Vinduu_v (1373) 97.05% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1416 | 1553 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 141 | 153 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 43 | 43 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1600 | 1749 adásvétel |
| Az eladóként kapott 12 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
A pénzt előre utalva kérte, majd miután megkapta, nem küldte a kifizetett terméket, lehúzta a pénzt és eltűnt... Már már a mailekre sem válaszol...
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben zajlott. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem gyárit előlapot kaptam hiába az volt feltüntetve a hirdetésben, én direkt rá is kérdeztem bár erre választ nem kapatam,jó hiszeműségemet kihasználva eladtad elküldted én meg átvettem!nem volt korrekt egy adás-vétel!Azóta se tettem fel a telomra!Visszaveszed!?Gondolom nem!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megkaptam a terméket, majdnem gyári...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon korrekt partner!!Mindenkinek ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nem kaptam meg az árút pedig a kért összeget már rég átutaltam!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Korrekt volt minden..köszönöm a terméket
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.880727.smasszi66 (5) (Vevő)
Pozitív
2009.02.16. 10:32:37
123889837
Pontos,gyors eladó,mindenkinek ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.megasztar01 (155) (Vevő)
Pozitív
2009.02.16. 08:11:48
124098353
Volt egy kis probléma de ki lett küszöbölve,ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Igaz, hogy nemjött össze, de talán legközelebb.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.85316.monkyx (122) (Vevő)
Semleges
2009.02.16. 07:14:12
123591639
Majd legközelebb
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.828628.POSTAS748 (51) (Vevő)
Pozitív
2009.02.15. 14:03:15
125511803
csak ajálani tudom jó probléma megoldo
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mivel ez volt az első vásárlásom az interneten keresztül,nem voltam megelégedve teljesen,az eladó elfelejtette velem közölni,hogy nincs olyan előlap,amit kértem,nekem kellett felvenni vele a kapcsolatot,2 nap után!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok, ajánlott partner!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Client:30748519 (1) (Vevő)
Pozitív
2009.02.15. 08:47:37
122056949
Minden rendben zajlott!Elégedett voltam az adásvétellel.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Gyors, korrekt, megbízható! Ajánlom!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos az üzlet önhibámon kívül hiusult meg, sajnálom. Természetesen, ha kára származott akkor azt megtérítem.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel nem jött létre.
384803.sasvarie1 (43) (Vevő)
Pozitív
2009.02.14. 17:02:22
125512023
Korrekt partner ! Ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben működik,de több,mint 10 nap és több email küldése után kaptam,csak meg az előre kifizetett terméket,ezért semleges az értékelésem.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott. Korrekt, gyors partner. Köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az adás-vétel sikeresen lezajlott,korrekt vaterás,csak ajánlani tudom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.95410.donjoe_a (42) (Vevő)
Pozitív
2009.02.14. 07:28:12
110587079
Mindenkinek ajánlom korekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden OK!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.456488.1hercegno (9) (Vevő)
Negatív
2009.02.13. 20:16:06
124637071
Sajnos a megnyert termék 2hét után sem érkezett meg,mint kiderült nem volt az eladó birtokában.Sajnálom!
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.a termék 2 hét után ért ide, de ideért!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.461872.norbi21_a (25) (Vevő)
Pozitív
2009.02.13. 17:37:04
124916184
Korrekt vaterás, ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.minden gördülékenyen történt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.761799.export_a (9) (Vevő)
Pozitív
2009.02.13. 11:27:43
124915342
korrekt partner,hibátlan termék,ajánlom mindenkinek!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.gyors,megbízható
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
korrekt,becsületes, megbízható partner. Ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, megbízható vaterás, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.453401.tanocaridi (784) (Vevő)
Pozitív
2009.02.12. 18:50:18
121164611
Kedves vaterás, ajánlom mindenkinek !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nyors, pontos partner ajálom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nyors, pontos partner ajálom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.181693.Magton (257) (Vevő)
Negatív
2009.02.12. 13:27:46
124654259
Azon kívül, hogy az utalásom után többször kellett rászólnom -küldje már el a terméket, a meghírdetett gyártival szemben utángyártott gombsort küldött. Most, akkor kezdjek el még reklamálgatni, telefonálgatni...ennek nem így kell működnie. Nem megbízható.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az árut megkaptam,nem működött,kicserélte az sem volt jó.Több cserét nem szeretnék mert már így is többe van mintha máshol vettem volna.sajnálom
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
665816.Mikrop2 (159) (Vevő)
Pozitív
2009.02.11. 21:36:43
124092610
Minden ok.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mindenkinek ajánlom ,korrekt vaterás+++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.833036.karaedo (4) (Vevő)
Negatív
2009.02.11. 15:01:56
123777876
gyári előlapra licitáltam ,küldőt utángyártottat ,azt mondta kicseréli de ugyanolyan sz... küldött volna.nem ajánlomm !!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.180601.piros7_v (59) (Vevő)
Pozitív
2009.02.11. 13:18:26
124338037
minden rendben ,korrekt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.91030.Szuzann_a (3349) (Vevő)
Negatív
2009.02.11. 09:04:08
125512260
Az eladó Teljes mértékben elérhetetlen! Többszörös megkeresésre sem reagált! A tranzakció nem jött létre,mivel nem is lehetett az illetővel semmilyen formában értekezni. Nem jó partner.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden rendben lezajlott, a termék kifogástalan.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, pontos, megbízható Vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.A tranzakció az eladó hibája miatt meghiúsult. Azért lett semleges mert az átutalt összeget gyorsan vissza fizette.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
