Vinduu_v (1373) 97.05% felhasználó összefoglaló oldala
| Értékelés | Az utóbbi 7 napban |
Az utóbbi 30 napban |
Összesen | |
|---|---|---|---|---|
| Pozitív: | 0 | 0 | 1416 | 1553 adásvétel |
| Semleges: | 0 | 0 | 141 | 153 adásvétel |
| Negatív: | 0 | 0 | 43 | 43 adásvétel |
| Összesen: | 0 | 0 | 1600 | 1749 adásvétel |
| Az eladóként kapott 12 részletes értékelés átlaga | |
|---|---|
| A megvett termék |
|
| Kapcsolatfelvétel az Eladóval |
|
| A tranzakció lebonyolítása |
|
| Szállítás és csomagolás |
|
Adott és kapott értékelések listája
Minden rendben.gyors pontos,jó vaterás!csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.KORREKT VATERÁS CSAK POZITIV+++++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.627531.imreszabo_v (4) (Vevő)
Pozitív
2009.02.08. 19:33:31
123228812
Korrekt vaterás! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Későn küldte az árut. De komolyabb baj nem volt.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható eladó, gyorsan, fennakadások nélkül szállít. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.a tranzakció nem jött létre
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.hyperspace10 (-1) (Vevő)
Negatív
2009.02.07. 15:17:29
119111202
Azon kivül hogy még nem kaptam meg az elölapot azon kivül semmi.
Az értékelő szerint az adásvétel nem jött létre.Minden zsírúl ment.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megkaptam az adatkábelt de nem tudom használni. A mobilra ha rácsatlakoztatom azt mondja: "Nem támogatott tartozék". Ez ügyben futnom kell egy kört egy "hozzáértővel", de erre nekem nincs időm.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.SIPIMASTER89 (78) (Vevő)
Semleges
2009.02.07. 13:00:31
122925991
Minden rendben zajlott! Csak a termék gyártója hibázott, mert az előlap nem illeszkedett pontosan készülékre.... egyszóval gagyi! Mivel semmire nem tudom ezt az előlapot használni : értékelésem semleges!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az Adás-Vétel korrektül lezajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.+++ Roppant megbízható eladó! Maximálisan elégedett vagyok Vele!! Csak ajánlani tudom! ++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az üzlet létrejött, mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment, korrekt partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
879443.Jtiti71 (1) (Vevő)
Pozitív
2009.02.06. 03:41:26
120764139
Minden teljesen korrekt, pontos, és a kérésemnek teljesen eleget tett!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
796967.kisuszi (71) (Vevő)
Pozitív
2009.02.05. 22:38:08
123783169
Köszönöm,pontosan gyorsan történt minden!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt, és az áru minőségi, sérülésmentes...köszönöm
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Jó gyors,korrekt partner.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment.:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
minden a legnagyobb rendben,ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.korrekt volt meg minden, csak lassú! amit vettem az nem volt, megegyeztünk egy feketébe, de elég későn kaptam meg!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott le, nem volt semmi komolyabb fennakadás a termék átvételében vagy fizetésében és a tranzakció létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben zajlott le, nem volt semmi komolyabb fennakadás a termék átvételében vagy fizetésében és a tranzakció létrejött.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Rendben volt minden ! korrekt vaterás!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.805432.csabamate (76) (Vevő)
Pozitív
2009.02.04. 13:37:58
121163549
Hát megkaptam az árut igez 2hetet vártam rá az utalás után.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Megbízható korrekt partner csak ajánlani tudom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt partner
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
238310.Mik972 (97) (Vevő)
Pozitív
2009.02.03. 15:00:04
123708803
Minden rendben volt! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Ismételten jó termék,rugalmas eladó. Ajánlom!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott! Gyors, pontos partner! Mindenkinek ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az áru gondos csomagolásban, gyorsan megérkezett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Sajnos a termék nem igazán illeszkedik, de ez nem az eladó hibája. Minden rendben történt, köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt fél nem volt semmi fenakadás :D
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Türelmes, megértő volt velem mint kezdő vaterással úgy gondolom,hogy Ő egy korrekt eladó mindenkinek csak ajánlani tudom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.215185.MrCrnl (145) (Vevő)
Pozitív
2009.02.02. 21:46:28
122056542
Minden rendben zajlott.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Tökéletes áru!Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.147688.Zolka798_v (342) (Vevő)
Pozitív
2009.02.02. 18:26:44
123591638
Minden rendben volt.Korrekt eladó.Csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható, korrekt, gyors, pontos vaterás+++++ Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kifogástalan terméket kaptam. Nagyon rendes partner, gyors reagálás. Ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.611184.gyurecsaba_v (17) (Vevő)
Pozitív
2009.02.02. 17:11:29
97621498
rendben volt minden
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben volt!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
635692.Berecn (9) (Vevő)
Pozitív
2009.02.02. 14:59:14
121917073
Korrekt,megbízható,csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden ok,igaz picit várni kellett.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben zajlott!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben, megbízhtó partner - ajánlom!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben volt
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.butanyuszi7 (13) (Vevő)
Semleges
2009.02.02. 08:55:08
123100117
Sajnos nem jött létre a vásárlás, m. bár leütöttem a terméket, átutaltam a pénzt, a pénz átutalása után jött az e-mail, h. nincs az áru a meghirdetett színben, válasszak másikat. Ez a lehetőség nekem nem felelt meg, mert ugye az ember nem véletlenül választja azt a színt. Az eladó felajánlott más színeket, és mident összevetve korrekt volt, mert visszautalta a pénzt a kérésemre, a levelezést gyorsan boyolította le, csak sajna én maradtam előlap nélkül!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon pontos és gyors partner, ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.