Atamobil (1294) 96.21% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
korrekt eladó,ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A megbeszéltekkel ellentétben inkább nem küldöm vissza a házat. Amikor megkaptam a csomagot megnéztem az előlapot és tele volt karcokkal. A billenytyűzet pedig el van szakadva. Mindegy szerencsére föltudok belőle használni pár dolgot ezért nem küldöm vissza. Jah és csak akkor nézte meg hogy meg e érkezett neki a pénz amikor már írtam neki 2 mailt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Becsületes vaterás,bár én már irtam értékelést,de ami késik....Pozitiv+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, csak ajánlani tudom!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az Eladónak mégsem volt a termékből! Az elutalt vételárat és postaköltséget visszaküldte így nincs túl nagy gond.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben és gyorsan ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.399989.karltamas (66) (Vevő)
Pozitív
2008.11.11. 09:35:05
100398319
Elégedett vagyok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt kereskedő, a felmerült problémákat rugalmasan megoldotta. Javaslom a vele való kereskedést.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
MInden rendben zajlott.Ajánlom másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, ajánlom Őt másnak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem volt gond.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel rendben volt, de az utángyártott ház annyira igénytelen kialakítású, hogy egy óra sorjázás után sem lehetett normálisan összerakni. Így a telefonon most elöl az új, hátul a régi borítás van.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, jo partner!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden oké volt.Bártan ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.742153.siiide (23) (Vevő)
Pozitív
2008.11.07. 18:28:53
100398358
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.742153.siiide (23) (Vevő)
Pozitív
2008.11.07. 18:28:09
100398326
Korrekt, minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható eladó
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt pontos megbizható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.607521.kaka222_a (-2) (Vevő)
Pozitív
2008.11.06. 19:00:47
100863114
fasza
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, az áru tökéletes. Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.596422.hhhhhjjjjj (0) (Vevő)
Pozitív
2008.11.03. 19:04:10
96910560
bocsika de nekem közbe jött egy dolog
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.
Gyors és pontos küldés! Köszönöm!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ezüst színű előlap már elfogyott, ezért feketét kértem. Bár ne kértem volna, igaz hogy tudtam; nem gyári minőségű előlapról van szó, de ez már sok. Az oldasó gombok szorultak, volt olyan alkatrész ami hiányzott, de faragások árán sikerült berakni és összeált a telefon:-) és a hidegzuhany: a joystick olyan mélyen van hogy nem lehet mozgatni!!! De azért köszönöm a partner korrekt volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mindenkinek ajánlom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.360842.ferenczb123 (628) (Vevő)
Pozitív
2008.11.01. 05:09:22
96897073
Az árú megefelelő, minőségi, az eladó korrekt volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem ajánlom senkinek mivel két hete várok a termékre és még arra sem hajlandó hogy válaszoljon az e-mailokra szóval senki se vásároljon tőle!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rugalmas és korrekt eladó. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Alapjában véve rendben volt minden,mindösszesen némi figyelmetlenségből adódó kellemetlenség akadt, de orvosolva lett minden mindenki megelégedésére.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, segítőkész.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A árut egy hét alatt adta fel, illetve nem olyan volt az áru színe mint amilyen a hirdetésben szerepelt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden OKÉ!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner,minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.758113.janimester75_v (130) (Vevő)
Pozitív
2008.10.28. 15:42:46
98749737
minden rendben.ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.nem kellett.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben, gyorsan zajlott. Ajánlom a partnert.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
404710.cupraasster (140) (Vevő)
Pozitív
2008.10.23. 19:34:06
93051480
minden rendbe volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
..........
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon gyors és a megfelelő terméket, olyan minőségben szállította, ahogy ígérte. Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gpselektonika (271) (Vevő)
Pozitív
2008.10.22. 09:54:48
98203837
Minden rendben ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos eladó, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, pontos és korrekt partner csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, gyors.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.633862.Natar039 (0) (Vevő)
Pozitív
2008.10.20. 22:17:19
98123405
Erre az előlapra véletlenül licitáltam, nagyon megértő korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Rendben ment minden!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.102084.dora87 (69) (Vevő)
Pozitív
2008.10.20. 13:18:01
98125498
Minden OK volt, ajánlom! Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden o.k.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.526543.Joky84_v (30) (Vevő)
Pozitív
2008.10.19. 10:13:46
94871711
Minden rendben volt! POZITÍV!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.