szuros19 (180) 99.45% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 181 | 213 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 5 | 7 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 1 | 1 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 187 | 221 adásvétel |
| Az eladóként kapott 172 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Kedves,rugalmas partner. Köszönöm a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, köszönöm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt, megbízható partner, minden a megegyezésnek megfelelően ment, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
karina03_a (2091) (Vevő)
Pozitív
2015.11.27. 08:40:23
2155406441
Mindent nagyon köszönök! Nagyon finom a dió!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott. Figyelmes, pontos eladó. A dió nagyon finom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors,megbízható,kapcsolattartó vásárló,csak ajánlani tudom,köszönöm szépen.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon kedves vásárló, mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyapjasati (3040) (Eladó)
Pozitív
2015.11.12. 15:00:50
2150672438
gyors és megbízható vásárló.mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
laurinnyo (1292) (Eladó)
Pozitív
2015.11.07. 12:01:30
2150927255
Pontos megbízható, jó kapcsolattartó! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Szép csizma! :) Köszönöm! Csakis +++++ Minden Rendben volt! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt, maximálisan elégedett vagyok!Köszönöm a lehetőséget, a dió nagyon finom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Ez a vásárlás aznap lett leütve, amikor felhívtam,
hogy akkor ezt is az előzővel megbeszélt időpontban vinném el. Akkor derült ki, hogy félreértettük egymást. Nem volt hajlandó más időpontot megbeszélni, én ennek ellenére sem adtam negatív értékelést. Ha elolvasta volna a kapott értékeléseimet láthatta volna, hogy mindig átvettem a leütött terméket, sajnálom.
Másik fél: Az derült ki, hogy nem jön a megbeszélt napon a termékért. Megadtam más időpontokat, de sose ért rá, csak hetek múlva. Nem fogok 3 hetet várni ismét, hátha akkor eljön, hisz most se tette.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
Időpont egyeztetés félreértése miatt a vásárlás nem jött létre. Az eladó nem bízott bennem, sajnálom.
Másik fél: Az derült ki, hogy nem jön a megbeszélt napon a termékért. Megadtam más időpontokat, de sose ért rá, csak hetek múlva. Nem fogok 3 hetet várni ismét, hátha akkor eljön, hisz most se tette.
Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
csak ajánlani tudom bárkinek,köszönjük a felsőket! 😀
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Gyors, pontos, megbízható eladó! Mindenkinek ajánlom! Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
krisztinalenart77 (254) (Vevő)
Pozitív
2015.09.11. 22:33:13
2115888695
Gyors, megbízható eladó. Köszönjük szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bettike7979 (330) (Vevő)
Pozitív
2015.09.11. 19:55:38
2121414263
Millió +++++ !!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
bettike7979 (330) (Vevő)
Pozitív
2015.09.11. 19:55:38
2115890615
Millió +++++ !!!!!!!!!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt. Gyors, korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Motormotoros (536) (Vevő)
Pozitív
2015.06.25. 10:51:00
2083201118
Az adás-vétel rendben megtörtént.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.napolakennel (1) (Vevő)
Pozitív
2015.06.23. 11:15:14
2086393745
Minden rendben volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.erikakozma8 (174) (Vevő)
Pozitív
2015.06.10. 21:24:37
2078418893
Gyors, kapcsolattartó, rugalmas eladó, ajánlom mindenkinek. KÖszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható vevő ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható vevő ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a lehető legnagyobb rendben ment. Köszönjük!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott, korrekt, segítőkész, gyors eladó, ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.mohacsipeter (245) (Vevő)
Pozitív
2015.05.30. 05:42:41
2067678263
Az eladóval és termékével is elégedett vagyok,pozitív.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Abszolút elégedett vagyok, minden a megbeszéltek alapján történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden a megbeszéltek szerint történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szigetibalog (123) (Vevő)
Pozitív
2015.05.14. 09:31:51
2067674429
Kedves, korrekt, megbízható eladó, kiváló minőségű termékkel. Mindenkinek bátran ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liyahbaby (2559) (Vevő)
Pozitív
2015.05.08. 10:59:08
2067666293
Gyors, kedves, kapcsolattartó eladó, öröm tőle vásárolni! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
liyahbaby (2559) (Vevő)
Pozitív
2015.05.08. 10:59:08
2067670892
Gyors, kedves, kapcsolattartó eladó, öröm tőle vásárolni! +++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben történt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm a hibátlan darabokat! Bátran ajánlom mások figyelmébe is az eladót és termékeit
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon szépen köszönöm a hibátlan darabokat! Bátran ajánlom mások figyelmébe is az eladót és termékeit
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm a hibátlan darabokat! Bátran ajánlom mások figyelmébe is az eladót és termékeit
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm a hibátlan darabokat! Bátran ajánlom mások figyelmébe is az eladót és termékeit
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Nagyon szépen köszönöm a hibátlan darabokat! Bátran ajánlom mások figyelmébe is az eladót és termékeit
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt.Gyors,megbízható partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment,korrekt gyors vásárló! A csomagot ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment,korrekt gyors vásárló! A csomagot ma postáztam.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Pontos, gyors, korrekt, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízhato, segitokesz, kedvves partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.szila5rita (149) (Vevő)
Pozitív
2015.02.28. 16:37:15
2029958738
Szívből ajánlom! Csupa++++ Köszönöm szépen! :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Korrekt áron,szép hinta.Ajanlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment, ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden a megbeszéltek szerint zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.orisekkati (759) (Eladó)
Pozitív
2014.11.14. 15:03:42
1997577986
Minden rendben volt,++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
