Semleges
2012.09.13. 12:59:19
1617009143
Megkaptam az árut, de mivel a vásárolt termékek közül a mai napig vannak dolgok amik nem érkeztek meg, az eladó pedig annak ellenére, hogy a vételár, és a posta át lett utalva a számlájára, egyáltalán nem tesz lépéseket ezért nem tudok pozitív értékelést adni. Amennyiben csak egyedi esetről van szó ajánlom az eladót, ellenkező esetben mindenkit óvok tőle! Amennyiben korrekt lenne, már réges-régen postázta volna az elmaradt holmikat, vagy pedig visszautalta volna az árát!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Semleges
2012.09.13. 12:58:27
1624106783
Megkaptam az árut, de mivel a vásárolt termékek közül a mai napig vannak dolgok amik nem érkeztek meg, az eladó pedig annak ellenére, hogy a vételár, és a posta át lett utalva a számlájára, egyáltalán nem tesz lépéseket ezért nem tudok pozitív értékelést adni. Amennyiben csak egyedi esetről van szó ajánlom az eladót, ellenkező esetben mindenkit óvok tőle! Amennyiben korrekt lenne, már réges-régen postázta volna az elmaradt holmikat, vagy pedig visszautalta volna az árát!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
paprikajancsi11 (111) (Vevő)
Semleges
2012.09.13. 12:58:00
1624542974
Megkaptam az árut, de mivel a vásárolt termékek közül a mai napig vannak dolgok amik nem érkeztek meg, az eladó pedig annak ellenére, hogy a vételár, és a posta át lett utalva a számlájára, egyáltalán nem tesz lépéseket ezért nem tudok pozitív értékelést adni. Amennyiben csak egyedi esetről van szó ajánlom az eladót, ellenkező esetben mindenkit óvok tőle! Amennyiben korrekt lenne, már réges-régen postázta volna az elmaradt holmikat, vagy pedig visszautalta volna az árát!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos és megbízható! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
STBKrisztian (2) (Vevő)
Pozitív
2012.09.13. 08:41:19
1634992808
Gyors, a megbeszéltek szerint történt minden..
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
AZ eladó kedves, barátságos. Az árú minősége lehetett volna pontosabb is, de az eladóval minden megbeszélhető és rugalmasan áll a dolgokhoz!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
dragon107ma (218) (Vevő)
Pozitív
2012.09.11. 17:44:01
1636939982
Korrekt, megbízható Eladó csak is ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
