dnl001 (63) 98.46% felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Pozitív, minden rendben zajlott, Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben volt! Korrekt vaterás! Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szemeske81 (42) (Eladó)
Semleges
2012.07.27. 12:20:05
1618127084
A vevő arra hivatkozva, hogy szerinte az elemtartónál hiányzik csavar, elállt a vásárlástól. AZ ELEMTARTÓKNÁL EZEKNÉL GYÁRILAG NINCS CSAVAR.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő meggondolta magát.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
nemetbutoros_t (573) (Eladó)
Pozitív
2012.07.03. 12:06:49
1607223167
Megbízható vásárló, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Trinity11_a (572) (Eladó)
Pozitív
2012.04.17. 07:44:48
1566231200
Minden rendben volt!! Pozitív!+++++ Sajnálom a csúszást műtétem bolt! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
adrián83 (5722) (Eladó)
Pozitív
2012.04.03. 13:47:50
1562981018
Korrekt partner. Ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt és gyors vevő,ajánlom!+++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon korrekt, megbízható és gyors vaterás ajánlom mindenkinek !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
avantgard1_a (119) (Eladó)
Pozitív
2012.01.26. 19:18:44
1528865666
Szimpatikus,korrekt Partner!Maximálisan ajánlom! Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ön megkapta a festményt, nem értem miért kaptam semlegest. Minden a vatera szabályzata szerint történt. A termékleírásban minden szerepelt. Az eső nem esett, teljesen mindegy, hogy mivel viszem ki, akár repülővel is mehettem volna. Autóval jött a festményért én meg biciklivel vittem ki.... Nekem nem kötelességem becsomagolni egy személyes átvételhez. 1 Ft-ról indult a licit, ha 1000 Ft-nál megállt volna kíváncsi lettem volna a véleményére. Számomra NEGATÍV, NEGATÍV !!!! NEM AJÁNLOM SENKINEK !!!
Másik fél: Kedves Goreka01,
köszönöm a konstruktív indulatot.
Az "egy hozzáértő hagyatékából" és az átadáskot említett "csövesek guberálták egy padláson" valahogy nem ugyanaz. Írtam, hogy a keret szép és a képek alapján lehetett látni, hogy a festmény ghamis, részemről renbben zajlott az üzlet, igen a vatera szabályzata szerint és mindezért ÉN 26000 Ft-ot fizettem is. Összesítve ezért kapott semleges választ, írhattam volna negatívot is. Gratulálok, a fenti soraihoz, önmagát minősítette.
Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves, korrekt, megbízható!! Szívből ajánlom mindenkinek! ++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
scarface22 (296) (Vevő)
Pozitív
2012.01.19. 22:58:37
1524589007
Korrekt, gyors, kommunikatív! Kifejezetten ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható partner, szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt, megbízható partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
pjozsef80 (557) (Eladó)
Pozitív
2011.12.10. 00:15:34
1515153323
Köszönöm a vásárlást! Megbízható korrekt Partner!!Jó szívvel ajánlom! Kellemes ünnepeket kívánok!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
shosanna_a (1134) (Eladó)
Pozitív
2011.12.07. 20:35:54
1511648993
Korrekt, megbízható partner. Gyors kapcsolafelvétel mellett, minden a megbeszéltek szerint zajlott. Mindenkinek ajánlom, mint vaterás partnert. Köszönöm a vásárlást.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
shosanna_a (1134) (Eladó)
Semleges
2011.11.29. 14:38:54
1513497200
A vevő megrendelte a terméket, másodszor véletlenül ütötte le.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: Véletlen leütés.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
luxusdesign201 (251) (Eladó)
Pozitív
2011.11.23. 20:29:22
1508872220
rendkívül gyors,pontos partner! Ajánlom mindenkinek.köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
chevyboy99 (22) (Eladó)
Pozitív
2011.10.12. 09:46:26
1477593982
Minden rendben zajlott. Villamgyors vaterás! Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eszterke986 (357) (Eladó)
Pozitív
2011.06.06. 10:07:16
1459731512
Minden rendben és gyorsan ment!Csak ajánlani tudom!+++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bmonika1007 (221) (Vevő)
Pozitív
2011.04.10. 08:54:10
1451112308
Sikeres volt, az autó nagyon szép. Mégegyszer elnézést kérek, hogy a megbeszélt időpontnál később értünk oda és körülményesebb volt az átvétel, mint ahogy terveztük. Sajnos nem rajtunk múlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint történt, korrekt, gyors eladó!++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben zajlott! Ajánlott Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden,azt kaptam amit vártam.Köszönöm !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kinderlovag61 (50) (Vevő)
Pozitív
2009.02.06. 09:44:09
110342546
Minden rendben ment, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Minden a megbeszéltek szerint történt , Korrekt, megbízható partner. Másoknak is jó szívvel ajánlom . További sikeres vaterázást !
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
