3386472.aliaszsolt83 (114) 78.5% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 157 | 175 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 21 | 23 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 43 | 45 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 221 | 243 adásvétel |
| Az eladóként kapott 48 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kértem a licit törlését amit persze nem fogadott el hetekig. Miután végül akaratom kívül megnyertem az árut egy e-mailemre sem válaszolt hogy megoldjuk a problémát. erre ad egy negatív értékelést?????? Ez vicc????
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
dallosnagymarcell08 (1784) (Eladó)
Semleges
2013.02.03. 18:14:19
1693178456
Sajnos nem jött létre adásvétel. Igéretet azt kaptam, de utalást nem.... Pedig egy hónapot azért vártam.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
sherrygirl (505) (Eladó)
Pozitív
2013.02.02. 12:23:07
1698790355
Minden rendben volt. Ajanlom. :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
11025316.asussasa (1620) (Eladó)
Pozitív
2013.01.29. 19:47:40
1705926947
Korrekt, megbízható partner. Ajánlom másoknak is.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A vevő két hete halogatja az árú vételárának utalását. Eddig tartott a türelmem. Inkorrekt vásárló. Nekem sajnos negatív véleményezést kell adnom.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyorsan és rugalmasan létre jött az adás-vétel. Köszönöm a vásárlást. Ajánlani tudom mindenkinek, további sikeres vásárlást!!!+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Boriszms (3145) (Eladó)
Negatív
2013.01.22. 13:52:29
1686429863
egyetlen megkeresésre sem regált
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
kacsuszkaaa (107) (Eladó)
Negatív
2013.01.21. 19:04:43
1699791362
Nem ajánlom senkinek csak a kellemetlenséget okozza leüti a terméket és nem jelentkezik részemről tiltólista!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott!++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
patrik20060912 (320) (Eladó)
Pozitív
2013.01.18. 06:52:54
1694656184
Köszönöm a vásárlást! Ajánlom!++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
petiattila (166) (Eladó)
Negatív
2013.01.17. 12:10:47
1694972102
Hiába írtam leveleket, egyre sem válaszolt! Ha szól, hogy nem kell akkor nem adtam volna negatívat, de sajnos még válaszra sem méltatott! Pedig velem lehet beszélni, mindent megoldunk!! Nem ajánlom senkinek sem :(
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Másfél hónap alatt nem sikerült kifizetnie a megnyert terméket.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, figyelmes, nagyon kedves, kapcsolattartó partner.Szívből ajánlom mindenkinek! ★★★★★ Köszönjük a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt. Korrekt vevő, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves vásárló! Csakis pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment! Gyors, korrekt, rendes partner! Ajánlom mindenkinek! Nagyon szép a haj!++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
szilagyiszandra22 (186) (Eladó)
Semleges
2013.01.12. 18:48:42
1679929163
minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: minden rendben volt!!Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Cinireni (1673) (Eladó)
Pozitív
2013.01.12. 15:00:34
1697314112
Szupergyors,kedves,korrekt,aranyos és rendkívül szimpatikus vásárló!!!Köszönet a precízségéért,amit az vásárlása során tapasztaltam nála,nagyon gyorsan bonyolítottuk az üzletet,sajnos nagyon ritka az ilyen vásárló!!!Örülök,hogy tőlem vásárolt,az értékelésem kizárólag:P+O+Z+I+T+Í+V!!!!!!!!!Visszavárlak:-)Reni
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, a termékkel elégedett vagyok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
zsambokirenata (1024) (Eladó)
Pozitív
2013.01.10. 20:09:11
1694835107
Villámgyors, kommunikatív vásárló, köszönöm szépen a vásárlást!++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Kedves, korrekt, megbízható vásárló! Nagyon szívesen máskor is!:)Naná, hogy pozitív!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
BRIGNYA77 (394) (Eladó)
Negatív
2013.01.06. 17:29:42
1677319313
Nem szabadkozom!Látszik az értékeléseken hogy nem nagyon foglalkozik a dolgokkal!Miért nem válaszol vagy utal vagy egyáltalán akármi!!!Érthetetlen!NEM AJÁNLOM!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jogaszcsalad (1635) (Eladó)
Pozitív
2013.01.05. 14:51:42
1675670846
++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a legnagyobb rendben volt! Pontos, megbízható vevő! Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
jogaszcsalad (1635) (Eladó)
Pozitív
2013.01.02. 20:45:50
1675670756
++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Charlotte71 (157) (Eladó)
Semleges
2012.12.28. 22:06:52
1676135228
Sajnos nem jelentkezett a vevő!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
eszterbabi (945) (Eladó)
Pozitív
2012.12.27. 21:19:27
1661910680
Gyors, kedves, megbízható partner. ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
A terméket megnyertem, de az eladó mégsem hajlandó elküldeni. Nagyon-nagyon nem ajánlom senkinek! Jeleztem a piactéren is és ha bosszú negatívot adsz, akkor azt is jelzem, mert nem az én hibámból nem jött létre az adásvétel. Utólagosan láttam az értékeléseidet,az mindent elárul, ennyi ember nem tévedhet. :(
Másik fél: Nem aukciós termékről volt szó,hanem fix árról!Valakivel már megegyeztem,hogy az ővé a csomag és neki írtam át az árat,és neki adtam oda olcsobban vagyis áron alul,de a kedves illető rányomott:(sajnos ez a csomag nem őt íllette meg hanem az ídős nénit aki karácsonyra vásárolta az unokájának:(sajnos volt olyan aki velem sem volt elnéző,és megvett valamit és utána nem fízette ki:(e fajta negatív értékelés mint ez,nem tud ízgatni:)ez van:)én állom a szavam, és ha valakivel valamit megbeszélek az úgy is van,és szívesen adom annak aki kérdez,ídős,és megérdemli mint egy ilyen felfújt nőszemélynek aki színte követeli a terméket,pedig jeleztem felé mivel megfigyelő volt,hogy másnak volt árírva az ár
Minden rendben volt, ajánlom! :) Pontos, gyors eladó!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Az eladó átvert,nem az igazat írta a hirdetésben,ami az után derült ki,hogy megnyertem a terméket.Így felhívtam és mondtam neki,hogy nem tartok igényt a termékére.Nagyon nem ajánlom
Nem tisztességes eladó!!!
