nikadi_t (858) 98.64% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 870 | 1241 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 21 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 12 | 12 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 903 | 1274 adásvétel |
| Az eladóként kapott 270 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
kataeberle (324) (Vevő)
Pozitív
2010.12.13. 19:49:39
1317012850
Sajnos nekem nem lett jó, de egy ismerősömnek igen.Köszi!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szuper cucc!!!!!!!!!Köszönöm!!!!!!!!!!!! Csak+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner! Csak ajánlani tudom! Nagyon szép a melegítő, köszönöm ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, megbízható, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, megbízható, gyors, korrekt, pontos partner!!!Ajánlom másoknak is, pozitív++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
rencsike_20 (27) (Vevő)
Pozitív
2010.11.30. 18:49:25
1313049344
Megbízható, és gyors!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
502784.bereczky73 (832) (Vevő)
Pozitív
2010.11.23. 21:08:46
1282829185
kiváló,kedves eladó gyönyörű termékkel,szívből ajánlom++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
palcikabogyo_a (49) (Vevő)
Pozitív
2010.11.16. 16:41:26
1284461335
A ruha nagyon szép,az eladó korrekt. Mindenkinek ajánlom!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
magica321_t (28) (Vevő)
Pozitív
2010.11.13. 20:24:17
1289292742
Maximálisan pozitív! Nagyon tetszik a felső köszönöm szépen, remélem még találkozunk!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
megbízható, ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
lengyel_gergo (427) (Vevő)
Semleges
2010.11.11. 10:11:47
1280980760
A vásárolt terméket nem kaptam meg.Az eladó nem tudta igazolni, hogy feladta a terméket, mert nem találta a feladóvevényt, így kerestetni sem lehetett a csomagot.Az összeget visszautalta.Korrekt eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
9645832.csokicsibesz (66) (Vevő)
Pozitív
2010.11.11. 09:07:17
1282829113
Szuper eladó, szuper termék ! Mindent nagyon köszönök ! Szívből ajánlom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szép termék gyors eladó!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kizárólag csak jót tudok írni, megbízható, pontos, gyors, a termék szép, mint mindig! Javaslom!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmes,megértö partner,köszönöm,a vásárolt áru kifogástalan.+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, sok-sok ++++++++! köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt.sok +++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben a megbeszéltek szerint zajlott, köszönöm és ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, pontos, megbízható partner. Ajánlom mindenkinek! Nagyon klassz a dzseki, köszönöm!! ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Elég szerencsétlen szituáció. A licitáló visszalépett a vásárlástól. Jelzem annak ellenére, hogy személyes átvételt jelöltem meg. Felajánlottam, hogy elpostázom de közölte már nem tudja kifizetni.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden rendben ment! Nagyon kedves és megértő eladó! Szuper terméket kaptam! Köszönöm szépen! Sok+++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Maximálisan pozitív, kedves, megbízható eladó, még biztosan fogok nálad vásárolni:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ÉLETEM LEGJOBB VÁSÁRLÁSA VOLT! A kabát gyönyörű, az ára nagyon kedvező, az eladó gyors,barátságos! Mindenkinek szívből ajánlom!+++ Nagyon köszönöm,nap mint nap be nézek majd hozzád:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
princess25_a (136) (Vevő)
Pozitív
2010.10.11. 19:15:40
1211846065
Minden rendben ment!:) Nagyon köszönöm!:) sok++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves,pontos,megbízható partner gyönyörű termékkel!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható korrekt partner, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ismételten minden a legszuperebb! A naci, a szállítás a kedvesség... Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt! Megbízható partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Megbízható partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt! Megbízható partner! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
köszönöm ajálom Jó partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szívből ajánlom,köszönöm+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves partner, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
betty-blue (124) (Vevő)
Pozitív
2010.09.29. 21:19:30
1205065227
Minden rendben zajlott, ajánlom mindenkinek!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szucsimre1 (442) (Vevő)
Pozitív
2010.09.27. 21:17:45
1210037988
Mindenkinek csak ajánlani tudom. ++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.adrienn082 (738) (Vevő)
Pozitív
2010.09.27. 12:14:11
1237302632
Kedves gyors megbízható partner csak ajánlani tudom.Köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.6854947.fodoreva (51) (Vevő)
Pozitív
2010.09.24. 08:09:45
1178471421
Gyors. korrekt eladó, szép termék, max. pozitív!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!Szívből ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment!Szívből ajánlom mindenkinek!+++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható,gyors partner,Csakis++++++++++++++++++Köszönöm a vásárlást!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szupert volt minden,ahogy eddig is.Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ő az az eladó,akitől mindig gyönyörű dolgokat kapok,és gyorsan.Köszi.Remélem vásárolok még tőled.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbizható,kedves partner!Nagyon köszönöm,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.14498559.maya_bb (12) (Vevő)
Pozitív
2010.09.15. 13:35:58
1190777919
Mindenkinek csak ajánlani tudom ,nagyon kedves és türelmes eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lengyel_gergo (427) (Vevő)
Pozitív
2010.09.15. 06:43:42
1178471401
Minden rendben volt!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megint nem csalódtam! Kedves segítőkész eladó! A termék is szép! Köszönöm, még biztos találkozunk :))))) ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.greenlab10 (302) (Eladó)
Pozitív
2010.09.13. 21:07:31
180204015
Minden rendben!Csak ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
