DrBdoktor (167) 100% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 167 | 244 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 7 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 0 | 0 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 174 | 251 adásvétel |
| Az eladóként kapott 210 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben,köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Pontos, gyors, korrekt partner, másnak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kolozsvari88 (63) (Vevő)
Pozitív
2014.02.08. 21:22:36
1852245359
pontos, korrekt partner, mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Linuka_2010 (17) (Vevő)
Pozitív
2014.02.03. 18:28:02
1854279281
Korrekt, megbízható, segítőkész partner. Gondos csomagolás, gyors postázás. Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors,korrekt adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden tökéletesen zajlott le, a csomagolással, postázással, a termék minőségével nagyon elégedett vagyok. Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kicsit lassabban indult, de a végére jó lett,Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SzenteSz75 (1320) (Vevő)
Pozitív
2014.01.10. 17:07:08
1839471269
Minden rendben teljesült.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet létrejött, csigalassúsággal.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kujbusmihaly (8) (Vevő)
Pozitív
2013.12.17. 19:29:28
1835105834
Korrekt, megbizható, gyors, Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kottatarto (139) (Vevő)
Pozitív
2013.12.16. 08:27:10
1835055500
MInden a legnagyobb rendben. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kottatarto (139) (Vevő)
Pozitív
2013.12.16. 08:26:48
1824794063
MInden a legnagyobb rendben. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyönyörű festmény! Köszönöm!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismételten csak azt tudom mondani, hogy az mikor hamarabb leadom az értékelést mint megérkezne a termék az mindent elárul. A gondos csomagolást és az újbóli közös kapcsolatfelvételt köszönöm. Tisztelettel mindenkinek : Mihály Tibor.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azt hiszem mindent elárul az a tény ,ha az ember hamarabb leadja az értékelést mielőtt megérkezne a termék. Mindent köszönök és persze a gondos csomagolást is külön.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Azt hiszem mindent elárul az ha az értékelést hamarabb leadja az ember míg megérkezik a termék. Köszönök mindent! És külön a szokásos gondos csomagolást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kottatarto (139) (Vevő)
Pozitív
2013.12.13. 07:16:16
1820872007
Köszönöm, minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kottatarto (139) (Vevő)
Pozitív
2013.12.13. 07:15:34
1834385144
Köszönöm, minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.zetenyifamily (173) (Vevő)
Pozitív
2013.12.11. 22:14:05
1830678725
Ajánlom másnak is!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, figyelmes partner, maximálisan ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Rendkívül korrekt eladó,köszönöm szépen!+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:34570568 (28) (Vevő)
Pozitív
2013.12.10. 14:23:01
1836262259
Gyors,pontos.Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nagyvitorla (17) (Vevő)
Pozitív
2013.12.09. 11:21:14
1830683699
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben történt, korrekt partner, köszönöm! Másoknak is ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors,pontos eladó. Mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:34596857 (2) (Vevő)
Pozitív
2013.12.01. 13:52:00
1825125470
Megbizhatò!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
sznemarietta (317) (Vevő)
Pozitív
2013.11.24. 08:06:39
1824799487
A képet megkaptam, illetve átvettem. Jól kommunikáló partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kottatarto (139) (Vevő)
Pozitív
2013.11.20. 21:22:07
1806079889
Gyors, pontos, megbízható, készséges. Köszönöm!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, megbizható Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kottatarto (139) (Vevő)
Pozitív
2013.10.25. 13:45:59
1803284975
Gyors, pontos, nagyon korrekt partner, mint mindig.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Köszönöm, minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru rendben megérkezett. Korrekt VATERÁS.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.tubarozsa_2010 (1410) (Vevő)
Pozitív
2013.10.02. 16:49:28
1806090920
Köszönöm, minden rendben, másoknak is ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, gyors, korrekt. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben lezajlott. Korrekt, segítőkész Vaterás.Másoknak is ajánlom. Köszönöm a szép képeket.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Köszönettel,a festményt megkaptam!Megbízható,korrekt eladó.Ajánlom!++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az átvétel megtörtént, sajnos az áru nem a leírásnak megfelelő volt (egy bronz gyertyatartóra ragasztatott 56 grammos ezüst tál, ami erősen nevezhető asztalközépnek), ezért kártérítést is kaptam.
Csakis azért adok semleges értékelést, mert több mint egy hónapja kaptam ígéretet, hogy megkapom a tárgy a kísérőokiratának másolatát, amit állítólag a Nagyházi Galériában állítottak ki. Hetente írtam e-mailt, de augusztus vége óta nem kaptam választ, pedig a vaterára bejelentkezett az eladó ma is.
Másik fél: Ön egy ritka inkorrekt ember!
Az ezüst mibenlétét nem tudta vitatni! Ám a személyes átadást követően lefeszegette az ezüst tálrészt a talpról! Miután közölte, hogy ez nem csavart volt, hanem ragasztott (megjegyzem, sehol nem írtam, hogy hogyan van rögzítve, mivel nem vandálkodtam szét!), a leütési ár FELÉT követelte vissza!MEGKAPTA! Bronz talpon,15 cm széles ezüst (925) tál, 11 ezer forintért! Még a BÁV tört-ezüst árat sem érte el! Miután nem szerettem volna, hogy tüske maradjon, így megkapta gyakorlatilag ingyen! Miután galériás tétel,megvan a kísérő okirata! Megjegyzem ez nem szerepelt a terméklapon,ráadásul ahhoz haza kell utaznom, a Vaterára belépni a föld màsik végén is lehet!
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Rendben volt az adás-vétel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kottatarto (139) (Vevő)
Pozitív
2013.09.22. 09:27:25
1792510586
Minden rendben. Rendkívül korrekt. Köszönöm.+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ScotchBingington (42) (Vevő)
Pozitív
2013.09.20. 20:36:30
1797559949
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Maximálisan korrekt, gyors és megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.