Másik fél: Nem kérdezett,csak lícítált!Felhívott és közölte velem holnap utalja az összeget,majd kérdéseire válaszoltam!Majd másnap meggongolja magát és közli velem csaló vagyok:)ha nincs pénzed ne lícítálj,mert így más aki szerette volna és többször is lícítált tőle,tőlük vetted el az esélyt azzal egy lícíttel!Nem ajánlom,tírpák ember:(
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
toma06_a (847) (Eladó)
Semleges
2012.12.14. 10:24:19
1671846125
Többszöri megkeresésre sem jelentkezett!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, kedves, pontos vevő. Szívből ajánlom mindenkinek. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
anyucika30 (299) (Eladó)
Semleges
2012.12.12. 12:44:22
1633604126
a terméket újra kell hirdetnem, mert elállt a vásárlástól.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: többszöri megkeresésre sem jelentkezett, majd elállt a vásárlástól.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bulldog51 (2356) (Eladó)
Negatív
2012.12.11. 22:21:47
1667764868
A vevő ígérte hogy fizet... nem ért ide. Az aukció leütése óta eltelt 32 nap, szerintem elég türelmes voltam, mivel minden nap belép, gy gondolom látja az üzeneteket...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2012.12.11. 13:04:47
1672260764
Köszönöm a vásárlást! :-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is. Én pedig máskor is visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2012.12.11. 13:04:42
1668657407
Köszönöm a vásárlást! :-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is. Én pedig máskor is visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
1-Ramszesz (7718) (Eladó)
Pozitív
2012.12.11. 13:03:44
1660078424
Köszönöm a vásárlást! :-) Megbízható, kedves vevő, szívesen ajánlom másoknak is. Én pedig máskor is visszavárlak!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisszi80 (898) (Eladó)
Semleges
2012.12.07. 22:32:18
1668707801
A vevő a leütött termékért nem jelentkezett és a megkereséseimre sem reagált de az értékeléseit nézve ez szokása.Ünnepi hangulatban vagyok ezért nem adok negatívot...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment. ++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szilvacska16_t (1873) (Eladó)
Pozitív
2012.12.06. 21:58:47
1656722270
Korrekt vásárló, szívesen ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
csonkagyorgy86 (391) (Vevő)
Negatív
2012.12.06. 16:14:22
1670669381
Az eladó meggondolta magát mégsem adta el az árut!!Egy ilyen embernek nem a vaterán a helye!!!Ő ok nélkűl értékelt negatívval mert én folyamat írtam rá de semmire nem válaszolt és kértem hogy vonja vissza a negatívot de mire vissza vonta volna addigra kitette a vatera!!!Igazán törölhetné a vatera is a fölös negatívot!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.dolor2007 (437) (Eladó)
Pozitív
2012.12.05. 18:21:05
1670450699
Gyors, megbízható vásárló, köszönöm +++++++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
malibu01_a (1929) (Eladó)
Semleges
2012.12.04. 22:44:13
1676539175
Többször kerestem, nem válaszol, nem jelentkezik. Nem tartom megbízhatónak.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
cheapbrandss (33) (Eladó)
Pozitív
2012.12.04. 13:59:50
1675301471
Mindenkinek ajánlom! ++++++ Nagyon kedves vevő, korrekt , gyors! Remélem csakis hasonló vevőkkel fogok találkozni! Örülök neki , hogy tetszik a termék amit tőlem vásárolt! Viseld egészségel! Sok sok szerencsét vásárlást kívánok neked! ++++++++ CsUPA POZITÍV!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
noemibreda (1642) (Eladó)
Negatív
2012.12.03. 09:59:13
1663874432
1 hónap telt el a vásárlás óta, több e-mailt írtam, nem jelentkezett. Ha arra van időd hogy rendszeresen belépj, és a billentyűzetet ütögesd, egy "elnézést de nem kérem" válasz e-mailre is lehetett volna...akkor talán semleges, de így ez NEGATÍV. Nem ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
nem jött létre negatív,nagyon nem ajánlom
Másik fél: Miért is?azért mert vásároltál tölem valamit,és cseszted kifizetni?
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
mpiross77 (217) (Eladó)
Negatív
2012.11.29. 13:04:37
1668873287
A vevő magától nem jelentkezett. Többször írtam Neki e-mailt, de nem reagált semmit. Ezek után érthetően csak negatívot tudok adni. Nem ajánlom, megbízhatatlan!!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
fideszboszi (759) (Eladó)
Pozitív
2012.11.29. 10:54:58
1662843950
++++++++++köszi a vásárlást!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
10 nap után ennyit írt az érdeklődésemre:"szia,bocsi nem kell". Erre csak negatívat tudok adni.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre. A sikertelenség oka: A vevő közölte, hogy nem kéri az árut.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
