Zizi24 (413) 97.25%
felhasználó összefoglaló oldala
Adott és kapott értékelések listája
Angelina2006 (751) (Eladó)
Pozitív
2006.11.28. 15:01:13
315703570
Az üzlet létrejött! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Angelina2006 (751) (Eladó)
Pozitív
2006.11.28. 15:01:13
315703569
Az üzlet létrejött! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Angelina2006 (751) (Eladó)
Pozitív
2006.11.28. 15:00:39
1417733692
Az üzlet létrejött! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Angelina2006 (751) (Eladó)
Pozitív
2006.11.28. 15:00:39
315706903
Az üzlet létrejött! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Angelina2006 (751) (Eladó)
Pozitív
2006.11.28. 15:00:38
315703587
Az üzlet létrejött! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Angelina2006 (751) (Eladó)
Pozitív
2006.11.28. 15:00:38
315651835
Az üzlet létrejött! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Angelina2006 (751) (Eladó)
Pozitív
2006.11.28. 15:00:02
315728579
Az üzlet létrejött! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Angelina2006 (751) (Eladó)
Pozitív
2006.11.28. 15:00:02
315660067
Az üzlet létrejött! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Angelina2006 (751) (Eladó)
Pozitív
2006.11.28. 15:00:02
1417763482
Az üzlet létrejött! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Angelina2006 (751) (Eladó)
Pozitív
2006.11.28. 15:00:01
315730328
Az üzlet létrejött! Köszönöm szépen!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig, most is minden rendben ment. Megbízható, rugalmas eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig, most is minden rendben ment. Megbízható, rugalmas eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Mint mindig, most is minden rendben ment. Megbízható, rugalmas eladó.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.kedves korrekt eladó ajánlom mindenkinek
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4677380.cyca12_t (8) (Vevő)
Semleges
2006.10.25. 09:23:02
1417649760
-
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Több terméket vásároltam, 3 hónap után kaptam meg ez hiányzott a csomagból, azóta sem érkezett meg hiába írtam többször nem jött reakció.Köszönöm az ajándékot, ezért nem negatív, de a licitált terméknek jobban örültem volna
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Korrekt, rugalmas partner, ajánlom !!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, pontos, megbízható elado .. Ajánlom mindenkinek :))Sok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, pontos, megbízható elado .. Ajánlom mindenkinek :))Sok ++++++++
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.hónapja várok,várok, írom a leveleket.A pénzt kifizettem,odavan.És látom, nem én vagyok az egyetlen... Most én is írjam azt, hogy legközelebb nem fizetek előre?Mert sok eladó igen kemény hangon kikéri magának, hogy csak előre fizetn
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lizkollar (2294) (Eladó)
Pozitív
2006.09.16. 00:28:48
315980337
Korrekt, megbízható vevő , akit csak ajánlani tudok!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lizkollar (2294) (Eladó)
Pozitív
2006.09.16. 00:23:47
314997239
Minden rendben zajlott !Köszi a vásárlást!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.lizkollar (2294) (Eladó)
Pozitív
2006.09.13. 09:25:00
316185455
EGY KICSIT LASSAN , DE A VÉGÉN CSAK LEZÁRTUK AZ ADÁSVÉTELT .EGYÉBKÉNT A VEVŐ MINDVÉGIG TARTOTTA VELEM A KAPCSOLATOT EMAILBEN .KÖSZÖNÖMM ÉS GYERE MÁSKOR IS.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Hopp, ez kimaradt egy régi értékelésből :)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Az értékelt szerint az adásvétel létrejött.
Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden rendben ment
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Minden teljesen zökkenőmentesen zajlott. Köszönöm és mindenkinek ajánlom...
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5401423.renatafr2 (29) (Vevő)
Semleges
2006.08.18. 20:15:56
315759452
Minden rendben volt, korrekt partner. De legközelebb figyelj oda, hogy gyorsabban lehessen lebonyolítani az átvételt. Köszi
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3566840.loona-lee (234) (Vevő)
Pozitív
2006.08.17. 16:00:10
1417806142
Minden rendben ment, változatlanul ajánlom, és köszönöm a termékeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.3566840.loona-lee (234) (Vevő)
Pozitív
2006.08.17. 15:59:57
315764565
Minden rendben ment, változatlanul ajánlom, és köszönöm a termékeket!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Kénytelen vagyok negatívot adni mert a hölgy minden határt átlépett.Júniusban rendeltem tőle átutaltam a pénzt és azóta sehol semmi és már augusztus.Hívtam semmi emailekre sem válaszol.A PÉNZEM????NEM AJÁNLOM!!!!!!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4337203.farkasaranka (128) (Vevő)
Pozitív
2006.08.12. 14:17:26
1417746556
Gyors és megbízható eladó kiváló minőségű termékekkel. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.4337203.farkasaranka (128) (Vevő)
Pozitív
2006.08.12. 14:16:39
1417745548
Gyors és megbízható eladó kiváló minőségű termékekkel. Ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.5411692.Bambi-baba (19) (Vevő)
Negatív
2006.08.10. 12:53:55
316194217
elég szomorú hogy már egy hónapja lassan hogy megnyertem és azóta egyszer jelentkezett az eladó, azóta se tudom mi merre hány méter , persze amit nyertem azt se kaptam meg:((
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Szokás szerint minden rendben volt. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aranyos, kedves, korrekt eladó, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.aranyos, kedves, korrekt eladó, bátran ajánlom mindenkinek!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bkhajnalka_t (188) (Vevő)
Pozitív
2006.08.01. 15:00:43
316192043
Jó áron jó árut! Ez is lehetne a Zita szlogenje!:)
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bkhajnalka_t (188) (Vevő)
Pozitív
2006.08.01. 14:59:56
316193446
Kiváló minőségű terméket kaptam egy kedves és korrekt eladótól!! Köszönöm!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.bkhajnalka_t (188) (Vevő)
Pozitív
2006.08.01. 14:59:04
316197148
Csak csatlakozni tudok a pozitív véleményekhez! Azért mert valaki esetleg nincs netközelben és nem tud válaszolni néhány levélre, szerintem nem kell rögtön negatívat adni. Főként ha előttünk 400 ember nem csalódott!!
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Nagyon kedves, jó kapcsolattartó és könnyű vele üzletelni. Jó szívvel ajánlom mindenkinek.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.Megbízható partner, mindenkinek ajánlom.
Az értékelő szerint az adásvétel létrejött.